Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

moj jest taki, ze duzo nad soba pracuje. Jesli poproszę, aby się zmienił to faktyznie zaczyna się zmieniac i stara nie powatrzać pewnych zachowan. z reszta zmienil sie bardzo w ciagu tych lat kiedy razem jesteśmy.. gorzej ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Niedziel jest zawsze pozytywnie nastawiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko boje sie tego nowego zwiazku wiadomo teraz jest dobrze ale nie wiadomo co bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS witaj! Nox nie mogę powiedzieć, ze mnie w ogóle nie motywuje, bo ostatnio ja tez się trochę zmieniłam, widząc, ze i on to zrobił. Ale faktem jest, ze mam ciężki charakter i spieprzoną psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka musisz sprobowac. Ja sobie obiecalam po Sangu, ze juz nie bede cierpiec. Najwyzej bede zmieniac jak rekawiczki, jesli samych drani nosi ta ziemia. Ale chyba tak zle nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle, że nie jestem z kobietą, dobrze, że nie jestem w toksycznym związku, i weź tu chłopie bądź mądry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze on draniem nie jest tylko kochanym facetem ktory przez ostatni rok mnie wspieral i ma szacunek do kobiet ale pomimo to boje sie uraz mi na psychice zostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasamia mialam "fajne" ataki, potrafilam sie nawalic w ciagu kilku minut, wlaczyc muzyke na fula, tanczyc jak pojebana jednoczesnie placzac, rozbierac sie pewna siebie czujac do siebie obrzydzenie. to bylo zabawne. ale pomagało rozładowac zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toksyczne zwiazki niestety czesto sie zdarzaja nie rozumiem dlaczego ludzie tacy sa co nimi kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja...dziwne, ale urazu do facetow nie mam mimo niepowodzen, napadu itd wciaz wierze...wiem, ze kazdy jest inny. nie potrafie byc sama, bo wtedy totalnie robie sie martwa wewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja mam dlatego ze najpierw moj ojciec ktorego nie nawidze a teraz facet taki sam a wczesniejszy zostawil mnie dla innej bardzo to przezylam boje sie ze juz nigdy nie przezyje czegos tak pieknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... kurwa, nawet nic poza eh nie jestem w stanie napisać :( A pamiętam że kiedyś to się nawet inteligentnie wypowiadałem na kafe, brałem udział w poważnych dyskusjach, a teraz co? Zero, nic... jedynie użalać nad sobą się potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ojciec nie dos ze byl alkoholikiem to bral psychotropy.znecal sie nad moja mama a jak ona wyjechala przeszlo to na mnie,potrafil nawet w swieta bozego narodzenia mnie pobic czest gonil po osiedlu zeby mnie szukac zeby sie wyzyc i czesto wyrzucal z domu nawet w srodku nocu a ja platalam sie po swiecie.kazdy mial mnie w dupie z rodziny,nikt sie nie przejmowal a ja robilam co chialam i sie stoczylam bardzo przez to wszystko bardzo.wyjazd wiele w moim zyciu zmienil poukladalam sobie wszystko a tu trafilam na takiego samego huja ktory zniszczyl mi 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co sie dzieje. ide spac, bo nie mam sil. zlapalam zly humor. nastroje kazdego potrochu chyba mi sie udzieliły. albo wytrzeźwiałam po prostu. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka to straszne... powinnas rozmawiac o tym z psychologiem, bo ciazko zniesc takie wspomnienia zapewne. Ja nie wiem jak faceci moge zakladac rodziny a potem takie rzeczy wyprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno nie w spodniczce kurva :o i ponczoszkach, takie juz kurva dziwactwo na sile, zadne oryginalnosc. zaraz mnie takie cos denerwuje co ludzie z siebie robia, zacieraja granice pomiedzy plciami a nic gorszego nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×