Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

muszę koniecznie coś przeczytać, bo sie strasznie w tej kwestii zaniedbałam. niedziel, ja wiem, ze to jest ulotne i wiem, ze zgubne jest uzależnienie szczęścia od rzeczy materialnych, ale coz poradzic.. kiedy wszyscy wkolo trąbia Ci jaki to ktoś jest cudowny.. a Ty jestes zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio przeczytalam ksiazke pt. bez sladu musze przyznac ze strasznie mnie wciagnela ze w dwie noce przeczytalam bo taka ciekawa bylam jak to sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie...? Super, chyba się zauroczyłam, miałam randke dzisiaj i ten facet jest ideałem! Gdzieś musi być haczyk...mimo tego spróbuje bo co mi zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha, ja bym uważała na Twoim miejscu, na prawde nie jestes w stanie stwierdzic po pierwszym spotkaniu jaki z niego człowiek. lduzie potrafią doskonale grac, ale poznaj go lepiej. zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem własnie o tym... dzisiaj go zapyalam czy zawsze znajuduje sobie dziewczyne jak jezdzi w delegacje do innego kraju, powiedział, że nie ale to jest facet, więc mam poprawke na to co mówi, z drugiej strony jestem sama więc co mi zalezy? Niech będzie tylko 3 miesiace ale za to miesiące pełne wrażen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piernicz niedziel. ja sobie piję i juz sie kołysac zaczynam, moze podpierniczke vodke starszym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jż na fazie dzisiaj, no i ten facet...nie potafie przestac myslec o nim, teraz moj eks do pokuju nago wpadł po recznik:D boze jakie to chore..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka @ :) krycha to fajnie ze Ci sie randka udala tylko staraj sie nie angarzowac w to uczuciowo bo pozniej moze zabolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze na poczatku wydaje sie wszystko takie piekne myslimy to nasz ideal a potem czar pryska lub przeradza sie w cos pieknego.ja to sie nauczylam ze nie warto na samym poczatku wkladac uczucia w jaki kolwiek zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche, mało spotykane żeby eks doradzał mi jak mam się na ranke ubrać:D Za to go podziwiam, wspamiały facet ale nie pasujemy do sibeie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak Millutka ale co i mi zalezy? Spedze z nim pare wspaniałych miesiecy i pozniej kazdy pojdzie w swoja strone...życie, wszystko zalezy od naszego nastawienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×