Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

Alanja :) gratuluję i rozumię ,ze mozesz byc przerażona.... ale wiesz to dar... tyle wokół mnie osób , które tak pragną dziecka i nie mogą ..... a co na to twoi prawie dorośli synowie ? u mnie po świętach dietkowo ok , nawet zjechałam prawie kg pomimo, że świąteczne resztki wyjadam ...ale to inne zdrowotne problemy dają się we znaki chyba ?? ...a od nowego roku jeszce bardziej się zmobilzuję ;) izuś a jak twoje samopoczucie , lepiej sie czujesz ? inkusa to dużo sił ci życzę a ty marzencia pedałuj , pedałuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki - przede wszystkim wielkie gratulacje dla alanji, kochana to naprawde wielkie szczescie zajsc i urodzic dziecko w naszym wieku- moj smyk urodzil sie rowno na moja 40tke i uwierz że mimo innych przeciwnosci jest promyczkiem dajacym wiele radosci a przy tym młodniejemy przy późnym macierzyństwie, chce sie dobrze wygladac, ubierac itp takze trzymaj sie wszelkie radosci problemy mozesz z nami tu dzielic - moze czasem bedziemy umialy ci pomoc, doradzic wesprzec, takze mimo że działasz na innym topiku - nie odstepuj od nas, nie chcemy tego. A jezeli chodzi o dietkowanie to powiem tylko że szukam jakiegos madrego planu na przyszły rok, zeby tez zgubic nastepne jakies kiloski a bedzie ich pewnie troszke wiecej po tych wszystkich wolnych dniach, ale sie nie poddaje i jestem optymistycznie nastawiona na przyszly rok. Dziewczynki cos mi sie wydaje ze jakos zapal chyba mamy mniejszy do pisania na tym topiku, jak to z wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) u nas ruch to dopiero się zacznie po nowym roku :) bo zaczniemy tak na rygorystycznie dietować. Właśnie się dowiedziałam ze mam wesele w kwietniu no to muszę się sprężać z tym odchudzaniem, żeby jakoś przyzwoicie wyglądać i móc kupić seksowną kreację, anie worek po ziemniakach ;) dziś dietowo ok ale na rowerku chyba nie pośmigam bo @ dostałam i licho się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapał może nie mniejszy ale może rozczarowanie jakieś jest małym ubytkiem wagi,bynajmniej w moim przypadku ,cóż świeta zrobiły swoje a do następnych kawał czasu,tak że do dziela.Ja dziś staralam zamknąc się w 1000kcali nawet się to udało,teraz popijam herbatkę zieloną,jeszcze ze dwie przed spaniem i bedzie bulgotalo w żołądku:) Dla mnie najgorsza jest druga połowa dnia nieraz cięzko wytrzymac z dietką a chciałoby się już,na jedno dobrze że zima bo jest masa czasu do wiosny aby się spręzyc i zwalic to ścierwo. Dziewczyny do booojuu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane moje dziewczyniki!:) Wszystkiego dobrego po swietach! Dopiero perzed 3 godzinami wrocilam.ale widze ,ze nikt o mnie nawet nie wspomnali nawet nie zatesknil,no coz???,ale ja sie ciesze ,ze znowu z Wami jestem:) Alanja74 -moje wielkie gratulacje:D:D:D Ja dowiedzialam sie ,ze moja corcia jest tez w ciazy,wiec bede drugi raz babcia!) Niestety wydawalo mi sie ,ze bardzo sie oszczedzalam,ale niestety 2 kg przytylam:( Nie robie paniki,poniewaz waga jest w poniedzialek,wiec jestem dobrej mysli i napewno te dwa kilo do poniedzialku zjade:P napewno!!!!:):):) W sylwesrowy wieczor jestesmy z mezaem sami ,wiec nic slodkiego nie pezygotowuje ,zeby mnie nie korcilo iwierze ,ze bedzie ok!:) Buziaki kochane przyjacioleczki i do pozniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki super że już do nas wróciłaś :) gratulacje z okazji