Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja rowniez. czasami czulam się olewana. teraz troche się uspokoila, choc w jej przypadku wsytarczy jeden zły ruch i juz bym ją rozdarła.. aaa statnio powiedziała do mnie, ze proponowala mu, ze zamieszkają razem gdzieś tam i on ją bedzie do pracy dwoził. mysle sobie co kurwa? trząś się już zaczęłam (autentycznie) w momencie kiedy skończyła zdanie, ale powiedzialam, ze on beze mnie i tak się stąd nie ruszy, nawte gdybym go sama namawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie wiem czy cs z tego rozumiecie nawet, ale coz. mam chujowe warunki. Nox i dobrze, ze mu powiesz o tym. Ja nie znoszę czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem, usunie mam nadzie je te foty a jak nie to bedzie kara. w srode mam wolna chate do wieczorka i jest zaproszony, jeszcze... :D chyba ze nie usunie fot. to taki szantaz w razie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam a raczej miałem taki przyradek w domu, bo się wyniosla, młodsza 9 lat ode nie, a ja się dowiaduje od matki, że ona dorosła, najmądrzejsza, może robić co jej się podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noxi masz racje nie ma normalnych ludzi.mam takie porypane kolerzanki ze ja piedole robia takie zeczy ze sie w glowie nie miesci,zreszta ja sama normalna nie jestem moj facet ostatnio powiedzial ze jeszcze dwie takie i dzwi na klucz pozamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurwia tez czasami jak gada przy mnie o jakiś sprawach rodzinnych o ktorych nie wiem (choc zazwyczaj wiem o wszystkich) jakby chciala specjalnmie pokazac, ze mają między sobą jakies tajemnice. kurwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie Grzesławie dowiedzialam, ze z chlopakami nie mieli nigdy takich problemow jak ze mną. Szkoda tylko, ze chłopacy, a raczej mężczyźni juz to kłęby nerwów, jeden to w ogołe kompletny wrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys wiedziala Nox, wystarczy, tlyko, ze uzewnętrznisz siebie trochę,a mają Cę za wariatkę. gdybyś tego wszystkiego nie pokazywała pewne szumu by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy szaleni jestesmy ale niektorzy sa za bardzo pierdolnieci.dobrze ze nikt nie wie ze mi nie wiele do tych kolerzanek brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka nieprawda najgorzej boli ostatnia rana i uwierz mi, że oni słyszeli też te teksty, ale to było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem G> do ktrego mojego postu nawiazujesz teraz. ale wiesz.. widzę z pokolenia na pokolenie takie same stosunki miedzy rodzicami i dziećmi, dzieci, ktore niegdys byly traktowane przez rodzicow bez szacunku, tak samo traktują swoje dzieci teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadac vodka z jednej stony staram sie zrozumiec ale z drugiej trzeba uwazac na to co sie robi.jesli nie mozesz pic alkoholu to nie pijesz a nie idziesz i sie uchlewasz i problem jeszcze wiekszy.kurwa ja tez pije ale bez jaj po alko jestem spokojna choc czasem pierdole glupoty najwazniejsze ze trzymam sie swoich zasad a nie ktorzy po prostu nie potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego: 00:54 [zgłoś do usunięcia] vodka ja sie Grzesławie dowiedzialam, ze z chlopakami nie mieli nigdy takich problemow jak ze mną. Szkoda tylko, ze chłopacy, a raczej mężczyźni juz to kłęby nerwów, jeden to w ogołe kompletny wrak. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje milutka, choc ja prawic moralow nie powinnam, bo picie mi raczej tez wskazane nie jest.. jak sobie pomysle o niektorych sytuacjach z przeszlosci jakbym sie zachowala teraz to chyba bym połowe gawiedzi wytępiła własnymi rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ide spac. bo sie chyba stresowac zaczynam, bo mi wspomnienia wrcają niektore. Dobranoc ! do wieczora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow bylam na tarasie i wielki dolek zlapalam :O zastanawiam sie czy to kiedys sie skonczy czy juz zawsze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×