Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość Filip X
i zapomniałem o najważniejszym. Zamiast siedzieć przed tv zapierdalałem przez 4 godziny na siłowni. I dalej to robię. Byłem takim ciastem jak wy teraz. Naprawdę wystarczy chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko jestem ciekaw kiedy było to jego "kiedyś". Raczej wcześniej niż w moim wieku. O Offermy już nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyiuertiuesrhes
nie dołuj frustratów bo oni nigdy nikogo mieć nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Darker, nie miałeś powodzenia. Czy to świadczy o tym, że reszta też nie miała w życiu ani jednej pozytywnej styczności z kobietą? :D Offermo, jw. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zamiast siedzieć przed tv zapie**alałem przez 4 godziny na siłowni" TV nie oglądam wcale a siłownię to mam w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip X
zamiast się ze mnie nabijać weźcie sobie do serca ofermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zamiast siedzieć przed tv zapie**alałem przez 4 godziny na siłowni. " noooo, to się tajemnica sukcesu wydała. "ziomali z pakerni" to panny lubią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek na zawsze
hip hip hurra na czesc Filipa X !!!! Jestes zajebisty 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookernikk2
Wyjątek potwierdzający regułe. ale miło że choć jeden wywinął się od piachu:)...najlepszego ziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy to świadczy o tym, że reszta też nie miała w życiu ani jednej pozytywnej styczności z kobietą?" Miałem bardziej pozytywne styczności z dziewczynami niż dziesięciu takich BLE BLE. Tylko to o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz wiecej bajkopisarzow
sie pojawia na forum powinni zaczac pisac ksiazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy to świadczy o tym, że reszta też nie miała w życiu ani jednej pozytywnej styczności z kobietą?" no właśnie ja uważam że skoro ktoś kończy jako kafeteriany prawik to tak. jeżeli nie to co tu kurwa człowieku robisz? wpadaj na chwilę poopowiadać nam ciekawe historyjki jak filip i leć dalej żyć własnym, "zajebistym życiem seksualnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz wiecej bajkopisarzow
"to byl wyjatkowy przypadek nigdy wczesniej ani puzniej sie to nie stalo" Bo nigdzie indziej pewnie absyntu nie sprzedaja :(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
Ja jestem żywym gównem nie mam koleżanek nie mam kolegów żadna mnie nie chciała poprosić do tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 33405
Filip zajebiście... widzisz Tobie udało się zmienić alew nieptrzebnie to pisałeś bo do nich nic nie dotrze. Tak naprawdę to Ty jesteś górą ale im tego nie wytłumaczysz. Gratuluję odwagi i takiego życia:) powodzenia! w sumie fajnie że to napisałeś jest jakiś przykład że niedorajda może się zmienić w kogoś zupełnie innego ale dla nich to nie ma znaczenia. Mimo wszystko miło się to czyta aż się gęba śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoookernik2
A to nic nie warte cioty i maminsynki a nie faceci. Cipy się śmieją a tak naprawdę ci zazdroszczą. kula w łeb i do piachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip bajkopisarz nie wie, ze tu wszyscy dawno po studiach. Dla równowagi może jakiś gimnazjalista opisze swoje doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno ruchacz jakis
TV nie oglądam wcale a siłownię to mam w pracy Pracujesz fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookkernik2
Martyna, pytałem Cię o godzine chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
I co z tego. Ja nie mam żadnej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie w większości przypadków, to nic nie znaczy. Ale żeby od razu zakład? :P Może dziewczyny chciały potańczyć po prostu, tak dla rozrywki z kimś obcym. Nawinął się BLE BLE, stwierdziły, że jest ok i dawaj w tango. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip X
ciotą się jest tylko i wyłącznie Z WYBORU. Śmiejscie się albo myślcie, że to zmyśliłem. Ale to wasz WYBÓR. Nie Żadne kurwa przeznaczenie ani los ale WYBÓR!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak naprawdę to Ty jesteś górą ale im tego nie wytłumaczysz." No może i jest ale jak to ma się do nas? W okresie studiów jeszcze można się zmienić tym bardziej z pomocą innych. My tu wszyscy mamy te lata za sobą i wsparca innych również brak. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nieptrzebnie to pisałeś bo do nich nic nie dotrze." Dotarło sieroto. Miał zajebistą koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
Ble Ble to ciota. Skoro dziewczyny nie rzygają na jego widok to powinien zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 33405
Aaaa wybacz zamyśliłam się.. godzina 15 po dwónastej. Postawisz mi drinka?:):>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek na zawsze
Ja mu zajebiscie zazdroszcze, chcialbym byc na miejscu Filipa i byc tak najebany jak on teraz gdy te swoje historyjki pisze ale nie mam piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×