Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

W Internecie wyczytałam, że długi protokół ma największą skuteczność. W innej klinice poinformowali mnie, że będę miała długi. Zobaczymy co w Gyncentrum zalecą ale jak inny, będę pytać dlaczego. Chociaż chciałabym, żeby transfer był najszybciej jak się da a długi trwa długo :( Dzięki dziewczynki za poradę. No i dziś mnie organizm zrobił w konia... a sądziłam, że go dobrze znam. Niestety nie dostałam okresu... OBY JUTRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasia hehehe rozbawiłaś mnie tym tekstem o piersiach ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Część Lilaaaaa chyba nie chcesz wyrzucić gonal mi zostało z ostatniego razu 150 i najpierw wykorzystałam ten potem nowy pytałam dr. i powiedział że można jak jest w lodówce .... :) i tak ze wszystkimi zastrzykami jeszcze mam pełno fragaminu i też najpierw wykorzystam moje potem zakupie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a ty do rządowego podchodzisz? Ja czytałam, że najlepszy jest długi i krótki z antagonistą. Przy czym w długim trochę to trwa, a do końca programu zostało niecałe 11 miesięcy. Jeśli nie uda się od razu, to na pewno 3 prób nie uda się wykorzystąć (przy długim protokole)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja robie kawe:-) kurcze jestem juz taka zdenerwowana od ponad godz nie śpie i najchętniej juz teraz bym dzwoniła do gyn zeby wiedziec co dalej:-( a jeszcze 2 godz musze czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope trzymam kciuki za bete mam nadzieję ze się udało:-) o której idziesz na badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ją dziś zaczynam od herbaty :) i też jestem w stresie co tam dziś dr M powie. Noc ciezka !!! Budziła się i wgl. Ech niech ten czas leci szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko wiem po 7 dniowej przerwie od nowa biorę ovulastan forte rozmawiałam z dr Piekarz i mi tłumaczyła ze to tsh jest za wysokie i nawet do punkcji bym nie podeszła bo z takim wynikiem by mnie nie uspali, od razu z miejsca wypisała mi recepte tylko muszę tam podjechać. Moze to i dobrze? Mam więcej czasu na wyleczenie się a jak wiadomo "co nagle to po diable" ;-) Pasia pisz jak będziesz po wizycie :-) Sil ma tez wizytę chyba rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka, mysle sobie, ze to dobrze, wiedza, co robia. Dziewczyny, trzymamm kciuki za dzisiajesze wizyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Krew już oddałam koło 14 będę miała wyniki, wczoraj zrobiłam sikańca bo już nie wytrzymałam i oczywiście tylko jedna czerwona krecha, zero cienie nic totalnie, więc już jestem przygotowana na kolejną porażkę.... W poniedziałek idę do dr M muszę opracować nowy plan działania. Może ja rzeczywiście też mam przeciwciała blokujące i mój organizm wszystko zwalcza. Na pewno jak się nie uda robię Allo Mlr - jedynie szkoda, że tak późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, ja mialam pierwsza bete 8, wiec wiem, ze to, ze wyszlaby jedna krecha to juz cos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHYBA NIE DZIAŁA ZNÓW KAFETERIA! Nie udało się niestety moja beta HCG 1.0 odstawiam leki i w poniedziałek idę do dr M na konsultacje. Opadają mi już ręce, mam wszystkiego dosyć. Nie przejmujcie się dziewczyny przy punkcji jakiej klasy będą zarodki bo to nie ma znaczenia, ja miałam wszystkie 5AA i wszystkie 6 nie przetrwały. Przy becie zrobiłam też TSH, wyszło dość niskie bo 0,88 jeśli chodzi o dawkę leku to biorę naprzemiennie 100/75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Mam ten Gonal w lodówce-my już mamy 2 podejście a w sumie to 3 raczej się nie zdecyduję na kolejne bo 2 w ciągu roku to już dużo dla organizmu i psychiki...tak bym chciała,żeby się udał to wszystko tyle lat już trwa,że nie mam już sił powoli...jutro punkacja strasznie się już denerwuję,żeby wszystko poszło ok...Sil daj znać jak Tobie lekarz rozplanował...dziś chyba któraś z Was bete robi...to trzymam kciuki i pozdrawiam z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE...DIES LAST i tego się trzymamuy a moze bedziesz miała niespodziankę po 14, czego życzę całym serduchem :* dajn znać :) ją mykam,kawał drogi przede mną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak ja Cię rozumie, ja mam tez ostatnie podejście i jak teraz się nie uda to na pewno na kolejne nas