Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziewczyny piękne wyniki:) Cieszę się z Wami na maxa! Niech się teraz pęknie zapładniają i niech będą piękne i dorodne;) Wspaniały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Hej dziewczynki super wiesci!!!!!!trzymam teraz mocno kciukasy za komóreczki niechaj sie pieknie zapladniaja!!!!!!jestem z Wami!!!! A ja dzisiaj ide na wyczekiwana wizyte u dr M az mnie brzuch boli ze stresu zeby wszystjo bylo dobrze......mam juz niestety mega mdlosci co mam nadzieje jest dobrym znakiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was stale i kibicuję z całego serca! No to włączam się do gry- wczoraj zaczęłam antki i długi protokół. Pod koniec stycznia wizyta w Kato. Boję się bardzo...to nasze ostatnie podejście.... Mam takie pytanie: Jakie dawki brałyście Fraxiparyny/ Clexane? Ja nie pamiętam jakie brałam ;) hihi Buziaki i wspaniałego dnia & pozdrowienia z lubuskiego moje kochane Ślązaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piekne wyniki. Teraz niech sie pieknie zapladniaja i dziela wasze komoreczki :) Zosia ja np nie miałam wogule antykoncepcji przed moim podejsciem. Miałam jedno krótki protkol. O makijazu nic nie mowili ja wsumie nie nosze wiec to mnie nie dotyczylo co do birzuteri sciaglam piercionek i obraczke juz na sali ale nikt mi nie kazal. Izka Vicky czekamy na info po wizytach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Cały czas Was podczytuję, tylko nie mam czasu pisać, mam teraz niesamowity sajgon w pracy, wprowadzają mi 2 nowe programy,stres jak cholera i tylko marzę, żeby zajść w ciążę i pitnąć na L4 ;( Gratuluję Małamii i Catarinie pięknego wyniku! :) A Allessa, coś przeoczyłam, czy nie pisałaś ile pobrano Ci komórek? :) Małamii to nie będziesz miała teraz tranferu tylko w następnym cyklu? Za ile dni? Sil, trzymam kciukasy za Twój silny zarodek !! :) fajnie że dostałaś wydruk z transferu! Nawet nie wiedziałam, że taka jest możliwość! Chyba też poproszę ;) Sil, a tą kroplówkę Intralipid bierze się w dniu pomiędzy punkcją a transferem?? Izuś dzięki za wsparcie! :* Oby teraz się udało, bo inaczej poczekamy sobie trochę na kolejny transfer... Który to już miesiąc u Ciebie? Jak wspaniale że możesz czuć ruchy maleństwa!! Ciągle staram sobie wyobrazić co to za uczucie... Sylwia, ale Twój szkrabek jest już duży! 4,5 cm? szybko rośnie :) Super1 Ja dziś pierwszy dzień okresu więc zaczynam łykanie antyków :) Która jeszcze będzie stymulować się na przełomie stycznia/lutego? nie chce być sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita to idziemy razem:) ja zaczęłam wczoraj brać antykoncepcyjne! Świetnie, ze nie jestem sama. Ja mam dlugi protokół, a Ty? Kiedy masz jechać na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita2809 z tego co powiedział dr M intalipid należy podać przed przed transferem, więc jeśli masz świeży zarodek, to zostają tylko dni pomiędzy. Aczkolwiek sama byłam świadkiem, jak dr Cz podała go zaraz po transferze pacjentce. Ale chyba coś było u niej nie tak, bo dr Cz bardzo długo to analizowała i nie od razu chciała to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dziewczynki będę miała bliźniaki :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Vicky suuper:)))gratulacje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina zaniedlugo Ty oglosisz taka nowine:)) Jak narazie ok...brzuch troche pobolewa ale nie jest zle...a Ty? Alessa gdzie jestes? Jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a może brałaś Fragmin? To jest to samo tylko inne nazwy handlowe:) chodzi mi o heparynę drobnocząsteczkową. Co teraz zapisują po transferze? Ściskam dzisiejsze dzielne Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Przede wszystkim Vicky gratulacje, super wiadomosc. U mnie ok, pobrano 15 komorek ale dowiedzialam sie ze tylko 7 dojrzalych. To chyba troche slabo. Ostatnio mialam 16 i 11 dojrzalych. Czuje sie ok, ciagle w obawie przed hiperka. Fajnie Was bylo poznac Catarina i MałaMi. Pozdrawiam wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alessa ależ to AŻ 7 komóreczek! Będzie dobrze i zobaczysz jak będą się pięknie dzielić i czekać na Ciebie:) W końcu to szczęśliwa 7! Bierzesz Intralipid? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alessa super wynik:) dziś na forum same dobre wiadomości oby tak dalej dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa super wynik. Nawet jak tylko 7 dojrzałych to super, bo 6 spokojnie zapłodnią a tyle mogą. Dziewczyny bardzo wam gratuluję tak wspaniałych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa super wynik, będzie dobrze zobaczysz ja czuję ból w dole brzucha, ale to da się wytrzymać teraz trzeba trzymać kciuki by komórki się pięknie zapłodnily i rozwijały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa super wynik:):) Nic się nie stresuj-będzie dobrze:) 3mam za Was kciuki Dziewczyny:** xxx Ja jutro zadzwonię się podpytać o te moje komórki jak się tam mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny - jesteście wspaniałe :) Tak biorę kroplówkę - zapisałam się wstępnie na czwartek, gdyż transfer Pan Dr M. zapowiedział w piątek - będzie wykonywał osobiście - wierzę w tą boską rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super:-0 piękne jajeczka zniosłyście;-0 Teraz wiem ze warto było za was trzymac kciuki:-) Vicki-gratulacje:-) to ci blizniaki wykrakałysmy...dobrze że moje krakanie o trojaczkach nie sprawdziło sie, ale kto wie....może któras nastepna mamusia sprawi nam taka niespodzianke:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky gratulacje blizniaków ale fajna nowina :) Allessa gratulacje wyniku oby teraz sie ladnie zaplodnily i dzieliły. Trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dziewczynki kazda z Was bedzie mama juz niebawem juz ja to wiem :-). Przesyłam wszystkim ciazowe wiruski jedzcie prosze ma zdrowie :-) dr M ma najlepsza rękę z wszystkich to jest cudotwórca :-). Ja mialam intralipid i embrio glue takze polecam. Trzymajcie kciuki za moje maluszki aby dobrze sie rozwijaly bo teraz niestety 9 miesiecy strachu..... Trzymam mocno kciuki za transfery przyszłe mamusie!!!!!jestem z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita ja kończę antki 28 stycznia :) MADZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Asia kiedy Ty testujesz?:)jak sie czujesz?masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×