Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Sylwiasta159 ale u nas pierwotnym problemem nie był mój mąż. Ja mam endometriozę i PSCO. No i niestety, przez 5 lat ro nasienie nie zapłodniło mnie naturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
No tak... pieprzona endomenda... :/ ja tak sie boje ze tez ja moge miec i noe dosc ze nasienie slabe to jeszcze ona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. jestem nowa. czy beta 8,07 w 10 dniu po transferze przy podaniu 2 dwudniowych zarodków jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Iza trzymam kciuki za transfer. gość powtórz za 2 dni ale wynik wskazuje ciążę przy 2-3 dniowych zarodkach często jest niska w 10 dpt ale potem ładnie rośnie mieliśmy takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkaa... dzięki. Szczerze mówiąc prawie nikogo na tym weselu nie będę znała :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gościu tak jak Grania napisała beta wskazuje na ciąze ale wazny jest prawidłowy przyrost. Napisz coś więcej leczysz się w gyncentrum? Trzymam kciuki zeby beta pięknie urosła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie koleżanki jestem tu nowa, co prawda już jakiś czas Was podglądam. Wasze wpisy dużo mi pomogły i w chwilach zwątpienia pomagały odzyskać wiarę. Lecze się w Gyn ale stosunkowo krótko, jestem juz po pierwszym transferze jak narazie beta ładnie rośnie. Mam nadzieje że juz tak zostanie. W poniedziałek wizyta u dr Cz bo pokazują sie poranne plamienia co mnie niepokoi. Mam pytanko miałyście tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basia czyli udało się za pierwszym razem? Gratulacje:-) napisz w którym dpt jaką miałaś bete bo to mnie interesuje przed poniedziałkowym testowaniem:-) a plamienia z tego co dziewczyny pisały się zdaza takze powodzenia i oby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, to czekamy do poniedziałku :) Będzie to mega poniedziałek na forum :) A ja mam testować w środę za 16.09.15 UDANEJ IMPREZKI DZIŚ!! :* <> helen to już w poniedziałek masz ponownie wizytę? Co Ci dr mówił? OK jest? Też wierzę, żę to będzie szczęśliwa sobota :) <> linka, kwiat, małamii, Smutasek, grania dzięki za kciuczki :* :* <> linka, mam nadzieję, że już Ci przeszedł ból głowy :( <> Smutasek nie mam pojęcia :( mam nadzieję, że to nic złego nie oznacza. <> Sylwiasta właśnie rano skoczyłam na targ po warzywa i jutro gotuję rosołek :) Musi im smakować maminy albo tatowy rosołek :) <> Smutasek udanej zabawy :) <> gość trzymam kciuki, to musi być ciąża! Zrób za 2 dni badanie. <> Baska, gratulacje!! Kiedy miałaś transfer, za którym razem się udało. Leczysz się u dr Cz? Plamienia skonsultuj koniecznie ale chyba tak nieraz bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po transferze. Poszło gładko i bez problemu. Dr dziś powiadomił nas, że mamy aż 3 zarodki!!! (nie wiem czemu laboratorium nie powiedziało) i spytał czy 2 najlepsze chcemy czy 1. Podjęliśmy zgodną decyzję, że 2. Nie wierzę w to co się dzieje, to jak jakiś piękny sen!! Testować mam 16.09.2015. Jak ja wytrzymam?? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasta159
Super izuś!!!! Mam nadzieję, że groszek zostanie z Tobą kochana! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to super nie dość ze masz w domku 2 fasolki to udało się ze śniezynką:-D niesamowite patrząc jaka była sytuacja jeszcze pare dni temu.. maluszki są silne i będzie mega beta! musisz wierzyc:-) Ja kciuków nie puszczam:-*** Głowa juz nie boli ale taka jakaś pitoma cały dzień jestem i @ bóle, mam nadzieję ze to dobry objaw, wierze i nie chce się rozczarowac w poniedziałek ale co ma byc to będzie.. na forum ostatnio tyle nowych mam ze nie mozna zepsuc tak cudnej passy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Iza82 to super ze juz masz i to jeszcze 2 zarodeczki, napewno przynajmniej jedno zostanie z mamusia :) Tak ja w pon.mam kolejna wizyte, co mi pow.doktor- hmmm na wczesniejszej wizycie ze wszystko sie prawidlowo rozwija, ogolnie to sie dobrze czuje, choc gdy coraz blizej wizyty to czlowiek sie niecierpliwi czy wszystko oki, chcialabym juz widziec i slyszec na usg serduszko i zeby mi dal juz jakies zdjecie do domu. Zobacze jak ta wizyta bedzie wygladala bo jak cos to sie przepisze do dr.P. tak jak fifaszek pisala ze jest niebo lepsza :) Iwcia kochana jeszcze raz pytam o to w ktorym tc. Mialas zmniejszany lutinus i do kiedy go ogolnie bralas i czy robi sie wtedy np.badanie progesteronu zeby wiedzie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta musi zostać. Czuję, że tak będzie, że zostaną z nami :) Linkaa z tym 3 zarodkiem to nie wiadomo. Słabo się rozwija no ale jest nadzieja :) Wierzę bardzo bardzo. One dla mnie wszystkie są cudem :) Będzie dobrze Kochana. Ja też trzymam kciuki bardzo bardzo. Poniedziałek na pewno będzie tym super dniem, który zapamiętasz na całe życie! Na forum musi być we wrześniu same super