Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

na krawędzi dnia, na kraeidzi snu przegrana w nierównej walce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jutro sprobuje zrobic jak mi nie wyjda to wyrzuce gofrownice zeby nie kusilo mnie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka jak to wyrzucisz? Rzuć na półkę niech leży, a przepis kiedyś znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka jak masz wyrzucić to mozesz mi ofiarować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci ja ofiaruje bo jak jutro nie wyjda to bedzie znaczylo ze dla mnie jest bezuzyteczna i we wloszech po prostu gofry nie wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda nie probowalam, ale mam to szczęście, albo dar po mamie, ze zawsze dania pierwszy raz robione wychodza mi wręcz perfekcyjnie. fajnie by bylo gdybym umiala tak doskonale jak ona gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze kiedys sie spotkalam ale z takimi gotowymi z paczki a gofrownicy tu nie ma w sklepie...tak samo piszingera bym zjadla ale andrutow tu nie maja,ale za to ptysie pyszne wychodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodza gumowe i nie dopieczone w srodku takie ostatnio znajomej wyszly i mojemu tylko ze on nie mial proszku do pieczenia no i mi to samo kiedys sie stalo...moja mama tez pysznie gotuje bardzo duzo sie od niej nauczylam :) kazdy chwali jej kuchnie mam nadzieje ze kiedys tez tak bede potrafic jak ona tylko ze ja nie lubie gotowac tak ogolnie ale piec tak od najmlodszych lat pomagalam jej piec placki rozne :)w sumie jej mama a moja babcia tez bosko gotuje mam nadzieje ze to sie z genami przenosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ex jak odchodzilam pozwolil mi zabrac komplet garkow ceramicznych i jak to powiedzial naleza ci sie bo dobre obiady robilas :) chociaz jeden komplement uslyszalam w tej calej wojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie ogladalam jak ona gotuje, wiec chyba jednak geny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ja uwazam ze do tego trzeba byc stworzonym jak sie nie jest to nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie zmuście mnie zebym jutro zadzownila sie zarejestrowac od psychaitry !! sory, ze klimat psuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×