Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaah
bez kitu on jest jakis zwichrtowany kurva jego mać; // zjebany totalnie,pamietam jak sie kiedys z blow cisnal ale to był ile z pol roku temu????? nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mojego chyba mi na zlosc robi, on ma zdjecia z kuzynka i jakies glupie teksty od jego siostry leca "czy to twoja dziewczyna", "piekna z was parka" kurva jak ja nienawidze ludzi, zawsze kurva cos az do zarzygania kurva czy ja juz naprawde jestem smieciem ktorego uczuc sie nie szanuje. jak nto jest corka jego siostry to z nia nie moze krecic chyba? ale te teksty mnie wkurviaja jego siostry, juz jej nienawidze. najwierniejszi przyjaciele to jednak psy i tableteczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze ze ona jest zajebiscie chuda i piekna, ale kit z tym, przeciez powinnam kochac siebie. chyba jednak sie zgodze na ten szpital i niech wszyscy mnie chapna w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz.. czasami odnosilam wrazenie, ze jego siostra stara sie przy mnie pokazac, ze jest wazniejsza. w dodatku mnie kediys ksiezniczka nazwala. tyle, ze ją matka rozpiescila do tego stopnia, ze spierdalaj do niej gada, chociaz nic teściowa nie jest winna, od mojej amtki dostała by [po ryju za taki odzew. z reszta ihc matka na prawde spoko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiesz jak to jest, takie wzbudzanie zazdrosci i spychanie na dalszy plan. czasami juz nie mam sil, nie wiem po co on w ogole wstawia zdjecia z kuzynka itd. jutro poprosze go aby to usunal i powiem wprost, boli mnie to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie nazwala ksiezniczka dlatego, ze mojemu facetowi bardziej na mnie zalez niz na niej. a wiesz co powiedziala dziewczynie brata mojego ? (znaczy dziewczynie swojego brata drugiego) ze "on jest jej". rozumiesz ? no kurwa masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc przegrany niedzielu i tak wiem ze nadal nas czytal bedziesz na szczescie zaden@ z moich facetow nie mial siostry wiec nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G. ja tez jestem najmłodsza, ale az tak wulgarnymi tekstami do matki nie rzucam, chociaz w niektorych sytuacjach moglam. a ona jest przez matke traktowana zupelnie inaczej (lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wyobrazam sobie w ogole byc zazdrosną o to, ze ktorykolwiek z moich braci ma kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G. tzn. ? i wiesz Nox.. ja na prawdę poczułam do niej nienawiść.. pozniej bylo ok dobrze się dogadywałyśmy i znowu nienawiść i tak w kółko. z resztą ja jestem skrajna chyba na każdej kwestii.. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dziewczyna to ma chyba jakis problem, ze zazdrosna o braci :o nie moge :D tez mam brata i w zyciu by mi takie cos do glowy nie przyszlo :D mimo ze jest mlodszy to z jedna z jego eks mialam dobry kontakt. dlatego nienawidze takich zlosliwosci i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zakonczenie dnia jeszcze brat mnie poddenerwowal ale jak to mowia dobry zwyczaj nie pozyczaj juz nigdy nic nikomu nie pozycze choc by nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi fizycznie, tylko mentalnie (kochana moja curuś, wszystko jej wolno, bo na taka malutka:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×