Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Nox, zły był strasznie, bo wypisywałąm tam okropne rzeczy. Ale przeszło mu. millutka, gdyby moj wiedzial, ze tak sie na kafe udzielam to byłaby miazga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj by nie trafil, ale wpisal moje imie - noxelia w google i mu wyszla kafe, na poczatku klamalam ze ktos sie podszywa ale dzis sie przyznalam bo za duzo szczegolow a ten juz na policje chcial isc :D no ale dobrze, ze ma do tego dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel, nawaliłam się troche :( ale juz znalazlam, tak długo Cię nie było, ze jak juz wchłonie mnie moj temat to poza niego rzadko wychodzę, a tu masz. niedziel temat założył. a ja sie nawalilam i nawale troszkę bardziej, bo jeszcze zostało trocszkę i nawet kubeczek się zachował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przygotowana na to niedziel :D z emnie zdradzi. ja tam nie wierzę w dozgonną wierność. Nox, dobrze, ze tak podchodzi do tego. A moze boi sie czytac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem milutka, panował odkąd pamiętam z jakimiś tam wyjątkami. zależy w jakim towarzystwie się obracasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie to wszystkie tematy sa ponure kiedys pamietam ludzie potrafili zartowac a teraz to nawet nie chce sie wchodzic na nie.kazdy kazdego jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj po południu tez sie z niedzielem jechaliśmy nawzajem, ale raczej to zabawne było. smiałam sie jak głupek wtedy. millutka, zawsze sie wszystko zmienia po jakims czasie, trzeba byc do zmian przygotowanym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×