Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam, czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat Gyncentrum? Bo chcę zmienić klinikę właśnie na Gyncentrum, a tu same sprzeczne informacje. Jedni piszą, że świeci pustkami bo lekarze się uczą, inni piszą, że masówka. W gazetach piszą, że na 1542 ciąż na Śląsku w ramach rządowego programu prawie 520 jest z Gyncentrum. Przyznacie, że te wszystkie rzeczy się wykluczają. Mam miszmasz informacyjny a czeka mnie być może najważniejsza decyzja w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorciak to pytanie padnie tu jeszcze co najmniej kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
dorciak widocznie przeoczylam tą informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie Joafer. Było i zapewne nie raz będzie, ja tylko podpowiedzialam że Sil o tym pisała, więc najlepsze źródło to ta kobietka :) Przepraszam, jeżeli Cię uraziłam. Nie miałam takiego zamiaru. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się dziewczyno. To, że Gync świeci pustkami to jakiś złośliwy wpis, być może konkurencji, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Ja też tam przeszłam i dla mnie zmiana okazała się szczęśliwa. Łatwo nie było, ale się udało. Być może dlatego, że lekarze walczyli razem ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Warszawianki moje robiliście badania cmv igg jakie macie wyniki bo u nas coś nie hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Joafer nic się tym nie martw. Ja też to sobie badałam i IgG mam 360, 6. To znaczy ze miałyśmy kontakt z tym wirusem i mamy przeciwciała. Nie oznacza tzw" świeżego" zarażenia. Także buziaki Maleńka i cudownego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana dzięki już dzwoniłam do laboratorium pani tosamo powiedziała. Jutro paczkę wysyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Hej Zośka :-) po tabletkach anty miałam Gonapeptyl 0,1. Wczoraj wzięłam ostatnią dawkę (całą ) a wieczorem leki na stymulację. Od dzisiejszego ranka biorę połówkę gonapeptylu (resztę zostawiam w lodówce na następny dzień ). A Ty na jakim etapie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Nika też tak miałam ale tylko z prawej strony ból na pachwine i ból brzucha a teraz tylko czasem zaboli brzuch a poza tym żadnych objawów dobrze się czuję więc obawiam się że nic z tego... ale zobaczymy w piątek zrobię bete i w poniedziałek powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta.onet.pl/dziecko/niemowle/dziekuje-za dziecko-doktorze-google/q2gmp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość" z 11:35 , czyli "maxime" , a gdzie "ktoś" napisał ,że Gyn świeci pustkami ? Chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc smutasek jestem 10 dzień na tabletkach antykoncepcyjnych.w 21 dniu cyklu mam zacząć gonapeptyl 0,1 rano ciekawe czemu potem zmniejszają dawkę gonapeptylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Sil w takim razie powodzenia - daj znać co Ci M. powiedział na wizycie. Bo jeśli Intralipid jest dawany na podtrzymanie to będę męczyć o to Cz. Trzeba chwytać się wszystkiego. Zapłaciłam za Menopurem i Gonal 750 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Ja też nigdzie nie przeczytałam wpisu, ze Gyn święci pustkami , a wszystkie wiemy, ze to nieprawda. Dorciak i co są jakieś badania, których nie miałaś? Napisz jeśli miałaś coś więcej, Joafer ja niestety nie mam przeciwciał cytomegalii, lekarz powiedział że należę do 10 % populacji, ja od jutra zaczynam antyki i kwiecień coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil mam do Ciebie pytanie oczywiście dot. badania immunofenotypu. :) Umowilam się do Provity na 30.03 czyli na 16 dc żeby zdazyc z wynikami do Wawy na 04.04 jak lekarz bedzie rozpisywal mi stymulacje. Tak się jednak zastanawiałam czy nie lepiej przesunąć o tydzień badanie, a wyniki mieć na pierwszy podgląd jajek , bo pisałaś że i tak pierwszy wlew powinien być w dniu punkcji tak? Niby Pani z labo powiedziala ze ewentualnie 16 dc przy antykach może być .... sama nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Zwierzogród (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boolwife
