Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Warszawianki mam potwierdzenie dziś pani Basia dzwoniła. Wizyta 22.03 u dr ziolkowskiej miała któraś wizytę u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
moj transfer odroczony, progesteron za duzy .. mamy 6 zarodkow 4a w drugiej dobie. dzis dzwonil embriolog czy mrozimy do blastocysty, bo zarodi dobrze rokują i ze to najlepsze rozwiazanie. a jak jest u was z mrozeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pysia ja tez mialam odroczony transfer bo prog za duzy tez mam 6 zamrozonych w 3 dobie nikt mi sie nie pytal kiedy mrozic dr m tak powiedział embriologom i chyba sama tez bym nie czekala do 5 doby. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Sil kiedy ruszasz ze stymulacją? Czemu masz długi protokół? Wyszło Ci coś z badań, które robiłaś w Provicie? U mnie nic nie wyszło, chyba wolałabym, żeby wyszło...... Leki już kupione, czekam na okres, myślę, że za ok. 7 dni zacznę się kłuć gonalem i menopurem. Długo mnie nie było, ale musiałam psychicznie i fizycznie odpocząć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"maxime" , miałaś robioną biopsję endometrium i nie usunęli Ci polipa endometrialnego równocześnie ? To chyba pomysł dr Cz , żeby robić kolejny zabieg ? Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
no wlasnie sama juz nie wiem, chyba zamroze czesc w 3 dobie a czesc w 5.. bo czytalam ze z piatej sa mocniejsze i wieksza szansa na ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"maxim" pisze : "I prawdopodobnie proporcje hormonów mam niewłaściwe ". To masz , czy nie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"iwcia " , kiedy wracasz po te swoje 3 blastocysty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"iwcia" , a pamiętasz jak pisałaś , że Cię naciągnęli na usuwanie nieistniejącego polipa , oraz chcieli Cię naciągnąć na badanie PGD zarodków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer to super , ze masz już termin :) , dr Z nie znam , ale wychodzi na to, ze kazda z nas do innego lekarza trafila, Dorciak a Ty u kogo? Pysia może zapytaj embriologa jak lepiej skoro dali Ci wybór. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
mandy... mam tak rano 1/2 Gonapeptyl, weczorem 75 menopur i 150 gonal. W sobotę mam podglądanie :-) nie znam się wogóle na tym czy dobre dawki czy za słabe. Maniofranio.... trzymam kciuki :-* Fakt wizyty u dr M są krótkie, ale na tyle wizyt ani razu nie miałam sytuacji, że ledwo się ubrałam a dr już przy drzwiach stoi. Przecież po badaniu dopiero omawiamy co i jak :-) Pytałam się o skuteczność kliniki czy mają jakieś aktualne statystyki ☺ embriolodzy też ponoć się nie zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym ds przeważnie jest punkcja i transwer? Niby dr M mówił, że powinniśmy się wyrobić przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś na forum kto podchodził do in v w innej klinice niż gyn centrum w kraju lub za granicą? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wracam juz w tym roku, dopiero w nastepnym. Pisałam ze Cz mi znalazla polipa i kazala na juz usunąć przez histero u nich za 1100 zl a potem sie okazalo ze polipa nie bylo ale nie oznacza to ze z powodu samej Cz jestem niezadowolona z Gyn. Oprocz wizyt u niej nie mam tej klinice nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Dziewczyny czy ktoś teraz podchodzi do criotransferu? A jak ktoś podchodził już kiedyś do niej to na naturalny cyklu czy stymulowanym? Mam znajomą która podchodziła do in vitro w Poznaniu i brala tylko kwas foliowy, kiedy miała płodne pojechała na usg- zobaczyli ciałko żółte i podali jej dwa zarodki. Bliźniaki mają już ponad dwa latka. Nie wiem co jest najlepsze?...Zizia a Ty jaki plan masz działania ? Joafer świetnie ze znasz juz termin i zaczynasz nową drogę na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope chciałam do dr dorciak ale miejsc nie było dr Z MŚ różne opinię ale jedną pozytywną że jest miła i bardzo sympatyczna zobaczymy. Hope a powiedz mi ty pociągiem czy autem jezdzisz bo niewiem czy daleko z dworca PKP jest kliniką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik ja przed crio bralam tylko tabletki encorton i estrofem. Potem fragmin i lutinus. Miedzy transwerami mialam miesiac przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ się pojawiła. Chyba ją rano wywołałysmy na forum hehe. Teraz antki więc stymulacja w 1 połowie kwietnia. Teraz najgorsze to czekanie. Wizyta 24.03 więc wszystkiego się dowiem. Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TASIA widze ze u ciebe podobnie tyle ze droznosc ok napewno napisze co I jak po wizycie u Dr M. Madzia z tego co wiem o programie decydujecie sami Dr moze tylko doradzic zobaczymy Co powie...(nasz wiek to 32 i 34 maz )2lata staran.badania meza ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku też się nie znam na dawkach, ale mam nadzieję, że dr M się zna ;-) - ja pewnie do inv będę miała podobne do Twoich... 3mam mocno kciuki, żeby jajka dobrze rosły! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer przy samym dworcu centralnym można wsiąść w tramwaj 17 lub 33 i podjechać pod samą klinikę praktycznie, chyba 6 krótkich przystanków jakieś 10 min, my ostatnio jechaliśmy z Blablacar - wyszukuje Ci połączenia prywatnych osób , które akurat jadą tam gdzie i Ty chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita2809 kliniki za transfery crio nie dostają dodatkowej kasy od MZ, więc wykonują je w ramach środków, które już dostali za dane podejście. Nawet jak im się kasa skończy, ale max do końca czerwca, masz prawo te zarodki odebrać, a oni nie mogą ci powiedzieć, że kasy nie mają, bo ich odbiór nie jest uzależniony od tej kasy. Rubineye wizytę u dr M mam w piątek. Ze stymulacją ruszymy w sobotę-niedzielę-albo poniedziałek. Zależy od decyzji dr M. długi protokół bo przy II poprzednich podejściach krótki nie tylko nie przyniósł zadawalających wyników, ale wręcz wyniki tragiczne. Dr M ma nadzieję, że dzięki długiemu protokołowi będę się lepiej stymulowała. Z badań mi niestety wyszło – mam za dużo komórek natural killers. Pani dr Janosz powiedziała, że to na pewno miało wpływ na brak zagnieżdżenia zarodków. Jestem po jednym wlewie z intralipidu, drugi mam mieć po punkcji. Powinnam go mieć w Provicie, ale nie wiem czy wyrobię się czasowo (oni podają wlewy jedynie we wtorki i piątki). A, Provita w standardzie ma podawanie środka na zmniejszenie skurczów macicy. Nie wiem jaki to środek, ale podobno podają go w ramach refundacji przy programie z MZ… smutasek85 będę miała identyczne dawki leków stymulujących. Ile zostawiłaś w aptece teraz? W sensie na gonal i menopur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... za leki (w tym 3 zastrzyki te co biorę rano) dałam niecałe 600 zł. Powiedz mi kiedy najlepiej ten intralipid wziąć bo nie zapytałam dr M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope, ja mam u dr Dworniaka Dorcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dworca PKP jedzie tez autobus z dolnej płyty kierunek oś tysiąclecia przystanek na którym wysiadasz to huta baildon przechodzisz na druga str ulicy i jestes w gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w gyn także wypisują leki na NFZ nawet na prywatnej wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×