Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja jak to zalozylam to prawie rok nie wchodzilam bo nie wiedzialam o co tam chodzi wkoncu znajoma mnie chciala nauczyc o co tam chodzi ale i tak nie poszlam do niej.wiem jak wstawic zdjecie pisac i przyjmowac ludzi do znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, jak mam sie teraz zwracać do Ciebie ? :P jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za żadne skarby nigdy nie dam się namówić na jakikolwiek profil na którymkolwiek z portali społecznościowych. podobno jak nie masz konta na fejsie to nie istniejesz :classic_cool: tym lepiej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w ulubionych jedna z moich idolek muzycznych, czesto wrzuca filmiki i wpisy i to np jest fajne. albo nowa gre pokazali i sciagnelam, spodobala mi sie. czasem jest przydatny. o, widze ze VAMPIR przyszedl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale że nie za dużo... teraz to dopiero ze mnie wyszło, ale ja od zawsze wiedziałem że jestem dzieckiem mhhhroku poczętym po zmhhhroku i że mam mhhhroczną duszę :D No dobra... Pana mogę Wam odpuścić, ale Mhhhrocznego nie odpuszczę... piszcie mi Mhhhroczny Niedzielu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy Zdzisław ojciec, a Tomasz syn wielką postać radiowej trójki właśnie od od mrocznej muzyki, wiele lat już nie żyjący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×