zostania babcią po raz drugi :) i nie smutaj się że cię nie wspominałyśmy pisemnie z niku ale na pewno cieplutko o tobie myślałyśmy jak wszystkie o sobie wzajemnie :) Jedna k się skusiłam i popedałowałam 25 minutek :) trochę odpocznę i może jeszcze potem popedałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judytko - to moje marzenie takie malenstwo na 40 - stke , ale probuje od 12 lat zrobic rodzenstwo mojej jedynaczce i nie wychodzi , wszastko w porzadku lekarze juz nie wiedza co wymyslic :( :( :( , no i probuje sie odchudzic , a moze to cos pomoze :( :( :( Paseczki slonce do cyca Cie przytulam u mnie na wnuki na wczesniej , czasem tez mam wrazenie ,ze nikt mnie nie wspomina , ale pewnie malo czasu na czytanie i myslenie . Paseczki mnie brak tu w niemcowie przyjaciol , rodziny , chetnie bede Cie traktowala jak przyjaciolke , jesli masz ochote ! Ja od lat z sylwestrem ---- ,my nierozrywkowi jestesmy , zawsze mialam problem z corka - nie ma gdzie zostawic , a za mloda by gdzies wyjsc !!! Toja odkladam prawdziwe odchudzanie do 2 stycznia , chociaz teraz tez bardzo uwazam , ale wazne ,by nie przytyc ( to przeciez najtrudniejszy czas w roku ) moze podtrzymam Cie jakos na duchu !!! Marzencia , naturalnie nic nie wyszlo , przyszla , staram sie trzymac , chociaz dzis juz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenciu ,cos mi nawala kaffe , nie dalam rady dopisac, ze dzis zalamanie , 2 piwka , ale od jutra walcze o nastepny miesiac i kg. Rowerek masz i na pewno uda sie do wesela super figurke osiagnac - trzymam kciuki :) Izus :) Inkuska :) Kobitka :) mnie tez sie udalo nie przytyc , a po przeziebieniu juz ani sladu , moj malz lezy plasko i marudzi :) Alania to zrozumiale ze jestes przerazona , ale przejdzie , ja maze o takim cudzie , naprawde bylo to dla Ciebie totalna niespodzianka , czy moze myslalas o tej mozliwosci , tylko nie wierzylas ,ze sie spelni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serduszka:) mon cheri -jestem zaszczycona twoja propozycja:),wiec witaj moja przyjacioleczko z Niemcowa:DJa tez oprocz meza to jestem zupelnia sama.Moje corki icala rodzinka w Polsce.Mam znajomych.ale sama wiesz te znajomosci sa inne niz u nas w Polsce,wiec ciesze sie z naszej znajomosci. Ciesze sie takze z Waszej znajomocsi-dziewczyny!:) Ja od dziasiaj bardzo powaznie,jestem na diecie 5-dniowe,juz mnie wkorzyla moja niekonsekwecja i musialam narzucic sobie troche rygoru:O. Wiem ,ze dam rade!!!!:) Buziaczki I do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) tak się przyzwyczaiłam do tego topiku i polubiłam Was wszystkie, że jednak od czasu do czasu coś tu naskrobie - cos czuje,że czeka mnie waga super ciężka niedługo bo zajadam non stop:( Mon cheri - w moim wieku raczej na wpadke bym sobie nie pozwoliła:) zreszta po pierwszym synku miałam nauczkę:):) i oczywiście zakladałam taką ewentualność i nawet jakiś czas temu staraliśmy sie o malucha ale nic nie wychodziło i kiedy dałam sobie spokój trach i jest:) a przerażenie to poprostu typu - jak ja sobie dam radę!!! praca też tego nie ułatwia, a o chorobowym na razie muszę zapomnieć... Paseczkikropeczki gratuluje kolejnego wnuczka-ki, ja to też bym mogła babcią zostać a tu kolejny raz bycie mama się szykuje:):) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i więcej zapału w odchudzaniu!!!! trzymam za Was kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane:) Alanja mocno Cie przytulam i gratuluje :D