Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki jestem po wizycie u gina i jednak beda blizniaki Bylam we wt u dr M nic nie mowil o blizniakach. Mialam transferowane 2 zarodki 2 dniowe. Az z wrazenia wjechalam w plot auto nadaje sie do lakiernika. Zalatwilam recepte na intralipid wiec nie dam im zarobic ani 350 zl ani 700 zl. Nie ma mowy. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwertyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Q u R v a co z tą stroną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczyca12
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa ,zazwyczaj tylko przyglądam sie waszym rozmową ale teraz chciałam zapytać o jedną rzecz. Podchodzimy z mężem do in vitro 2+1. Jestem w trakcie stymulacji w sumie to już ją kończe. Dr M przepisał mi protokół krótki z antagonistą (menopur, gonal f a teraz jeszcze Cetrodite). Miałam dzisiaj drugą wizytę USG + estradiol i progesteron no i wyszło że mam podwyższony progesteron 1.97(niestety nie pamiętam w jakich jednostkach). Dr Cz. powiedziała, że jeśli nie spadnie progesteron to niestety nie będe mogła mieć transferu. Czy wiecie coś wiećej na ten temat,czy miałyście podobny problem? Czy którejs z Was spadł progesteron w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczyca12
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa ,zazwyczaj tylko przyglądam sie waszym rozmową ale teraz chciałam zapytać o jedną rzecz. Podchodzimy z mężem do in vitro 2+1. Jestem w trakcie stymulacji w sumie to już ją kończe. Dr M przepisał mi protokół krótki z antagonistą (menopur, gonal f a teraz jeszcze Cetrodite). Miałam dzisiaj drugą wizytę USG + estradiol i progesteron no i wyszło że mam podwyższony progesteron 1.97(niestety nie pamiętam w jakich jednostkach). Dr Cz. powiedziała, że jeśli nie spadnie progesteron to niestety nie będe mogła mieć transferu. Czy wiecie coś wiećej na ten temat,czy miałyście podobny problem? Czy którejs z Was spadł progesteron w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczyca12
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa ,zazwyczaj tylko przyglądam sie waszym rozmową ale teraz chciałam zapytać o jedną rzecz. Podchodzimy z mężem do in vitro 2+1. Jestem w trakcie stymulacji w sumie to już ją kończe. Dr M przepisał mi protokół krótki z antagonistą (menopur, gonal f a teraz jeszcze Cetrodite). Miałam dzisiaj drugą wizytę USG + estradiol i progesteron no i wyszło że mam podwyższony progesteron 1.97(niestety nie pamiętam w jakich jednostkach). Dr Cz. powiedziała, że jeśli nie spadnie progesteron to niestety nie będe mogła mieć transferu. Czy wiecie coś wiećej na ten temat,czy miałyście podobny problem? Czy którejs z Was spadł progesteron w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Tola gratuluję - auto rzecz nabyta najważniejsze że Tobie się nic nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola gratuluję i to podwójnie , a jak wrażenia męża na takie info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Tola rozruszała to forum będę same pozytywne bety:) JUPI ;:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Iza82 - super ze u córci wszystko ok o rośnie jak na drożdżach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jestesmy w szoku ze beda blizniaki. Nie wiem jak dr M patrzyl ale moze jakby dojrzal drugiego ludika juz bym do dzis ochlonela. Naszczescie maz za bardzo za auto sie nie nagadal bo mowi ze ma dosc emocji na dzis. Boje sie jak cholera czy ta ciaza sie utrzyma. I jak my damy rade z blizniakami. Bo nasza 6 latka to zlote dziecko. Musimy dac rade. O moj Boze!!! Tole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
A gdzie reszta mojego wpisu buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Tola - gratuluję i witam w gronie blizniakowych ciężarówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Kurcze dwa długie wpisy mi zjadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Tola musisz teraz na siebie bardzo uważać bo początek ciąży bardzo ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze lezalam jak mi dr powiedzial tego newsa bo bym sie chyba przewrocila. Leki mam utrzymane z Gync. Co do intralipidu to kontakt z dr Janosz. Ona bedzie mi ciaze prowadzic. Choc dzis w zastepstwie bylam u innego gina. Tez fajnego. Dziewuszki nie dziekuje za gratki zeby nie zapeszac Trzymajcie za nas kciuki A ja trymam za Was. Wasze jajca, stymulacje i transfery a glownie za pozyyywne bety. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam na siebie / nas. Bylam w pracy i powiedzialam oddzialowej ze nie wracam do pracy. No i wlasnie wyjezdzajac spod szpitala spotkalam sie z plotem. O ja nieozgarnieta. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola gratulacje. Super, tylko teraz uważaj na siebie, na Was :) A powiedz mi, jak masz zamiar podać sobie ten intralipid? Bo receptę można jakoś załatwić, tylko gorzej z kimś kto to zapoda. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubineye super :) 12 jajek to rewelacja Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu sama sobie zapodam albo w pracy mi podadza. Pracuje w szpitalu wiec luz. Moge tez sama tylko podskocze zeby mi ktos wenflon zalozyl bo tego juz sama nie ogarne. Dr z pracy wypisal mi intralipid. Jak uslyszal ile chca w klinikach to sie za glowe zlapal i zacza sie smiac. 100 ml kosztuje ok 40 zl. To fest maja przebicie. To bedzie moj 3 wlew. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko w porządku dziś byłam na wizycie dr Janosz ma chore dziecko więc w zastępstwie przyjął nas dr Bodzek tez fajny lekarz i też pracuje w Provicie i w Bytomiu. Mały ładnie rośnie ma już 2800 :) szyjka długa nic złego się nie dzieje. Już szykuję wyprawkę piorę, prasuję. Tola Gratulacje bliźniaków dacie sobie radę spokojnie :) ty gdzie chodzisz do lekarza do zabrza do dr Janosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola gratulacje:) kolejne bliźniaki:) Catarina super że masz mrozaki i to aż dwa ale mam nadzieję że w najbliższym czasie nie będą przydatne i się teraz uda:) Powodzenia dziewczyny na wizytach i transferach, oby teraz już się sypały same pozytywne bety jedna za drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×