Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

otoz ich corka nie potrafi ruszyc z miejsca, nie potrafi podjac zadnego kroku, zadnej decyzji, nie ma wyznaczonych celów, nienawidzi siebie, boi się, jest zdradliwą suką, którą dręczy chorobliwa zazdrość (sic!), jest fanatyczką wymyślanych przez siebie scenariuszy, ktore wpedzają ją w jeszcze gorszy nastrój... no i nie zapomnijmy dodać najważnieszego chla codziennie jak żul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ich corka byla we wakacje za granicą, ah no wlasnie zapomniałam dodac, ze swietnie gada po angielsku, teraz zaczela kurs rosyjskiego, skonczyla psychologie, kurs masazu, kurs w/w angielskiego, obronila magistra, w dodatku jej bliska osoba nie zyje, a ona potrafi się z tym uporać. jest tyle rzeczy o ktorych zapomniałam. idealne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do swojego opisu niebawem bede mogla dodac "i nie potraf znaleźć pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jakos nie potrafie innym zazdroscic, wole swoja dusze i jestem na niej skupiona. kariere artystki bym chciala, ale inne sukcesy mam gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim opisie juz to widnieje :O dzisiaj znalazlam na necie ogloszenie wlasnie takiej pracy jakiej szukam wyslalam @ i co? i gowno mam malutka nadzieje ze jeszcze sie odezwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie zazdroszczę, podziwiam ją i cieszę się, ze tak jej się powiodło, bo jest dobrą osobą i na to zasługuje. jestem zazdrosna chorobliwie, ale nie o to. jakie to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka, a moze jednak się odezwą. mhhroczny.. rozwaliłeś mnie, moglam sie browcem zadławić. wiem, ze pozory często mylą, ale rozmawiałam z nią nie raz i szczęście widać nawet w jej oczach, ma niezwykle przyjazne usposobienie, bije radość od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel mnie tez rozwaliles tym tekstem vodka pozory czesto myla mnie tez kazdy uwaza za szczesliwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się ma wszystko, pstryk palcami i jutro nie mamy niczego. Wszystko jest ulotne i szczęście też nie trwa wiecznie. Ile Ty masz Vodka lat, a ile ona? W tym wieku wszystko może się odwrócić, sukces nie jest trwały. Jeszcze może być tak że nie sama, a razem z nią skończysz pod mostem pijąc browary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×