będziesz suuuper mamusią:D właśnie tak sobie myślałam,że masz dosyć ciężką pracę,bo nie oszukujmy się praca w kuchni jest ciężka,więc będziesz musiała na siebie uważać i oszczędzać. Bardzo Cię proszę odzywaj się do nas,nie opuszczaj nas i pisz nam jak się czujesz i jak rozwija się fasolka:D Życzę Kochana dobrego samopoczucia:D Paseczkikropeczki przytulam Cię do serducha,tak mocno że nie mam możliwości abyś nie poczuła:D izuś..wiem ,wiem o czym piszesz :D dzisiaj idę z moją miłością na zakończenie pracownicze roku ,oczywiście z tańcami :D byłam wczoraj u fryzjera no i dałam sobie uszyć u krawcowej świetną bluzeczkę taką na sylwestra,jak facecik zobaczy,to mu gały wyjdą . A w samego sylwestra będę u mojej siostry ,bo u mnie w domu córcia robi prywatkę ,więc ja będę u mojej siostry bo ona idzie na roczek chrześniaczki i ja zostanę z jej synusiami w domu .Izuś ja to potrafię się jednak teraz postawić,bo moja miłość chciał przyjechać w sylwestra do mojej siostry mieliśmy iść na 18.00 na mszę i potem posiedzieć sobie ale wymyślił o 24.00 mszę św.,że chce iść,więc ja wkurzyłam się i powiedziałam,że nigdy nie chodził na tego typu mszę i jeżeli chce z kimś innym przywitać Nowy Rok ,to jest jego sprawa i może nie przyjeżdżać wcale w sylwestra a ja sylwestra zaplanuje sobie z osobą,która z miłą chęcią przywita Nowy Rok ze mną:D:D:D Jak mu to powiedziałam to normalnie zamilkł ale to jest już jego problem,bo teraz będzie myślał z kim to ja będę,no chyba że dzisiaj na tej imprezie zmieni zdanie :D Pod względem diety jest OK ale nie wchodziłam na wagę i nie chcę nic wiedzieć po Nowym Roku wszystkie dziewczyny do dzieła,buziaki dla was wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane jestem dopiero teraz, niestety od piątku 23 grudnia leżałam chora, okropna angina, całe święta przeleżałam i nawet teraz nie czuje się najlepiej :( gardło jeszcze mi dokucza i do tego kaszle, jak mi nie przejdzie to ide w poniedziałek do lekarza i jeszcze chyba pojde na l4 na 4 dni, powiem Wam że nigdy tak długo mnie nie trzymało:( Alanja- gratuluje Ci z całego serduszka, bardzo się ciesze :) Paseczki - Tobie też gratulacje. Moja waga w normie, nawet spadła przez chorobe, ale niestety chyba znowu chce iść do góry. Zważe sie jutro i zobacze co i jak. Miłego dzionka dla WAS !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :0 Ja dziś skromnie z jedzonkiem, na razie zjadłam jogurt z płatkami ,jabłko i trzy pomarańczki, ale wieczorem wychodzimy do sąsiadów pożegnać stary rok ( bo oni jutro idą na bal a my do drugich sąsiadów na przeciwko ) to na pewno dietowo nie będzie . No cóż od poniedziałku to już będzie nowy rok to i nowy zapał do walki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alanji naskrobać chciałam słów kilka jeszcze:) Ja miałam 38 jak urodziłam mego synka i tez myślałam, ze sobie nie poradzę. Ale wszystko się ułożyło pięknie, tylko trzeba czasu , by jakos sobie wszystko poukładać i teraz jestem taka szczęśliwa , ze go mam....Dwójka starszych dzieci już wyjechała na studia a ze mną został taki mały pocieszyciel, nie wyobrażam już sobie, by go nie było. I tak jak napisała Judyta nie odstępuj od nas, bo cię rozumiemy , możemy doradzić i powspierać. I będziemy czekały, aż wrócisz do nas za jakiś roczek, by znowu gubić kiloski :) Mrzenka super, ze pedałujesz, jednak dobry preznt przyniósł ten Mikołaj. Paseczki i kropeczki, chandrze wont, jak potrzebujesz to ja cię powspominam tez i mogę