Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość GASPARDO-
"Hej Prawiczki!! Co tam słychać?? Rosół zjedzony? Kościół zwiedzony??" Właśnie odespałem pierwsze w życiu ruchanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek coś myślę, że Panterka taka nie jest ;) jak udostępni fotkę, to zmienisz nick i po sprawie, a Twoja fotka pokrąży 3 dni po kafe i tematy umrą;P A nuż się dowiesz, że jesteś przystojny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GASPARDO-
"gratki jeśli to prawda" Tylko nie wiem po co takie halo z tym prawictwem, jestem takim samym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawiczek coś myślę, że Panterka taka nie jest jak udostępni fotkę, to zmienisz nick i po sprawie, a Twoja fotka pokrąży 3 dni po kafe i tematy umrą;P A nuż się dowiesz, że jesteś przystojny... " Foty Tomka z Sopotu krązyły miesiącami i dalej by tak było gdyby nie przestał się tu udzielać. :D Ja nie chce oceny wyglądu, sam potrafie to zrobić. Ja chce tylko zobaczyć jak ona wygląda. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek na zawsze
Wysmiewasz rosol a to jeszcze wieksza zbrodnia niz gdybys wysmiewala kosciol 😡. Niewazne, mialem ochote sie poklocic ale mi przeszlo. Probuje kupic sobie buty, ogladalem allegro ale tam same spiczaste, z podwinietymi czubami, jak narty. Mi sie nie podobaja ale skoro wiekszosci tak to wychodzi na to ze nie dosc ze jestem prawiczkiem to nie mam gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to wielkie halo tkwi w pięknych prawiczych głowach.. " To nie do końca prawda. Zapytaj sie kogokolwiek co sądzi o 24 latku który nigdy nie był nawet na randce. Odpowiedzi będą: - coś z nim nie tak - zakompleksiony - nie chciałabym takiego - niemęski oraz w mniejszej ilości(chyba ze w neutralnym towarzystwie): - nie znalazł tej jedynej - dobrze, że ma chłopak wartości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołu nigdy nie wyśmieję!! Sama mam go już w brzuchu!:P W takich butach tylko w jednym przypadku wypada chodzić- jeśli jesteś Alladynem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GASPARDO-
"To nie do końca prawda. Zapytaj sie kogokolwiek co sądzi o 24 latku który nigdy nie był nawet na randce. Odpowiedzi będą: - coś z nim nie tak - zakompleksiony - nie chciałabym takiego - niemęski oraz w mniejszej ilości(chyba ze w neutralnym towarzystwie): - nie znalazł tej jedynej - dobrze, że ma chłopak wartości" a jakie ma znaczenie, co kto sądzi o takim facecie, nie ma przymusu chwalenia się tym, można się rozwijać, zamiast narzekać, a mówię to z perspektywy 36-letniego faceta, który przestał być prawikiem ostatniej nocy, w związku jestem od 3 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jakie ma znaczenie, co kto sądzi o takim facecie, nie ma przymusu chwalenia się tym, można się rozwijać, zamiast narzekać, a mówię to z perspektywy 36-letniego faceta, który przestał być prawikiem ostatniej nocy, w związku jestem od 3 tygodni" Bo oczywiscie tego nie da się wyczuć, że ktoś pierwszy raz jest na randce, pierwszy raz całuję(co ja gadam, do tego bym nawet nie doszedł :o) itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GASPARDO-
"Bo oczywiscie tego nie da się wyczuć, że ktoś pierwszy raz jest na randce, pierwszy raz całuję(co ja gadam, do tego bym nawet nie doszedł ) itp. przecież pierwsza randka nie musi zakończyć się ślubem,:) Jeśli pierwsza randka nie wyjdzie, to pójdziesz na drugą z doświadczeniem pierwszej, całowanie to żadna wielka sztuka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawiczek
Ja myślę że tutaj głównym problemem jest też fakt co kto pomyśli i kto jakie opinie o was napisze wymyśli...za bardzo się przejmujecie co kto powie ,a za mało sami działacie. Co nie zmienia oczywiście pewnych prawideł bo jeżeli np taki prawiczek bez wiary jest brzydki , niski niema pracy niema zainteresowań to Faktycznie będzie mało atrakcyjny dodatkowo siedzi na na kaffe i nic nie robi w tym momencie masz szanse jedynie na jakąś totalnie beznadziejna kobietę której nikt nie chce i pewnie ty też...ale zawsze możesz się zabrać do roboty i swoją atrakcyjność zwiększyć czyli np praca, prawko , jakiś sport indywidualny.. ja codziennie widzę z okna jak samotne kobiety śmigają na rowerku i obstawiam ,że skoro laska jeździ sama to raczej na te 90% faceta niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×