Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Do nas po punkcji (jak jeszcze lezalysmy na sali) podszedł dr M i każdej mówił ile pobrano. Później poza kolejnością wchodzilysmy na rozmowe z dr i mieliśmy wypisywane recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co, przenosimy się? W teorii są tu strony na których jest i ponad 1000 stron, ta zacinała się już przy 300, zawsze jest problem z przeskakiwaniem na nową stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wracam do gry i na criotransfer. We wtóre mam wizytę u dr M. zobaczymy co powie. Sil mam pytanie: Jak miałaś rozpisane wlewy z Intralipidu? W jakich dniach? Ja juz nie mam czasu na immunologa ani na badania także chciałabym sama przetoczyć go. Będę Ci bardzo wdzięczna. Małami co u Ciebie?! I czy ktos teraz podchodź do crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika, Zizia a co u Was? Buziaki i tulę wiosennie. A Wy Warszawianki jak tam? zadowolone jestescie ze zmiany realizatora programu? Dawno mnie tu nie było a tyle się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska, to mamy podobnie bo mój M też ostatnio mniej czasu spędza w domu. Bardzo często wyjeżdża na cały dzień albo na kilka dni :( Ale w maju ma nigdzie nie jeździć, tylko na miejscu. Czemu musisz iść do teściów?? :( Też bym nie chciała brrrrr <> Sil mi estradiol urósł najbardziej pod koniec stymulacji. Super wynik. Trzymam kciuki za punkcję! <> Słoneczko, witaj. Ja się przenosiłam. Składasz oświadczenie w Gync o zmianie realizatora i wskazujesz nowego. I oni wszystko sami tam przenoszą (ja tak miałam, spytaj w Gync czy jest tak samo). Trwa to około 2 tygodni. Ja byłam u dr Sodowskiej i zrobiła na mnie dobre wrażenie. <> peonia witaj i powodzenia! Miałaś histeroskopię, laparoskopię? <> iwcia super nius! To teraz mi bardzo szkoda, że nie mam mrozaczka. Ale może naturalnie się uda z drugim maleństwem :) Jak Twój szkrab? <> Catarina, Smutasek trzymam kciukaski, czuję, że się uda! <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka do teściów bo tam się budujemy i mój M ma mnie na oku. Ale czasami wole se posiedziec sama w domu nikt mi nie patrzy na rece co robie i ile jem hahah :P Izka nowe forum się już tak nie zacina może się przeniesiesz? Mam nadzieje że Helen też dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia234
Zwierzogród (2016) CAŁY FILM Ogladaj 0NLINE na >http://24filmyonline.pl/?u=zwierzogrod >http://ma0.pl/r/v4mzwierzogrod-2016 CAŁY FILM DO POBRANIA na >http://z0x.pl/Z304BtOCbvrUf0Hy Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluszaa
Dziewczyny jakie macie objawy przy PCOS? Bo próbuję schudnąć już pół roku, miesiączki mam nieregularne i wrócił trądzik, który miałam jako nastolatka, zastanawiam się czy to nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przy (pcos) podobnie tyłam chociaż jadłam niewiele, trądzik pojawiał mi się najczęściej na twarzy i plecach a pod nosem wąsik. Byłaś z tym u lekarza? Nie ma co tego lekceważyć. Ja stosowałam takie saszetki do picia i wszystko wróciło do normy ale nie wiem jak to będzie u ciebie bo każdy inaczej to może przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluszaa
Byłam u lekarza ale nic mi nie pomaga. Jakie saszetki stosowałaś? Pomocy!! Ja chcę schudnąć wreszcie i być zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trafiłam do kliniki w maju 2013 r. Jestem b.zadowolona, bo od razu miałam możliwość wykonania wszystkich badań na miejscu. Badań o których mój dotychczasowy ginekolog chyba nawet nie słyszał. AMH wyszło 0.75 więc małe szanse. Ale Pan dr. M. powiedział że szanse są zawsze!!!! Nie można nigdy się poddać. Dostałam 5 dawek Gonalu i w listopadzie zaszłam w ciążę naturalną. Dziś mam już dwie córcie i cieszę się że tam trafiłam. Bo po pierwszym dziecku AMH spadło do 0,4 i gdybym nie miała wiedzy przekazanej mi w tej klinice może nie byłabym dziś matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam pomogli. dzięki leczeniu u nich mamy wkońcu swojego maluszka. rzeczywiście w pełni zaufaliśmy dr Mercikowi i się udało. mimo, że wybierając się tam nadzieje mieliśmy nikłe - każdy chciał żeby się udało ale wiara niestety była mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boostka
ja zaczęłam tam się leczyć... a właściwie my zaczęliśmy z mężem:) no i jesteśmy pełni pozytywnej energii że się uda. a sama klinika fajna, opieka profesjonalna i sympatyczna,. myślę ze warto wszystkiego spróbować żeby powiększyć rodzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessiandra
