Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

dobranoc vodka ja o tym co z ojcem bylo staram sie nie myslec nie nawidze go i znac nie chce.jak bylam w Pl ostatnim razem to nawet sie slowem nie odezwal a ja tym bardziej dla mnie ten czlowiek nie istnieje moj ex obecie tez dla mnie juz nie istnieje.w zwiazek nowy weszlam kocham go ale boje sie jednoczesnie,boje sie ze tak szybko jak to szczescie sie pojawilo tak szybko uleci bo czuje ze mam jakiegos pecha w zyciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka pomysl, ze pecha zostawilas w tyle wraz ze zlymi ludzmi i wlasnie mozesz i bedziesz szczesliwa. Bierz co los da, badz po prostu ostrozna. Ja no wybieram niepijacych facetow, tak jest bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie byc ostrozna.moj ex nie pil tak duzo tylko od czasu do czasu on na trzezwo robil wszystko zeby mi przykro bylo pomimo ze wiedzial jak powinno byc.nie rozumie tego dlaczego mnie krzywdzil a teraz szlak go z zazdrosci trafia.co przyniesie nowy zwiazek zobaczymy przez weekend poczulam sie naprawde szczesliwa tak dobrze mi bylo u jego boku tak bardzo mi go brakuje ale i tak sie boje nie wiem ale w zyciu mam tak ze wszystko co piekne tak szybko sie konczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy tak ma Millutka, ale lapmy chociaz te piekne chwile... nie warto sie martwic na zapas. daj spokoj Grzeslaw, mam takie przekonania i juz. dla mnie facet musi byc meski i moj wlasnie jest meski, gdybym go zobaczyla w spodnicy to chyba bym padla ze smiechu a juz na pewno nie byl by dla mnie pociagajacy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Nox nie chce zrozumieć, że wzajemne wady trzeba akceptować, bo inaczej najlepszy związek się rozleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Miałybyście lepszą ocenę przyrodzeń w męskich, w spódnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Niedziel, jak czasem coś powie :D tylko iść się napić, nawet jak się nie pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To widac, że Ci się powodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... tak więc jestem żywy bez życia... zamknę się w pięknym, książęcym grobie moich przodków... może kiedyś uda mi się zwiedzić drugą połowę księżyca, wiecznie zakrytą dla mojej świadomości... niezmierzone królestwa myśli zamknięte w łupinie orzecha... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj malo jem nawet sniadania nie jadam a dzis na sniadanie zjadlam dwa jajka z dwoma kromkami chleba potem buleczke z maslem i szynka potem kluski z ragu potem kolejna bulke z maslem i szynka i nadal bym cos zjadla od dwuch dni mam straszny apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×