zostać dobra koleżanką twoją i mon cheri. Choć z daleka :)Dobrych znajomych nigdy zbyt wiele, a u mnie ostatnio tez w tym względzie niedostatki ;) Mon cheri tobie życzę już teraz , choć jeszcze pewnie będę składała życzenia noworoczne, by przyszły rok obdarował ciebie wymarzonym maluszkiem !!:) Olensja-zdrówka:) Kasia- tak trzymaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki! Weszłam na chwilkę, chcę Wam złożyć życzenia noworoczne... wszystkiego naj! łącznie z najpiękniejszą figurą! ;) Mam problemy zdrowotne, więc nie piszę i nie dietuję, ale Was podczytuję. Mam nadzieję, że niedługo, zaraz po Nowym Roku do Was wrócę na dobre. Alanja - gratuluję! i życzę nudnej ciąży! Zdrówka dla Ciebie i maleństwa! Masz samych chłopów więc może tym razem dziewczynka? Pozdrawiam wszystkie i serdecznie przytulam, zdrówka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olensja -dzieki!:) Wszystkie jestescie takie kochane!!!!;) Ja tez chcialam wam moje kochane kobietki zlozyc wszystkiego dobrego w Nowym Roku !:).Zdrowotnosci,witalnosci,milosci i radosci i ,,,,,,,,,,,,,,tzrymajmy sie razem!:D,pokonamy wszysko i wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Kochane ja też z życzeniami Noworocznymi,dużo zdrówka,szczęscia i uśmiechu oraz powodzenia w bojach z kilogramami. SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja to chyba jestem dzisiaj na diecie wż masakra ile pochlonelam wstyd sie pzryznac jutro sie zważe :)oj boje sie , boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietkuje grzecznie : serek wiejski , losos wedzony , zupa jarzynowa ( dla rodziny z makaronem ) salatka pomidorkowa .............. i grzeszne czerwone winko - ale to na endometrium :).... Serene odczekaj do poniedzialku z wazeniem - sylwester przed nami , a to niezly dietkilller :) :) :) Dziewczyny ale sie z tymi zyczeniami pospieszylyscie , ja odczekam jeszcze ale juz dziekuje :) Inkuska ja serdecznie dziekuje i zapraszam do kolezankowania , tak sie ulozylo ,ze odkad na obczyznie to praca ,praca ,dom i praca , na przyjaciolki w realu czasu nie ma , zreszta moje znajome w wiekszosci nie pracujace , albo na pol etacie , spotykaja sie przedpoludniami , jak ja z roboty wychodze , to one juz z mezusiami na sofach laduja i odwiedziny samotnej ( moj malz jeszcze pozniej wraca ) nie maja szansy powodzenia i tak z kolezankowaniem na boczny tor spadlam ,no i czasem tego brakuje:( Olensja to zdrowia i jeszcze raz zdrowia u nas pierwszy raz od lat tez wszyscy chorzy , co to za chorobska lataja ,moje dziecko prawie z zapaleniem pluc , ale prawie wyzdrowiala , malz na antybiotyku - pierwszy raz od 8 lat , a od dzis jeszcze ucho mu zatkalo i go boli . No dobrze ,ze chory nie je jak smok , to przynajmniej wagi nie przybywa :( Alania wpada sie zawsze niezamierzenie , a jesli na zyczenie , to strasznie fajnie , niech sie teraz super rozwija i jak najmniej dolegliwosci , oj marzy mi sie do Ciebie dolaczyc na ciazowym :) Paseczki naturalnie ,ze dasz rade ,ze Ci takie glupoty do glowy przychodza , ciesze sie ,zesmy sie tak zgadaly , tutaj czuje sie zawsze gdzies pomiedzy; niemkom nie bede , mam duzo znajomych ,ale jednak roznimy sie podejsciem do zycia , wiec te znajomosci sa bardzo powierzchowne , ja nawet z nikim nie wychodze nigdzie ( procz chlopa ,albo dziecka) , a przy mojej pracy mam kontak z masa osob - 30 na dzien ,a srednia wieku 65 i musze przyznac to jednak roznica pokolen i odzywam piszac z