czesc dziewczyny moge do was dołączyc.. tez sie lecze w klinice Gynvrntrum... w Marcu mialam punkcje, pobrano mi 30 jajeczek z tego zaplodnilo sie 17 a do 5 doby dotrwalo 15 stuk :) teraz jest moje pytanie... bo jestem po 2 nie udanych IVF i criotransferach dr. Cz zaproponowala mi encorton 5mg i wlew kroplowy z intralipidu... jak dlugo sie go podaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moge do was dołączyc.. tez sie lecze w klinice Gynvrntrum... w Marcu mialam punkcje, pobrano mi 30 jajeczek z tego zaplodnilo sie 17 a do 5 doby dotrwalo 15 stuk :) teraz jest moje pytanie... bo jestem po 2 nie udanych IVF i criotransferach dr. Cz zaproponowala mi encorton 5mg i wlew kroplowy z intralipidu... jak dlugo sie go podaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Zwierzogród (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://d8x.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://d8x.pl/r/s8Szwierzogrod Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Zwierzogród (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://d8x.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://d8x.pl/r/s8Szwierzogrod Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po nieudanej pierwszej inseminacji w tej klinice. Ale pierwszy raz rzadko ponoć się udaje. Moim lekarzem od kilku lat jest Mercik. To bardzo dobry specjalista. Rzeczowy i cieszę się, że trafiłam w jego ręce.Wierze, że uda mi się urodzić kiedyś zdrowego dzidziusia. Z kliniki jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
NIE POLECAM ...moja historia jest trochę inna niż wpisy które czytam o Gyncentrum- oddział Bielsko-Biała. Zgłosiłam się tam w marcu 2016r- bardzo chcieliśmy mieć dziecko. Pani doktor zleciła mi szereg badań+zaproponowała mi zastrzyk ( pekniecie jajeczka) - na szczescie nie zgodziłam się - . Po 3 dniach konsultacja- usłyszalam ze zglosiłam się za póżno mam 39 lat i ze nie mam szans na dziecko.- wyniki słabe. - do powtórzenia po okresie.W domu tragedia , łzy, smutek, myśli depresyjne. Co sie okazało byłam juz w 2 tyg. ciąży- pani dr tego nie spawdziła!!!! gdybym sie zgodzila na ten zatrzyk to pewnie byla by tragedia.Teraz jestem w 5 miesiacu ciazy i nigdy do tej kliniki nie pójde ani nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia221
Hej dziewczyny jesli chodzi o luteinus to polecam apteke w krakowie bajana 8 cena 110 dodajac ze tam gdzie sie lecze w angelius lek ten kosztuje 150 zl ...124172927tutaj macie nr do apteki do krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam swojego sprawdzonego lekarza w Serafin Clinic i nie zmieniłabym go za żadne pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja się dołączę, po 2 nieudanych invitro w Gyncentrum, w przypadku niepłodności idiopatycznej nie polecam. Za późno kierują do immunologa, a dr sydor mimo że jest świetny nie zlecił mi dodatkowego ważnego badania poziomu cytokin co lekarka z innej kliniki zaleciła. Więc są "lepsze kliniki" bardziej zaawansowane serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmieniłam też tą klinikę na Invimed, po namowach przyjaciółki, która była u nich od początku, ale wiadomo jak jest. Zawsze tam, dobrze, gdzie nas nie ma. Jednak po nieudanych próbach przeszłam po prostu, myśląć ze to wina lekarza – jak było naprawdę, nie wiem, w ciąży jeszcze nie jestem, ale komfort leczenia na o wiele wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem w trakcie badań przed punkcją w Gyncentrum, myślałam że to bezpieczny zabieg tym czasem naczytałam się historii kobiet które prawie przeniosły się na tamten świat. Teraz jestem w kropce. Jak było u Was po punkcji w Gyncentrum Katowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpryszka8
Ja jestem po nie udanym in vitro w marcu w Gyncentrum. Po punkcji i stymulacji długim protokołem pojawiła sie mi torbiel krwotoczna. Teraz doszłam do siebie i przystepujemy do kolejengo in vitro w Gyncentrum. Polecam pozytywne nastawienie bez tego ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem nowa w temacie dopiero zaczynamy się starać. Zapisałam się właśnie do Gyncentrum, nie widze jednak opinii które wprost mówią o tym, że dziewczyny są zadowolone z leczenia u nich. Mogłybyście się wypowiedzieć? Nie chciałabym płacić komuś kupe kasy za nic. Sama stwierdzam, że po pierwszej wizycie również jestem delikatnie rozczarowana - moje odwiedziny u nich pozostawiały wiele do życzenia (oczywiście w moim odczuciu) Zastanawiam się, czy nie zmienić. Tutaj na forum jest watek o dr Cygal – ona przyjmuję w Invimedzie. I tam są same opinie na plus, zresztą na znanym lekarzu też. Może któraś z Was również mogłaby się wypowiedzieć na temat tej kliniki lub chociaż samego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×