Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

dziewczyny czy któraś z was leczyła sie u mańki z provity?? czy może cos więcej powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula jesli luteina nie pomogła to modę zrób na wszelki wypadek bete, testy nie sa wiarygodne, a cuda czasami sie zdarzają. A moze za krótko ta luteinę brałaś? Na wywołanie okresu od ginekologa dostałam kiedyś orgametil, ale on jest na receptę. Brałam przez 5 dni, a po kolejnych 3 dostałam @. Na mnie działa tez duphaston. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ze inny lekarz jak u Maxime odkryje cos co inny przeoczyl to wcale sie nie dziwie, bo tak jest często, wiecie że moj poprzedni lekarz ( Novomedica w Mysłowicach ) przez rok leczenia , stymulacji clo , a nawet badaniami jak przeciwciala na plemniki nie zbadał mi AMH , masakra jakaś, a ja wtedy sama nic nie czytalam bo ufalam lekarzowi, ale kiedy inseminacji mi nie chciał zrobić, bo mówił ze bez sensu, ze od razu in vitro, a ja jeszcze przed in vitro chcialam wszystkiego spróbować, to postanowilam sie skonsultowac z kims innym i tak trafilam do Gyn i do dr Cz która zaraz zdziwiła się brakiem wyników AMH , ogólnie dr Cz zawdzięczam kwalifikacje do programu , choć jak robiłam inseminacje to była bardzo mila, a potem .... aby nie denerwować siebie i męża zmieniliśmy na dr M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola ja czuje sie tak sobie, czasami pobolewa mnie brzuch i do tego tu mnie kłuje, tam mnie ciągnie, to pachwiny to jajniki to brzuch.... Wiec sama nie wiem czy cos z tego bedzie. Nie mam porównania do poprzedniego razu bo wtedy czułam sie fatalnie, ale wydaje mi sie ze wtedy przechodziłam lekka hiperkę..... Miałam kilka dni wolnego, ale jutro juz koniec laby, wracam do pracy, ale bede sie bardzo oszczędzać. A Ty jak sie czujesz? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że też się nad tym zastanawiam. Trochę źle świadczy o poważnej klinice, że zatrudnia "wróżbitów". Ale biorę i taką możliwość pod uwagę, że rozpoznali, ale chcieli mnie naciągnąć od razu na in vitro, bo wspominali o tym. W każdym razie cieszę się, że przeszłam do Gymcentrum, bo przynajmniej nikt mi nie wciska głupot. Nie sądzę aby ktokolwiek miał tam kłopot z komunikacją, ale to moja opinia, a każdy ma prawo do swojego zdania. A Cz jestem po prostu wdzięczna, bo mi pomogła. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja jak chciałam dostac @ a sie spóźniala szukalam po necie co zrobić i gdzieś przeczytalam zeby wypic ciepłe wino. Nie wiem czy akurat u mnie to pomoglo czy przypadek ale rano juz mialam @ po wypiciu wieczorem pół butelki podgrzanego wina ktorego nie lubie;) może spróbuj? Jeszcze moge Ci polecić polezec w dosyc cieplej wodzie i poprzytulac sie z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku dzisiaj masz wizytę u dr M? Daj znać jak rozspisał Ci stymulację.. Ale już idziesz do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik bardzo mi przykro z powodu bety :( Trzymaj się kochana! :* Ja zaczęłam wędrówkę po lekarzach i badaniach. W pt byłam u rodzinnego po skierowania do immunologa i genetyka. Umówiłam sobie już wizyty - genetyk w Rudzie już jutro (!) - dzięki Madzia!!! :* potem muszę zrobić morfologię i proteinogram, bo te wyniki życzy sobie na wizytę immunolog, którego mam 30go marca. W czw. dr M., a 23go oddaję krew na badania immunofenotypu. Jedynie gina nie mogę złapać, w przychodni terminy dopiero na maj, a babka prywatna do której chciałabym pójść też ma odległe terminy, masakra! Ciekawe czy prywatnie przepisałaby mi Intralipid i czy by mi ktoś go podał... Ogólnie jestem strasznie zmęczona tym tematem :( Gdyby nie nasz wiek, to byśmy sobie dali na razie spokój i wyjechali na wakacje, a tak ciągle ciułamy... nie dość ze robię praktycznie 2 roboty to jeszcze w weekend calutki siedziałam i tłumaczyłam dokumenty koleżance, żeby tylko dorobić :( Ech mam dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizia_a
Dzis pierwszy dzień w pracy..ehh..będzie ciężko..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw poszłam do mojej apteki św barbary a mieszkam w Knurowie k/ Gliwic. Pan farmaceuta powiedział mi, że jak będę mieć receptę to bez problemu mi sprzeda intralipid. Więc poszłam do mojej gin państwowo i powiedziałam jak sprawa stoi z tym intralipidem tj o kosztach. Pani dr młodziutka pewnie świeżo po studiach robiła specjalizacje u dr M więc mamy jakieś tam wspólne tematy. Trochę się zastanawiała ale mi poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie brałam podjęzykowo luteine. Pobolewa mnie brzuch ale nic poza tym. Będę zmuszona pójsc tu do gina. Najgorsze jest to ze ostatnio tez miałam opóznienie ale luteina pomogła. Wszystko się kimplikuje wtedy kiedy to najmniej potrzebne. Dzięki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) mam pytanie do tych kobitek które skorzystały z programu 2+1. Opłaca się on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Jest ktoś teraz w klinice? Bo sporo osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jana a gdzie kupowalas ten intralipid na Śląsku? Bo ja musiałam kupić 500 ml i się zmarnuje nie potrzebnie bo ponoć 100 ml nie ma na hurtowni..płaciłam 59 zl Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasia niby opłaca. .ale dużo rzeczy jest dodatkowo płatne. Wiem ze jak nam nie wyjdzie to wezmę program z Krakowa artvimedu za 13.800 niby jedno podejście ale tam jest w tym wszystko łącznie z lekami atisobanem, Screathing, primo vision w razie czego tez wykluwanie..jakby te wszystkie opcje dodac to w gyn tez taka kwota wyjdzie..a jak gyn nie da rady 3 razy to bez sensu u nich..artvimed ma 40% sutecznosc na transfer. