Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Gość _po_prostu_ja_
vodkao co ci chodzi??? grzesław tak przedwczoraj sorry fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _po_prostu_ja_
no wlasnie :O sorry jestes jakas sfrustrowana to nie musisz wyladowywac tego na obcych ludziach z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale o co ci chodzi ? moze prześpij się i przeczytaj raz jeszcze co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sama nie wiem o co chodzi, zadałam tlyko pytanie dlaczego pyta o blow i dostalam odpowiedz ze jestem sfrustrowana i wyzywam sie na obcych ludziach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się określa blinami u Ciebie niedziel ? takie placki z zieminiakow surowych ? :D takie ze śmietaną i cukrem lub sosem grzybowym ? ojezu jakbym zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mowy nie ma, zebym teraz takie zjadła, bo po pierwsze za ciężko, a po drugie wszystkich bym obudziła i do rana by mi chyba zeszło. co ie zmienia faktu, ze placki ziemniaczane są moim uzależnieniem i gdybym teraz miałąm pochłonęła bym całą stertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego, ze mięsa nie jadam to i smalcu nie toleruję. bede musiala isc spac, bo glod coraz wiekszy a i wczesnie wstac trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojęcia nie mam. a ja powoli zbieram się :D zbey się cos miłego chociaz przyśniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Grzesławie długo siedzisz, zauważyłam. Ja ostatnio szybko padam. nie wiem dlaczego. dobranoc, milych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh stara bieda dzis wstalam o 8 rano gdzie u mnie to sie nie zdarza i caly dzien boli mnie glowa :O co u Ciebie vodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×