Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iza tak brałam antyki. Sil to trzymamy kciuki zeby ładnie się zapłodniły wszystkie 4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Kurcze kafee nie działało tyle czasu. ..Hope????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ja zostałam w szpitalu, wczoraj mialam wyjść ale trochę się pozmieniało. Maluch ma skoki tętna i muszę byc jeszcze jakis moment pod oobserwacja lub zostanę do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
dr.Socha już nie przyjmuje w gyn tylko w Krakowie ale w gyn jest już nowy ale nie wiem kto to ... heeee krótki protokół to bardzo krótki od 2 dnia cyklu do ok.15 więc nie całe 2 tygodnie a długi to faktycznie długi 2 cykle trwa ... najpierw antyki potem ciągle zastrzyki który jest lepszy trudno powiedzieć ja miałam jeden i drugi to po długim strasznie mi się dłużyło a do tego dostałam plamy na skórze dostałam ciśnienia a efekt był gorszy niż przy krótkim przy krótkim więcej jajeczek miałam i teraz poprosiłam o krótki i cieszę się że tak szybko będę miała go za sobą dr.M też stwierdził że w moim przypadku faktycznie lepszy był krótki ... podobno długi jest lepszy ale to chyba wszystko zależy od danej osoby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Iwcia napewno będzie wszystko dobrze a ważne że jesteś pod dobrą opieką. Dzidziuś najważniejszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby jeszcze chociaż tydzien przechodzic bo bezpieczniej juz jest od 37. Wczoraj i przed juz była opcja cięcia ale tetno się podniosło i oby juz nie spadało bo jeszcze dzidzius ma czas. Dzisisj bylam na odwiedzinach u dziewczyn co mialy cc z pokoju...dzieciaczki coś pieknego:) takie tyciii że same główki z tych rozkow widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Hope trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia wazne ze jesteś na miejscu w szpitalu w razie gdyby coś się działo, ale oby było jak piszesz zeby Szymuś jak najdłuzej był w brzuszku:-) Malinka a Ty jak tez w szpitalu jesteś? Catarina a Ty kiedy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo tu ja Lilaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala81
tu Lilaaaa...Ja pisałam na forum ale nic się nie dodało...próbuje z komórki i działa. Wczoraj miałam punkcie. Pobrali mi aż 15komorek...dziś dzwonili ze 6jest tylko prawidłowych i się rozwija...Jutro transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaaa pięknie. Gratuluję i trzymam kciuki za jutrzejszy transfer. O której masz? Kto ci robił punkcję? Kto będzie robił transfer? Jakie leki dostałaś? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum przez dwa dni nie działało, nic się nie dodawało. Co zrobiłaś z nadmiarowymi komórkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka..Malinka tez jest juz w szpitalu i lada dzien bedzie miala krolewne, Catarina idzie w czwartek a u mnie jeszcze mogę byc różnie takze nie planuje. Lilaaa powodzenia na trsnswerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam resztę zamrozić Ale p.embriolog powiedział że tylko 6sie zaplodnilo i dobrze się rozwijają (3byly nieprawidłowe a reszta nierozwinieta...)także teraz mamy tyle ile w rzadowce można...Ale czy przetrwają...punkcje robił mi tak jak ostatnio dr poloczek nawet nie zdążyłam na niego popatrzeć bo szybko mnie uspali...Jutro mamy być o 10 w klinice i transfer o 10:45...leki standardowe z kartki :zamur,fragmin i lutinus jeszcze mi Czerwińska dała relanium ale nie wiem jak to brać...Jutro jest dr. M to mi wszystko powiem i będzie robił transfer. Sil a Tobie transfer na kiedy planuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala 81to ja Lilaaa tak mi wskakuje na komórce. Z innym nikiem się nie wysyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi punkcję robił dr M i