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madzia :) ja już wiele badań mam za sobą więc na razie nic dodatkowego nie dam sobie zrobi Na pewno przy trzech podejściach się opłaca. A ile Was dziewczyny wyszły same leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tez policzyłam to niby z programem..czyli program 13.900:3=4633..jak uda się za 2 razem to 6950..ja licząc ze 3 procedury także 4633 plus dodatki leki crio które będzie, (ale podliczam juz..) wyjdzie mnie już 10100zl..i tez jestem w szoku..a jakbym chciała teraz jeszcze atosiban, Screathing to wyjdzie podobnie jak artvimed (tam w cenie jeszcze mrożenie o przechowywanie rok oraz histeroskopia) i to z ceny za in v wyjściowej 4633..także zależy jak kto liczy.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasia ale ja nie robiłam żadnych dodatkowych badań nie wlicza je w procedurę :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn.tak ja nie twierdzę że wyjdzie taniej wyjdzie podobnie ale może w takim programie jak przy nawracajacych nie powodzenia in v..nie robią tego taśmowo..na stronie mają ze 41.8 %ciąże kliniczne i to mnie przyciągnęło :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam za 2+1: 13900 program I procedura 2500zl krotki protokół +1200zl leki po transferze II procedura 4500zl dlugi protokół +1200zl leki po transferze plus intralibid atosibian i klej 1500zl Nie miałam nic do mrożenia czyli żadnych criotransferow, nie doliczam dojazdów..za badania płaciłam chyba cos ok 800zl po podpisaniu umowy(ja i mąż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I procedura 2000 leki 700 (klej intralipid) 700 leki po, 550 mrożenie, 1000 crio, 350+60 (klej intralipid raczej poda mi znajoma) +700 leki po.. i dodaje no procedura 4530zl gdy skorzystam z 3... (oby nie ) lub 6950zl gdy wykorzystam II procedury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4630 nie 4530...pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku ja byłam o tej porze w klinice, miałam robiony transfer. Podali mi dwa zarodki 4a i 5a teraz odpoczywam. Dziewczyny co pomaga na zagnieżdżenie z tego co pamiętam ananas coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie I juz na wstepie chce powiedziec ze naprawde was podziwiam oraz trzymam mocno kciuki! My staramy sie 2lata I nic po zrobieniu badan okazalo sie ze oba jajowody sa niedrozne zdjagnozowali takze policystyczne jajniki.(meza badania sa b.dobre) Nasza decyzja to 100%gwarancji w srode 16/03 mam wizyte u doktora M zeby rozpoczac cala procedure.Powiem jeszcze ze doktor z bielska zalecila miesiac na antykach I dopiero stymulacje ,mowila tez ze przy moim Amh (7 norma moj wynik to 13,7)bedzie bardzo ciezko mine wystymulowac. Czy ktoras z was miala taki problem? Prosze pomozcie piszcie co wiecie jak to wszystko wyglada jak sie do tego przygotowac Co jest wazne jakie leki sa lepsze kazda informacja jest dla mine wazna ☺z gory wam dziekuje I mocno 3mam za was kciuki2lata staran.badania meza ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo jestem ciekawa co Ci powie dr M, mam podobna sytuacje do Ciebie. My mamy wizytę 17/03. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo a co dr na to ze chcecie ten program...ja tez trochę żałuję że go nie wzięłam. .w jakim wieku jesteście? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super wiadomość dostałam z rana! Z departamentu matki i dziecka odpisali mi że moje zamrożone zarodki, które zostały mi z 3 transferu mam dostać w ramach programu jeszcze, bo jeden cykl w programie zaczyna się od stymulacji i kończy się na wszystkich wykorzystanych zarodkach :) Teraz zobaczę co dr M w czw powie, nie wiem jak to się ma do kończącej się kasy z programu, czy oni mają obowiązek wszystkim zapewnić 3 transfery, skoro podpisali umowę.... Nie zapytałam się czy wizyty i badania (wirusologia) też mam jeszcze w cenie, no ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Jestem mega zdziwiona opiniami o doktor Cz. Dla mnie jest miła i sympatyczna, czasami mnie pociesza jak mam doła . Zawsze mam spisane na kartce pytania i je zadaje. Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby była opryskliwa w stosunku do mnie. Jeśli chodzi o doktora M to mam wrażenie, że jest trochę wstydliwy, ale jak się go zachęci to się rozkręci i nawet zażartuje, pośmieje:) Jedyne co mnie trochę drażni, że nie zdążę się ubrać, a już zamyka karte i czeka przy drzwiach. Z drugiej strony coś za coś. Doktor Cz o wszystko wypytam, ale ostatnio czekałam godzinę na wizyte, u doktor M wszystko jest szybko, ale i wchodzę zawsze o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×