Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Niby rasistką nie jestem ale brudasy i czarnuchy mi na nerwy dzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wiadomo? zawsze polak byl ale z nim jakos przypadkowo wyszło...I jestem szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi faktycznie odbija, skoro patrzę widze posty określone, za chwilę odświeżam i widzę posty, ktorych nie widzialam przed chwila, napisane wczesniej od tych, ktore poprzednio zobaczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielu ja mieszkam w kraju gdzie jest ich wpizdu jeden na drugim wiecej ich jak wlochow i az mi sie zygac che jak ich widze a co dopiero jakis blizszy kontakt fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz tylko kobiety, które nie znają swojej wartosci, padają ofiara tych brudasów:D Ja wiem jak wyglądam i tak nisko nie mierze, zaden ciapak mnie nie zauroczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka ja tak mam jak pijana tu siedze pozniej musze wchodzic na nastepny dzien i czytac wszystko od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem G, ale nie widzialam czegos co jest :D millutka mi czasami glupio czytac od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlom sobote tak mialam ze cos pisalam ale tak na prawde nie wiem o co tu chodzilo widzialam tylko ze jakas klotnia byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh to normalne, by coś napisać, to trzeba wybrać inną stronę, a topik znika, a w tym czasie może być 100 wpisów i trudno do nich wracać jak jest duże tempo pisania i czytania. Ale się wymądrzylem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G. wcale sie nie wymądrzyłeś. a ja i tak nic nie rozumiem.. pozwolicie, ze totalnie wyłącze swoje myślenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka, impreza prawdopodobnie u mojego, najblizsi znajomi i kumpela, z ktora sie polocilam ostatnio, ale wcozraj do mnie napisala, wiec hcyba jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×