Powiem , tak przeniosłam sie z Provity do Gyn . W Gyn to dopiero poczatek mój ,ale w P. zrobiła sie masówka (4xivf , 6c iui = 1 dzecko , 1 poronienie , reszta nic) ... W Gyn miałam obsuwę 40 min przez ilość pacjentów ;] dr M zrobił na mnie pozytywne wrazenie , zobaczymy co dalej bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka... nie wiem czemu zmniejszył dawkę, to jest moje pierwsze podejście a też szczerze mówiąc nie znam się na tym wszystkim więc póki co stosuję się do tego co dr M mówi a jak czegoś nie wiem pytam tutaj... zawsze ktoś wie bo już przez to przechodził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer immunofenotyp robi się w II fazie cyklu, wg laborantek w Provicie to po 16-17 dc do ostatniego dnia cyklu. Koszt to 400 zł. Dr Janosz mi napisała, że antykoncepcja ma znikomy wpływ na wynik tego badania, można więc zrobić badanie w cyklu z antykami, na wyniki czeka się tydzień. Co do hashimoto to inne badanie na to się robi, o ile się dobrze orientuje, to się tą chorobę z wyników hormonów tarczycy rozpoznaje, ale głowy nie dam. Jak dr Janosz przeglądała moje wyniki właśnie tarczycowe, to powiedziała, że Hashimoto nie mam. karolka1234 w piątek obgadam sprawę z dr M, pokażę mu mój wypis z Provity, tam jest dokładnie napisane, jak ten intralipid podają. Dowiem się, czy mi podadzą takim samym protokołem. I oby podali... Co do tego co po becie, to na pewno wlewy są zalecane wszystkim, którzy mieli je przed transferem, jeśli beta pozytywna będzie. Leżałam na sali z dziewczyną, która przy poprzednich próbach nie miała intralipidu, a teraz przed III zrobiła badanie, NK było za wysokie i zalecono wlewy. zoska1980 ja przez pierwsze 14 dni mam brać całą dawkę gonapeptylu. Dziś rano przyjęłam 9 zastrzyk, jeszcze 5. W piątek wizyta u dr M i zobaczymy od kiedy będę zaczynać już normalną stymulację, bo różnie tu było, dziewczyny miały już leki stymulujące w 13, 14 lub dopiero w 15 dniu... Dawkę się później zmniejsza, bo ma już tylko działać przeciw pękaniu pęcherzyków a nie wprowadzać organizm w stan menopauzy. W długim protokole gonapeptyl zażywa się do końca, lekarz nie przypisuje cetrotide. Gościu nigdy bym nie powiedziała, że w GynC świeci pustkami. Zawsze tam jest masa ludzi, duże opóźnienia w przyjęciach pacjentów. Wizyty nie są za długie, lekarze odpowiadają na pytania, ale sami z siebie za wiele nie mówią. Za naszą kliniką są za i przeciw. smutasek85 ciebie dr M czy dr Cz prowadzi? HOPE ja pierwszy wlew miałam w 21 dc poprzedzającego stymulację. Taka jest procedura Provity gdy NK jest za wysokie. Jeśli by iść tą myślą, to robisz w bardzo dobrym czasie badanie, bo jak NK będzie za wysokie, to dostaniesz wynik jeszcze przed końcem cyklu (dr Janosz powiedziała, że pierwszy wlew powinien być między 21 a 23 albo 24 dc poprzedzającego, tej drugiej daty na 100% nie jestem pewna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam i zjadło? Czy tylko strona przeskakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yossari82
Dziewczyny,dla przypomnienia, beta u mnie w 11dpt 94,4mIU/ml, w 13 209,4, więc ładnie, a w 19dtp 1334. Czy ten ostatni przyrost powinien mnie martwić? Oczywiście tak czy inaczej s trochę się martwię...:) Wiem, że przyrost, również ten ostatni, mieści się w normach, bo niby może podwajać się nawet co 72h, ale co wy sądzicie?W czwartek wizyta kontrolna w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yossari82
Dziewczyny, dla przypomnienia beta u mnie w 11dpt 94,4mIU/ml, w 13 209,4, więc ładnie, a w 19 dtp 1334. Czy ten ostatni przyrost powinien mnie martwić? Tak czy inaczej trochę się martwię:) Niby w normie, bo wyczytałam, że może się podwajać i w ciągu 72h, ale chciałabym wiedzieć co wy sądzicie. W czwartek wizyta kontrolna w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×