rownolatkami , bo tego mi strasznie brakuje . Z mojej strony rodziny juz nikt nie zyje , ale tez nie masz lekko , jesli wnuki tak daleko , przeciez rzadko bedziesz widziec - biedna! Mam nadzieje ,ze humor lepszy i tak zostanie :) Reszcie babeczek fajnego sylwestra dietowego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Zna ktoras dobry domowy sposob na zapalenie ucha, oj fajny sylwester nam sie szykuje , chyba powioze moje malza jutro na pogotowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012 oby nie był gorszy od minionego ale decydowanie lepszy Życzy...Alanja SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie ja tez juz złoze wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2012 r abysmy znowu spotkaly sie po 1 stycznia i zaczely w koncu zrzucac te balasty (to głownie do siebie bo waga masakra), alanja Tobie szczególnie zeby ten rok dal ci wiele radosci i jak najmniej smuteczków i nieprzespanych nocy, zycze zdrówka dla malenstwa i wszystkiego naj naj i jeszcze raz ponowie moja prosbe i z tego co dziewczyny pisza nie tylko moja NIE OPUSZCZAJ NAS!!! dziewczynki ktoras pisala ze zrobila sobie makijaz permamentny na brwi czy moglaby podac wiecej info szczegolnie cene czy boli i jak to wyglada. Kasiu tak trzymaj - trzeba sie w koncu nauczyc siebie szanowac i postawic troche na swoim a nie dziekowac ze wogole facet istnieje. Dziewczynki co do przyjazni babskiej to pisze sie do was bo jakos w to to jestem uboga, prawdziwa przyjacilke mam 1 ale daleko i spotykamy sie co kilka miesiecy calymi rodzinami to i zawsze brakuje zeby sobie od serca pogadac. Moj sylwester bedzie chyba mily ale cos czuje ze to chyba bedzie ostatnie spotkanie z adoratorem bo to nie to. Takze zycze wam wszystkim szampanskiej zabawy i do sklikania po sylwestrze i pamietajmy w poniedzialek wazenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze w nowym roku, spełnienia marzen, pogody ducha i zawsze słoneczka na głową !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Chcę Wam złozyc najserdeczniejsze zyczenia na Nowy Rok:)Niech przyniesie Wam jak najwięcej szczęsliwych, radosnych, dobrych chwil:)Niech spełni Wasze marzenia, te o dzidziusiu, o zdrowej ciązy, o szczupłej sylwetce, o miłosci, o zdrówku, wszystkie, jakie nosicie w sercu:)Szczęsliwego Nowego Roku!!! A na dzis szampanskiej zabawy dla tych, które się na nia wybierają i szybkiego poworotu do zdrowia dla chorujących. Na pewno od poniedziałku, po zwazeniu sie bedziemy sie więcej udzielac i walczyc z naszymi słabosciami, wierze, ze w tym nowym roku wygramy:) Ja sziedze sobie w domku, sama.Trochę z przymusu, bo z powodu kręgosłupa nie nadaje sie na impreze, a troche z wyboru, bo okłamałam Eksa, ze ide z kims na bal......Nie chce byc dla niego wyborem pt.lepsze to, niz nic, nie ma lepszych propozycji, to moze byc Iza....O nie.Nic z tego:) Sciskam Was wszystkie Kochane kobietki, oczywiscie zapisuję się do grona przyjaciółek, jesli mnie przyjmiecie:) Einen guten Rutsch ins Neue Jahr!!!!:)-to dla naszych kochaneczek, które mieszkają w Niemcowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja już teraz chcę złożyć wam życzenia udanego Sylwka i oby Nowy Rok przyniósł wszystkim spełnienie wszystkich marzeń i pragnień. Wszystkiego najlepszego dziewczynki. Mon cheri; na bolące ucho kataplast z rozgotowanej w małej ilości wody cebuli. Owinąć to w gazę i przyłozyć jeszcze ciepłe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×