Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość Filip X
Prawictwo straciłem z kolegą z akademika pod prysznicem, było zajebiście. Teraz uprawiam seks z listonoszem, bo żona już od paru lat nie chce. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Śmiejscie się albo myślcie, że to zmyśliłem. Ale to wasz WYBÓR. Nie Żadne k**wa przeznaczenie ani los ale WYBÓR!!!!!" Filipie (pedalskie imię BTW) my już po studiach i nie ma nam kto pomóc jak tobie. Dotarło? A może schemacik narysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip jest taki zajebisty, że jak żona w pracy to wali do własnego odbicia w lustrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip X
Nie wiem co wam poradzić, po prostu każdy musi znaleźć tego wyjątkowego listonosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookkkernik2
Jasne pięknoto. Dziękuje za godzinę. To czego się napijemy:) PATRZCIE PRAWIKI - NIE GRYZIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip X
ale to nie chodzi o studia!!! Tylko o to że można się zmienić i nie użalać się całe życie nad sobą. Ja to kurwa byłem dzieckiem wojny ciągle pytałem mamy co mam robić, mamo co na obiad, mamo chodź na zakupy... dziś mam dreszcze jak o tym pomyślę. Naprawde nie musicie mi wierzyć ale w duchu sobie to przemyślcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 33405
Ty coś wybierz, zaufam Twojej intuicji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip X
pierdolę wszystko i wszystkich, jebałem nawet pana woźnego na uczelni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Filipie (pedalskie imię BTW) " ale co ty taki agresywny jesteś :D niech se człowiek ma zajebiste życie seksualne, przecież tobie go nie ukradł. skoro on naprawdę myśli że "tajemnica jego sukcesu" polega na tym że kupił sobie jakieś ciuchy i zmienił fryzurę to niech sobie tak myśli. przecież z czegoś takiego to się tylko śmiać można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek na zawsze
Ja konczylem politechnike, w mojej grupie nie bylo wcale dziewczyn, gdy sie urodzilem to fakt ze mam predyspozycje w zawodzie w ktorym pracuje sprawil,l ze wybralem te studia i nie spotkalem tam kobiet. Juz mowilem ze moje prawictwo jest zapisane w gwiazdach, taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idioci!!!!!
śmiejscie się idioci z filipa... a tak naprawdę to mu zazdrościcie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja to k**wa byłem dzieckiem wojny ciągle pytałem mamy co mam robić, mamo co na obiad, mamo chodź na zakupy." Byleś większą ciotą niż ja. "ale w duchu sobie to przemyślcie" Przemyślałem. NIE JESTEM NA STUDIACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookkernik1
Żubrówka z sokiem jabłkowym? Masz ładne oczy. Naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip X
Pewnie że mi zazdroszczą!!!! jebałem listonosza, woźnego, kominiarza a nawet strażaków!!!! poznałem ich na siłowni, gdzie spędzam połowe swojego zajebistego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"śmiejscie się idioci z filipa... a tak naprawdę to mu zazdrościcie" Tego, że panny posuwał? Mało to takich na świecie? Mojemu sąsiadowi też mam zazdrościć? Też ma w końcu żonę a i pewnie coś przed było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip X
hahaha jesteście śmieszni i żałośni jak się podemnie podszywacie :) Napisałem to jednorazowo i nie potrzebuję tu nicka tylko stwierdziłem że potrzebujecie pomocy. Proszę bardzo weźcie go sobie i piszcie co chcecie:) Dobranoc frajerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hookerrrrrrr co to
się z niczkiem Ci dziecinko dzieje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to nie chodzi o studia!!! Tylko o to że można się zmienić i nie użalać się całe życie nad sobą. Ja to k**wa byłem dzieckiem wojny ciągle pytałem mamy co mam robić, mamo co na obiad, mamo chodź na zakupy... dziś mam dreszcze jak o tym pomyślę. Naprawde nie musicie mi wierzyć ale w duchu sobie to przemyślcie" To nie chodzi o studia, a o wiek. 19 letni prawiczek to nic niezwykłego, można w tym wieku zrobić z cioty faceta. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookkernik11
Jakiś prawik mi tu podpierdala nick, ale to ciota nie przejmuj się, pies go jebał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnich--------------------
Filipie problem w tym, ze uwazasz to ze zaliczyłes jakies dziewczyny wkładajac fiuta w pizde za sukces a my mamy na to wyjebane, to zaden sukces, udało ci sie, ze masz zone i zapierdalasz w 3 restauracjach jako manager? jestes de facto niewolnikiem uwazasz sie za kogoś lepszego? nic kurwa nie osiągnąłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna wkurwiona
kurwea idioci zabrali mi nicka!!!! Idę spać :( Chodźmy do mnie mój kolego od zubrówki zabawimy się a oni niech sobie dalej piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
Idź bo śmierdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna wkurwiona
Dziękuję wam frajerzy, że zabezpieczyliście mojego nicka hasłem. Dziękuję wam kurwa bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek na zawsze
Juz zaczynalem wierzyc w jego slowa a on odszedl, poddal sie, opuscil nas Filip Misjonarz :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko stwierdziłem że potrzebujecie pomocy" Prawdę mówiąc to czytanie takich historii jak twoja tylko mnie bardziej dobija. Dzięki stary. Keep up the good work

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że filip dużo osiągnął. Imie jak imie. Posłuchajcie jego rad. tutaj nawet dziewczyny na kafe chciały wam pomóc ale wy je zgnoiliście..... wystarczy chcieć. Ale jak grochem o ścianę. A Martyna w czym wam przeszkadzała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×