Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Czy na prywatnej wizycie wypisują leki na NFZ w gyn ??? Ktoś coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek w GynC podają intralipid po punkcji, ale przed transferem. I tak powinno być. W moim wypadku był jeszcze wlew w ostatnich dniach poprzedniego cyklu i będą wlewy po potwierdzonej becie co 4 tygodnie. W GynC bez problemu dostanę w tych dniach wlew, ale zgodnie z zaleceniem immunologa muszę dostać 200 ml intralipidu, a nie 100, i między każdą 100 intralipidu powinno być 500 ml soli fizjologicznej. Będę w piątek z dr M rozmawiać o tym, czy może mi tak GynC intralipid podać... zobaczymy... Nie chcę się tym stresować, to niby taka głupota, a dla mnie jednak bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik ja mam plan sprobowac 3 podajscia w maj/czerwc a do tego czasu sie chce przebadać...za tydzień pierwsza wizyta u immunologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
a wy w jakiej dobie najczesciej mialyscie mrozone zarodki? inaczej mrozi sie te ktore dobrze rokuja a inaczej te ktore są słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy podczas prywatnej wizyty w gyn przepisuja leki na NFZ? Ktos cos?2lata staran.badania meza ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -powiedzcie mi ile dni przed transferem można wziąć intralipid? Ostatnio w klinice miałam dzień przed transferem podany , a teraz moja gin w przychodni będzie mi podawała. A wy jak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gościu, leki są refundowane nawet w prywatnych podejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo leki do stymulacji są refundowane do końca czerwca i na prywatnej wizycie z tego co dziewczyny z 2+1 pisały mają przepisywane ze zniżką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pisze bo u mnie bez zmian czekam teraz na @ i potem kolejne antyki..śledzę was codziennie..powiedzcie mi lepiej mieć transfer w następnym miesiącu i podane mrozaczki czy w tym samym miesącu co punkcja?...co daje w ogóle ta kroplówka ?bo widze ze praktycznie wszystkie ją bierzecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku widze ze juz coraz bliżej ...;) ile bedzie trwała u ciebie stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie jak sie zapłaci za tą jedną próbę a potem okaże się że nie ma żadnych zarodków ( żaden nie przetrwał do transferu )to co w tedy?wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największym kosztem jest samo zapładnianie, to clue in vitro. Jeśli więc doszło do zapłodnienia a komórki obumarły później, to już chyba po ptokach. Trzeba się lekarza dopytać. Ale bardziej zastanawiające jest, co zrobią, jak po punkcji wyjdzie że nie ma co zapładniać. Czy wówczas można zacząć od początku, bo nie doszło do ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no własnie..;/ masakra jakaś ..mam nadzieje że to nie jest tak że jak nie nie wyjdzie to ani kasy ani transferu nie bedzie ..;/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Ja pytałam dr M, jeśli po punkcji okaże się że nie ma komórek i są tylko puste pęcherzyki to lepiej zapłacić osobno samą punkcję niż tracić jedno podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
ania609 dopytaj sie w klinice, ja mialam odwolany transfer i nasteony crio bede miec w cenie. oni tez zachowuja sie w porzadku :) nie wiem jak jest z tymi pustymi jajeczkami ale dopytaj , bedzie spokojniejsza, napewno jest jakies rozwiazanie.. :) nie ma sie co denerwowac od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi co to są dokładnie te badania na komórki natural killers i kiedy się je robi. Czy w jakimś danym cyklu. Chcę sobie je zrobić i jaki koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haszimoto to choroba tarczycy autoimmunologiczna powodują niedoczynnoś, aczkolwiek jeżeli ktoś ma haszimoto tzn ze ma zła odpowiedz organizmu na własne tkanki to może mieć też podwyższone NK Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś na forum kto podchodził do in v w innej klinice ???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... jeszcze nie wiem ile będzie to wszystko trwało w sobotę mam wizytę to zapytam. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer, już kilka razy było pisane, Nk wykazuj***adanie immunofenotypu. Sil pisała że to badanie robi tylko Provita. Koszt 400 zł za sam immunofenotyp. Trzeba to robić w II fazie cyklu. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer, już kilka razy było pisane, Nk wykazuj***adanie immunofenotypu. Sil pisała że to badanie robi tylko Provita. Koszt 400 zł za sam immunofenotyp. Trzeba to robić w II fazie cyklu. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Sil_sb: Rozmawiałam z doktor Cz o intralipidzie. Bez problemu podadzą 200 ml. Nie wiem tylko czy maja swiadomosc ze trzeba to rozdzielić sola fizjologiczna. Daj proszę znac po wizycie co Ci doktor M powiedział. Ale zaczynam się zastanawiać nad jedna rzecza: moja kolezanka leczaca się w Provicie tez miała zalecane te wlewy co 4 tygodnie w ciąży az do 30 tc. Czy nie jest trochę tak ze sa one zapisywane wszystkim jak leci na ewentualnie podtrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc smutasek mam pytanie gdyż też teraz biorę tabl antykoncepcyjne przed in vitro .mam mieć długi protokół. po tabl antykoncepcyjnych miałaś dawkę gonapeptylu 0.1? a jak zaczęłaś stymulację to dopiero zmniejszają do tą dawkę do połowy? czyli bierze się połowę zastrzyku ? a druga połowa w kosz czy można ja wykorzystać na następny dzień ? sil z tego co piszesz to ty też teraz przystępujesz do in vitro -jaką masz dawkę gonapeptylu zaleconą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak moje badania: hormonalne: AMH, FSH, LH, Progesteron, TSH, FT4,Prolaktyna( w 2013 r. Testosteron, Androstendion) przeciwciala przeciw plemnikowe z surowicy, Kariotyp wymaz: mycoplazma, ureaplasma, chlamydia laparoskopia , histeriskopia immunologiczne: ANTi-TG, ANTi-TPO, VLeiden, PT20210 , MTHFR, immunofenotyp - w Provicie 30.03, a później w zależności od wynikow będę robiła: białko C , Białko S, AT III, lupus antykoagulat, p/C Kardiolipinowe IgM i IgG, p/C p/B2GPi IgM i IgG To chyba wszystko , oczywiscie wirusoligia i badanie nasienia też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak do tego te z listy z Wawy i dodatkowo Witamina D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×