nie stac :-( dziewczyny a ten allo mlr jest zły jak wyjdzie 0% obecności przeciwciał czy jak? Od ilu % jest dobrze? Ja mam miec w tym albo nast tyg wynik i się tez juz martwie bo znając mój felerny organizm pewnie znowu będzie coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hope mocno 3mam kciuki!!!!!!bedzie dobrze muusi byc!!!! linka moze to dobrze...cykl przerwy...tarczyca sie unormuje..a u jaliego lekarza bylas wczoraj w gyn?jal ma na nazwisko? Przed rozpoczeciem stymulacji dam sobie zbadac te tsh bo nigdy nie wiadomo... Linka jutro juz bedziesz po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil-Sb, tak z rządowego. Właśnie nie wiem jak to jest. Oni biorą od państwa kasę na 3 pełne procedury, to myślisz, że od 1 lipca 16 koniec i kropka nawet jakby się było po jednej tylko? Wiem, że trwa 5-8 tygodni ale mimo to wolę taki mieć, bo może wtedy komórki będą lepsze i się uda po pierwszym razie. No ale zrobię jak dr będzie mówił. Linka musi być dobrze tak jak mówią :) Hope dies last nie wolno Ci tak myśleć. Myśl zgodnie z Twoim nikiem! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami byłam u dr Krysiak taki dziwny typ :-P oby tylko był skuteczny... DZIEWCZYNY CZY TYLKO MI FORUM NIE DZIAŁA?? CO JEST GRANE?? :-( HOPE JAKI WYNIK?? HOPE KOCHANA PRZYKRO MI:-( ŚCISKAM CIĘ :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hehe dziwny typ Ci pomoze:)) No to w sierpniu jak dobrze pojdzie bedziemy razwm sie stymulowac noi dziewczyny wracajace po mrozaczki:)) Hope kciuki dalej mocno zacisniete:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć wszystkim czy forum już działa ??? wczoraj byłam na wizycie i od poniedziałku mam cetrotide chyba kolejny zastrzyk superrrr heee... jak wszystko będzie ok to pod koniec tygodnia punkcja ... ale im bliżej tym bardziej się stresuje .... :-0 ... we wtorek wizyta u immunologa i tam się wszystko okaże jakie leki co i jak dalej .... o matko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
O działa :) HOPE przykro mi strasznie ... zrób te badania immunologiczne mi tam wyszło wszystko i teraz zobaczymy czy to coś da..... a w gyn jest już immunolog wczoraj pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Chyba w końcu działa! ;-) Lilaa i Sil jak po punkcji ile komórek pobrali? Iwcia juz w domku? Jak się czujesz? Pasia a Ty kiedy masz punkcje? Jak dobrze ze naprawili to forum:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff wreszcie działa. W zasadzie od wczoraj zostaliśmy zakwalifikowani do programu in-v. Dostałam AA i 30.07. mamy ustalić czy krótki z antagonistą czy długi. Nie bardzo to rozumiem... czytałam już tyle i chyba jak dostałam AA to dobrze, jakbym miała długi . Tym bardziej, że tak mi mówiono w poprzedniej klinice i podobno jest lepszy no i słabo się stymulowałam przy 11 zastrzykach menopurem do IUI. Chyba nie do końca umiem pojąć tą różnicę. Może mi ktoś to wyjaśnić jaka jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Binuś a w gyn jest dr Sacha czy jakiś inny immunolog? Daj znac co Ci powie:-) Iza super ze Was zakwalifikowali! Ja nie pomoge bo nie orentuje się w tych protokołach ja miałam do tej pory krótkie z antagonistą ale lekarz wie co robi trzeba mu zaufac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Hej dziewczyny :-) Iza super ze jesteście w programie :-) Iwcia jesteś w domku? Jak Szymus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
linka a jak to u Ciebie wyglądało z antagonistą? Brałaś wcześniej antykoncencję. Właśnie trzeba zaufać a ja chyba ciągle bardziej ufam mojemu poprzedniemu dr, od którego musiałam odejść. Ale dr M jest serio fajny i powiedział, że podyskutujemy i przeanalizujemy na następnej wizycie i wpisał w kartę że chcę długi HAHA :) Ja to jestem taka, że jak czegoś nie wiem to mnie nosi niespokojność. Chciałabym już dokładnie wiedzieć co i jak wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Iza w końcu się dowiesz :) Ja dr M bardzo lubię. Punkcję on dziś przeprowadził i chodził taki uśmiechnięty :) Poprosiłam o luteinę i dostałam :) Z każdego jajnika wyciągną po 2 komórki, więc jest sukces, mamy 4 jajeczka :) Czekam na info z Gyn dotyczące zapłodnienia i transferu. Leżę teraz na kanapie i staram się wypoczywać, boli mnie podbrzuszę i niestety głowa zaczęła mnie boleć, ale to chyba od upału... Lilaaa - co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×