Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Tola ale wiadomość!!! ogromniaste gratulacje! Ja tez miałam transferowane dwa 2dniowe zarodki i juz nie moge doczekać sie poniedziałku, bo wtedy mam pierwsze usg . Tola przypomnij mi prosze jaka miałaś bete i którego dpt. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456789 abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwer123 ee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
223 qwert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie będę szła krótkim protokołem z antagonistą.. będę brała gonal F 900 dawka 75 ..:/...bardzo mała nie wiem co z tego wyjdzie :( jeszcze ten krótki protokol; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział że ze względu na moje wysokie AMH..dawka jest bardzo mała ze względu na moja wadę serca..zrobiłam badania krwi ale tylko wirusologie..a i grupę krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wizycie tez bylam w Zabrzu dzis. To byla pierwsza wizyta. No i tak jak kolezanka pisala przyjmowal Pan dr. Fajny. Nastepna wizyta za 2 tyg u Pani Dr Janosz. Protokol mialam dlugi. Transferowal mi dr M 2 zarodki 2 dniowe.Tak chcialam. Mialam embrioglue. Intralipid w dniu transferu. Bralam od punkcji encorton. Beta w 9dpt 36, w 12dpt 144, w 15dpt 405, w 19 dpt 1400. A potem juz nie badalam. Beta sie nie sugeruj. Nieraz malych sa blizniaki a z duzych ciaza pojedyncza. To indywidualna sprawa. Zachodze w glowe. Bo bylam na wizycie pecherzykowej i serduszkowej u dr M. I on nie widzial drugiego ludzika. A to psikus. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno wie co robi. Pamietaj pozytywne nastawienie jest połową sukcesu. Od kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość988
Dziewczyny prosze pomóżcie, mój progesteron w trakcie stymulacji wynosi 1,27 czy któraś z Was miała podobną sytuację? Bo dr Cz mówiła ze jak nie spadnie to nie bedzie transferu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś szedł krótkim protokołem z antagonistą? I miał taką mała dawkę jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana teraz czekam na okres tzn jestem w 16dc i od 2dc mam zacząć brać zastrzyki..a Ty co miałaś przepisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość988
ja idę protokołem krótkim z antagonistą(gonal f, menopur a teraz jeszcze cetrodite) dzisiaj miałam usg +estriadol i progesteron. dr Cz stwierdziła ze estriadol 436 to za mało a progesteron 1,29 to za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola wiem, ze betą nie ma się co sugerować, bo to różnie moze być. Mój gin powiedział, że wygląda na jedno ale był przekonany, ze miałam transfer w 5dobie. Bete miałam troszkę wyższa od Ciebie, a w porównaniu do mojej poprzedniej ciąży jest kilka razy większa. Oj ale mnie ciekawość zżera kto mi się tam w brzuszku zadomowił:) Gość odnosnie progesteronu nie pomogę, bo ja miałam zawsze w normie. Jesli Ci nie spadnie to pewnie zamrożą zarodki i transfer bedziesz miała w następnym cyklu. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... ja mam niskie amh wiec miałam gonal 150 i menopur 75. U mnie stymulacja trwała 10 dni a w 11 ovitrelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość988
ja właśnie jeszcze menopur 75 , nie wiem za bardzo dlaczego dostałam protokół krótki z antagonistą ale tak zadecydował dr M. Niby dobrze się stymuluje ,pęcherzyki rosną może bez szału w ilości ale chyba tak ma być żeby nie przestymulować jajników. Tylko martwi mnie ten progesteron. Myślalam ,że może któraś z was spotakała sie z takim przypadkiem i wie co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość988
Nika dzieki za odpowiedz, tylko ja sie włąsnie zastanawiam jaka jest norma bo oczywiście lekarze w klinice nie sa zbyt wylewni i jak nie zapytasz o wszystko to oni ci nie powiedza. Zastanawiam się też jak to wygląda w momencie kiedy będa musieli mi zamrozić zarodki a mamy opłacony program 2+1. Jak to jest liczone i czy bedziemy musieli zapłącić za krotransfer 1000zł dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam teraz sam gonal, tez tak jak Ty mam pcos i amh ponad 10. Dawkę gonalu miałam 150. Ania Twoja dawka rzeczywiście mała, ale moze dr M chce sprawdzić jak bedziesz reagowała i potem Ci zwiększy. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika nie wiem...boje sie ze sie nie uda mamy tylko jedna jedyną szanse na dziecko ..Zobaczymy co mi powie na wizycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika w 1 ciazy w 2009 nie zrobilam ani jednej bety. I ciaza rozwijala sie super. 2 nastepne ciaze beta zle przyrastala W tej ciazy zrobilam 4x i powiedzialam dosc bo mnie to stresowalo. Nie rozmyslalam czy jest czy 2 maluchy. Bo na innym forum na ktorym jestem laski mialy takie przeboje z betami. Przy nikich potrafily byc blizniaki a przy wysokich 1 bejbik. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem smutasku ze i Ciebie jest całkiem inaczej niż u mnie mam nadzieję ze nam się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że też się boję. Już tyle razy był ból, cierpienie i rozczarowanie, że może nie jest nam dane mieć dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola, przepraszam, że tak wypytuję o ten intralipid, ale szukam własnie sposobu na podanie go w inny sposób, aby nie płacić tyle kasy w klinikach. Masz może jakiś pomysł, albo wiesz w jaki sposób można byłoby takie coś załatwić? Gdzie si udać, do kogo, aby zrobił taki wlew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×