Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość smoczyca122
Dzięki dziewczyny za odpowiedz ,od wczoraj wieczora mnie nie było a tu tyle wpisów. Wczesniej w wpisie napisałam ze mam mam progesteron 1,97 ,ale sie pomyliłąm ,dzwoniłam wczoraj do gyncentrum i mam 1,29. Idę protokołem krótki z antagonistą ,jutro jadę na wizytę do Dr Cz i mam zrobić znowu badanie progesteronu ,zobaczymy czy spadnie bo nie chciałąbym zeby transfer był przekładany... Co do cetrodite to faktycznie jest go dużo w strzykawce ale nic to nie boli ,na pewno nie wiecej niz inne zastrzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula a jakie leki bedziesz brała? :) smutasku też mam takie przeczucie jak ewela ale na razie nie ma co zapeszac:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..dziewczyny moge prosic na namiary do genetyka w rudzie???on jest prywatnie czy na nfz? jesli prywatnie to ile kosztuje wizyta? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak dzięki za odp, a powiedz mi jeszcze jak wytlumaczyla Ci dr przyjmowanie tego leku colostrum, bo jak czytam na necie o NK, to na obniżenie ich poziomu działają sterydy i intralipid, a colostrum odbudowuje przeciwciala , które naturalnie tracimy przy np leczeniu antybiotykami.... dlatego nie rozumiem zasad działania tego leku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja póki co bede miec gonal. Pozniej jade w 6dc na usg i pewnie doda menopur. Ogolnie 2 miesiace biore femibion 1, vit d3 bo robilismy badania i w sumie miałam ok ale tak w dolnej granicy a M ma niedobór. Do tego dodatkowo kwas foliowy. Tak sie dodatkowo wspomagam. I tak mam obawy bo wyszły mi dodatnie przeciwciała p.jądrowe. wczoraj robiłam szersze badanie. One niestety nie pomagaja w zajsciu w ciaze. Nawet pielegniarka w laboratorium tak mowiła. Zobaczymy co powie dr. Oprocz tego bede brac po punkcji intralipid i klej by zarodki miały wieksze szanse sie zagniezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia genetyk w Rudzie Śl jest na NFZ nr tel 322444663 Genom ul. Główna 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja nie biore kwasu foliowego bede musiala dzis zaczac a ten femibion1 to co to jest nie kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witaminę D biore 2000 ale nie pamiętam nazwy jak będę w domu to ci napisze w aptece ja polecili..smutasku a ile ci komu rąk pobrali bo nie pamietam :)i zamieniły się 2tylko ze nie masz mrozaczkow czy jak tam u ciebie to wygląda?do kiedy masz l4 ?dziś jakiś spacerek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja by podnieść vit biorę vigantoletten, tak zalecił dr M i dr J. Colostrum to nie mam pojęcia po co lykam... Teraz siedzę przed gabinetem dr Cz i czekam na wyniki badań krwi. Sylwia dzięki za pocieszenie, mam nadzieję że mi ten estradiol choć trochę do góry poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Aniu femibion 1 to zestaw wit dla kobiet starajacych sie o dziecko i dla kobiet w ciazy do 12 tyg. Jest tam kwas foliowy i inne juz nie pamietam jakie. Nie jest on az tak drogi w niektorych aptekach mozna go dostac w promocyjnych cenach lub z dodatkowym malym opakowaniem. To ja jenak mam blizej do katowic bo jakies 10-15 km. Trzymam kochane za was bardzo mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruby! Potrzebowalabym ten gonal, gdzie mieszkasz? Bo nie wiem czy kupować czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Sil jesteś jeszcze w przychodni? Tychy ale mogę go podrzucić gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zacznę ten femibion brać teraz to on mi coś pomoże ?mogłam pomyśleć wcześniej o takich wspomagaczach..:/ a mam pytanie czy wasi mężowie też zarzywaja kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye co prawda już wyszłam z przychodni i wykupiłam leki nawet, ale coś czuję, że w poniedziałek dalej przedłużą stymulacje... dziś już nie dam rady się z tobą zobaczyć bo zaraz na chrzciny wychodzę, ale może jutro by się udało spotkać? Napisz mi na maila adres jak coś rico_sb@op.pl U mnie dziś E2 1018 i progresteron 0,593. Komórek sporo, ale dr Cz powiedziała że nie są odpowiednio duże i że trzeba je jeszcze podchodować. Miła dziś była :) Chciała by w poniedziałek dr M zdecydował co dalej, ale okazuje się że w poniedziałek dr M ma tyle pacjentek, że nie chciano mnie już do niego dopisać :( Więc w poniedziałek ponownie wizyta u dr Cz. Ona powiedziała że wg niej punkcja będzie w środę lub w czwartek. Z kolei w recepcji powiedziano mi, że w czwartek i piątek nie ma dr M i dr Cz i nie wiadomo czy będą jakiekolwiek zabiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 lepiej zacząć teraz niż wcale, kwas foliowy i tak musisz zażywać, a w femibionie classic jest odpowiednio dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil ja mam wizytę w piątek u dr M wiec jest napewno wiem ze nie ma go w czwartek MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil a ktory ty masz dzis ds? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilam caly czas do dr M. I z 2-3x chcieli mnie przerzucic do kogo innego bo dr M mial duzo pacjentek. Mowilam ze absolutnie sie na to nie zgadzam i maja tak zrobic zebym byla u dr. No i dzialalo. Sil ladnie Ci ten estrdiol wzrosl. Ja bylam w ostatniej stymulacji bylam w pt u dr pecherzyki byly ok i bralam przez sob i nd gonapeptyl i dopiero potem ovitrela. Punkcja wypadal by w nd. No i na gonapeptylu przetrwalam A jk nie ma dr M To moze punkcje zrobi Polaczek Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil to pięknie Ci tem estradiol urósł a tak się martwilas :) powodzenia! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kochane! Dziekuje Wam za wdparcie i podtrzymywanie na duchu. Po konsultacjach zaczynam od jutra. Tym razem gonal 150. Nie moge uwierzyc, ze to juz. To moje ostatnie podejscie w programie i wiaze z nim ogromne nadzieje. Sil trzymam kciuki za jajka- bedzie dobrze. Catarina do czwartku bede wciaz zaciskac kciukasy. Jestem dobrej mysli. Linka super wiadomosc z tym kriotransferem z programu! Bedziesz to potwierdzac w gync? Strasznie zazdroszcze Basi, Helen, Grani i Izie- juz niedlugo bedziecie Mamusiami :-) . Kto sie odwazy zalozyc nowy temat? Pozdrowionka! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×