wiadomości! helen to dobry znak jak się super czujesz. A nie masz jeszcze fotki? Serduszko kiedy może już być? Jestem strasznie zmęczona i posypiam w dzień. Nie wiem, czy to po hormonach, czy ze stresu, dziś też brałam relanium ale wydaje mi, się, że po drodze do kliniki już nie działo hehe ale mam tak od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitamy Baskę :) i gościa :) widze,że dobry okres nastał bo coraz więcej ciąż....Iza82 a mówiłam,że wszystko będzie dobrze :) dbaj o siebie i wcinaj ananasa :)helen86 to co na pierwszej wizycie nie daje zdjecia? a ja się nastawiałam,że dostanę...a ja dzis do południa super energiczna a popoludniu mnie zcina z nóg i jeszcze mam biegunkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Tak u dr Cz bo miała najmniejszą kolejke na pierwszej wizycie jak chcieliśmy się przenieść z provity. Ja byłam niecierpliwa i chciałam jak najszybciej załatwić przeniesienie bo pieniadze w gyn na rzadowke sie tez konczyly. A nam udało sie za pierwszym razem. Transfer mialam rowno 14 dni temu. Mialam transferowane 2 zarodki 2 dniowe. W 10 dt beta 111,6 dwa dni pozniej 215,8. W poniedzialek jak bede to znowu dam sie przebadac. A za was trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze, bety wysokie i szybkie @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak na wczesniejszej wizycie byl to 6td i bylo serduszko bo mi pokazal jak miga bardzo szybko taka kropeczka ale niedal glosu i zdjecie zrobil ale tylko jedno do kartoteki a dla mnie nie :( Niewiem czemu mnie zacmilo i niepoprosilam dla siebie, ale zawsze czlowiek jakis zdenerwowany . Szkoda ze sam mi niewydrukowal i niedal sam od siebie, dlatego zobacze jak teraz bedzie i jak cos to sie przeniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iza trzymamy kciuki i teraz wcinaj ananasa i dużo odpoczywaj :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen86 kurcze szkoda...ale dobrze,ze piszesz musimy sie z Granią upomnieć...czyli co zalecają wizytę co 2 tyg?ja myślałam,ze to tak raz na miesiąc...i tak chce go poprosić o leki na miesiąc bo potem w nast.poniedziałek mam juz wizytę tu u swojego gin...bo po co nie potrzebnie daleko jezdzić jak trzeba na siebie uwarzać...Basia to serdeczne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdee co jest ;( nie mogę zalogować się na swoje konto bo pokazuje mi że błędne hasło, przyszło mi nowe na maila i tym nowym też nie mogę się zalogować! założyłam nowe konto wylogowałam się i ta sama historia... sylwiasta 159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, Bimbałka dbam, odpoczywam i wcinam ananaska :) Dzięki :* <> Baska też się przenosiłam z Provity. Najważniejsze, że dr Cz okazała się strzałem w 10 i się od razu udało! Kiedy będziesz wiedzieć czy są bliźnięta czy nie? Wiedzę, że 2 dni wcześniej betowałaś niż mi dr zalecił... będzie mnie korcić, żeby zrobić badanie wcześniej. <> helen następnym razem bez fotki nie wychodź z gabinetu :) <> Sylwiasta, może to jakiś chwilowy błąd :( Może włącz komputer na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dziś całego postu nie dodało. Dziś cisza polowa chyba dziewczyn na weselach. Mnie jakoś strach nadszedł czy wszystko jest dobrze niech już będzie ten poniedziałek. Dziś mnie rewolucje w brzuchu męczyły takie z gazów ale czytałam że to objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to fajne dziewczyny, co sie czyta!!! Iza, jakie piekne wiesci!Az mi sie mordka ucieszyla i musialam opowiedziec mojemu T, teraz to z tego musi byc ciaza, ja tez mialam przejscia i sa dwa maluchy! Helen, ja powiedzialam dr S, zeby dal mi zdjecie, bo inaczej tez by mi nie dal. Dr P robi o wiele dluzej usl, wszytsko dokladnie sprawdza i opowiada, czujesz sie bardzo zadbaa u niej na wizycie.Choc nie mowie, ze dr "Serfer"-tak go tu nazywamy nie ma merytorycznej wiedzy. Piekne moje kochane mamusie, zyce Wam ogromnego szczescia jutro na betach-czekamy na kolejne mamy. Ja tutaj nadal czekam na kolejna, czyli druga forumowa mamusie bliźniat, nadal zadna sie nie zglosila, pierwsze w kolejce Grania i Lila. Oficjalnie ;-) tez chce zyczyc powodzenia mojej kochanej Sil w tym tygodniu na histero, co b dobrze wyszla i juz zaszli wkoncu, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi żaden lekarz nic nie powiedział kiedy mam zrobić bete pisało na kartce z rozpiską leków, korciło mnie żeby wcześniej zrobić bo wysiedzieć nie potrafiłam ale mój M mnie do pionu ustawił. Może za dwa tyg jak pojadę na pierwszą wizytę coś powiedzą czy będą bliźnięta my byśmy się bardzo cieszyli z tego. Hmmmm czy ja wiem czy dr Cz dołożyła do tego rękę. Mi wszystko inny lekarz robił. Aczkolwiek transfer dr M więc chyba ma jednak szczęśliwą rękę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow dziala :D Dr serfer- dobre :D to prawda dr P nawet sprawdzajac pecherzyki i ich rozmiar jest bardzo dokladna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×