Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

mi to by nawet lekarz nie pomogl :O wiem ze nikt nie jest w stanie mi pomoc.niszczy mnie cos czego zmienic sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszlosc piekne chwile ktorych dzis nie ma i nie wierze ze kiedy kolwiek znow takie nadejda stracilam wiele zbyt wiele a tego nie da sie cofnac.kiedys gdy bylo bardzo zle ktos byl zawsze a dzis jestem sama od lat czuje ze jestem sama pomimo ze tak wielu ludzi mnie otacza.boli mnie tez ze nie mialam mozliwosci spelnic wlasnych marzen i pragnien eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nawet nie ma nikogo kto by przytulil kazdy mysli ze wszystko jest ok,kazdy ma swoje zycie w ktorym nie ma miejsca dla mnie,tak bardzo mi kogos dzisiaj brak,kiedys mialam przyjaciolke bardzo dobra to jakos to zycie plynelo a dzis nie warto ufac komu kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Grzeslawie ty jestes i doceniam to naprawde wiele innych ludzi juz by poszlo spac a nie sluchalo tych moich smutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje marzenia niestety sa nie realne wiem ze nigdy sie nie spelnia wiem ze nic tej pustki nie wypelni wiem ze nic przeszlosci nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc jest bardzo slepa przez nia zniszczylam sobie 3 lata zycia i wlasna psychike moze dlatego teraz jest we mnie blokada na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka nigdy nie mów nigdy, bo nie wiesz co się może zdarzyć w przyszłości, jesteś młoda jeszcze masz dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze rzuciles ja nawet tego nie potrafie :O ja uciekam do kapieli a pozniej spac dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram... to już koniec... 😭 moje ostatnie chwile... 😭 jestem umierający :O mam katar, kaszel, dreszcze, zimno mi, boli mnie w kościach, gorączka, drapie w gardle, mam zatwardzenie i do tego piecze po oddaniu moczu :O A oto mój testament: Noxelia... przekazuję Ci mój dar mhhhroczności... teraz będziesz podwójnie mhrrroczna :O Vodka... Tobie przekazuję mój dar przegraństwa życiowego... teraz będziesz podwójnym przegrańcem :O Millutka... Ty w spadku dostajesz moją depresję... będziesz miała podwójną depresję :O Grzesław... Grzesław... no spódnic nie noszę i nie mam Ci co dać... :O Blowww... :( 😭 Miło było was znać... żegnajcie :( 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×