transfer też podobno on będzie robił. Transfer ma być w poniedziałek, jutro powinni do mnie dzwonić z informacją, co z tych czterech wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być dobrej myśli...trzymam kciuki za Ciebie ...A na tym Fb piszecie jeszcze?można do Was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu pasia 1988_gyn. Ja jutro mam kolejna wizytę o 10:30 u dr czerwińskiej. Dowiem się kiedy punkcja. Mam dość dziewczyny skacze mi ciśnienie tętno szaleje. Już chce mieć to za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś to trzymam kciuki za wizytę. Do mnie dziś powinni dzwonić z informacją kiedy transfer i jak się tam moje komóreczki pozapładniały. Wczoraj na lajcie do tego podchodziłam, całą noc spokojnie przespałam. Ale teraz... już sie trochę stresuję... Chciałabym już wiedzieć, jak do 10tej nie zadzwonią to chyba sama zadzwonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb trzymam kciuki, żeby wszystkie się zapłodniły i prawidłowo dzieliły! Mam nadzieję, że dziś już czujesz się lepiej. Czekam na info z labo. Linka właśnie dlatego nie pojmuję tego długiego i z antgonistą... skoro i tu i tu bierze się aa i antagonistę... iwcia :( binuś no właśnie ja biorę antyki a mimo to dr mówi, że chciałbym, żebym miała krótki z antagonistą. Na kolejnej wizycie musi mi wszystko wyjaśnić a nawet narysować wykres HAHA :) małami bardo dużo komóreczek. Te 6 muszą być wszystkie super!! Trzymam kciuki za transfer!!! Pasia :( Oby szybko w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaaa podaj jak się nazywasz na FB znajdę cię i zaproszę. Potem edytujesz swój wpis i usuniesz tę informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tu Lilaaa my już dojeżdżamy do kliniki...Ale się denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja też wczoraj miałam straszne nerwy Ale jak już zadzwonili że mamy zaplodnione to się trochę uspokilam choć na noc wzięłam relanium bo mi d. Cz przepisala...do mnie dzwonili koło południa z kliniki...będzie dobrze zobaczysz odczarujemy te nieudane podejscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaa powodzenia:-) Pasia daj znac czy juz wiesz kiedy punkcja. Sil pisz jak zadzwonią z gyn kiedy transfer, trzymam kciuki za zarodki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już nerwy na to miejsce! Dr Cz.stwierdziła ze jeszcze dwa dni stymulacja. Zapytalam o wyniki badan, to uslyszalam ze nic mi to nie da bo one są robione dla nich a nie dla mnie. Nie zdarzylam zapytać o to ciśnienie poszlam na krew po krwi miałam do niej iść ale poszła z dr M na kawe. To tyle. Nie wiem ile jest pęcherzyków kiedy punkcja ... Nic nie wiem. Chce mi się płakać i właśnie wychodze stad ... Czuje się jakbym nic nie znaczylam, idzie tu jakoś taśmowo. Wizyta 5 min. Pasia1987_ gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope dies last
Iwcia nie udało się, dziewczyny trzymam się. Po robię dodatkowe badania i gdzieś pod koniec roku wystartuje do 3 próby. Na razie muszę zadbać o siebie bo inaczej zwariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope pewnie jak potrzebujesz przerwy to ją zrób:-) odpocznij i z nową siłą jak podejdziesz na pewno się uda:-) Pasia no tak to jest tyle ludzi ze to tak wygląda jakby taśmówka :-( skoro dr Cz stwierdziła ze jeszcze dwa dni trzeba to trzeba musisz byc dobrej myśli a który masz dziś dzień stymulacji? Masz w pon znowu wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. W pon rano mam już u dr. M. A dzień stymulacji dziś 9. Dziwi mnie to bo ostatnio dr. M stwierdził ze puncja pon. moze wtorek a tu teraz słyszę ze jeszcze. Jakoś to przetrwam. Nie było wielu pacjentów a wręcz bym powiedziała ze do dr. Cz było pusto. Jak wyszlam z pobrania krwi ona z dr M wychodzili na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×