Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

serene przytulam Cię Kochana bardzo mocno i nie ma możliwości abyś tego nie czuła,buziaczki*wiem co przeżywasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia. grażka, marzencia i wszystkie dziewczyny dziękuje za mile slowa I pzrytlanki :) lzej na sercu mi się zrobilo od razu pozdrawiam was wpadne pozniej jak troche dojde do siebie ( nie wiem kiedy to nastapi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-63 :D:D:D glowa do gory!!!!! Jestem tez z toba i tulee cie tak mooooooocno jak sie tylko da!!!!:D Czujesz chcs troszke!!!???:D Ale jakie bedzie powitanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mialo byc choc,te moje literowki,zjadam litery itp,mam nadzieje,ze wam to nie przeszkadza za bardzo,dzeiwczyny to chyba nie jest takie wazne! serene-63-sorki i inne tez!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki paseczkikropeczki czuje czuje :) ale to pzrywitanie nie wiem kiedy będzie :( dobrze ze teraz mozan na skype , gg , no i wideorozmowy wiec moze jak go zobazce to bedzie lzej na razie jedzie - a na miescu ma byc w sobote okoo 11 ( nie chciał leciec samolotem - ale jego wybor, bo tak by byl tam za pare godzin ide z psem na polko na razie ;wpadne pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Waszkaa, jak tylko chcesz to pewnie że możesz :) a zapewniam że drugiego takiego topiku na pewno nie znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D :D:D:D ::D:D:D 👄 👄 👄 🌼 :) 🌼 Wiec moje: kochane,wspaniale,nie zastapione przyjacioleczki topikowe! Zegnam sie z Wami na cale prawie 10 dni-eracam 23-01.2012.Juto juz jade i juz za Wami bardzo mocno tesknie!!! Czlowiek jednak sie zzywa ,ach......cudownie,za tak mozna sie zaprzyjaznic,ciesze sie:D i ciesze sie ,ze was mam i ze jestecie!:D Jutro tylko zmienie stopke,ale juz bez wpisu.Wiem,ze waga cedzie zalamujaca,ale sprobuje to zmienic na nartach tym bardzej,ze sniegu napadalo duzo! papapa,cmok,cmok,cmok i nie zapominajcie mnie !!!!!! [czesc ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super też mam zamiar MŻ i WR. z tendencją do zalecej Montignaca ale nie restrykcyjne 164 cm wzrostu, 66 kg wagi w ostatnim roku 10 przywaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki miłego odpoczynku a potem wracaj:) Serene głowa do góry,dobrze ,że teraz taka technika na końcu świata się jest a można gadac i sie widziec ale wiem jak kazda matka masz prawo się martwic i byc smutna z powodu wyjazdu syna. Witaj Waszka u nas całkiem fajnie testujemy różne nowosci pomagające w walce z kg,ale najlepiej mż:) U mnie dietkowo nawet dobrze jestem dalej na rozdzielnej zaczyna mi to odpowiadac no i waga idzie w dół pozdrawiam was wszystkie z zasniezonej małopolski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waszka :) Serene bidulko , powiem Ci ja tez sie boje ,ze nadejdzie ten moment kiedy mi dziecko z domu wyjdzie , mam jeszcze duzo czasu a przynajmniej taka nadzieje , ale nie wiem jak to potem bedzie ! Kurcze im jestem starsza tym lepiej rozumie moich rodzicow ! Paseczki , to wspanialego urlopiku , oby Cie tylko polskie pysznosci zbytnio nie kusily :) Anulka , dlugo ta rozdzielna lecisz , duzo juz stracilas ? Olensja , masz mozliwosci , utrzymywac te pauzy , bo u mnie w pracy to utopia , ja sie ciesze jak dam rade cos o 7 przelknac , potem kolo 12 jekies jajko , czy plasterki drobiowki , nastepna szansa o 16.30 :( Musialabym sie zwolnic :) Oby wiedza szybko Ci sie przyswajala... Kasiu - smacznej zupki , jesz ta kapustkowa raz dziennie , czy tak jak w diecie - caly dzien , jak kiedys probowalam , to po 2 dniach taka awersje poczulam........ choc w sumie uwazam ,ze calkiem dobrze smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waszka witaj i życzę miłego dietkowania:) z nami na pewno dojdziesz do upragnionej wagi:) paseczkikropeczki..samych przyjemności życzę i wracaj do nas cała i zdrowa:) Anulka fajnie,że do nas wróciłaś:) mon cheri ...ugotowałam sobie taką zwykłą zupkę kapuścianą,nie z przepisu diety,dałam dwie marchewki,seler,kapustę białą i kapustę kiszoną ,no i dodałam przecier pomidorowy ,bo został mi jak gotowałam w tygodniu mojej córce pomidorówkę ,szkoda żeby się zepsuł, a co do jedzenia i w jakich ilościach,to zależy od mojego apetytu,bo cały tydzień bardzo mało jadłam,takie zawirowanie miałam w pracy,wiec jak najdzie mnie ochota tak będę ją wcinała. Właśnie dopiero usiadłam na chwilę bo jak przyszłam z pracy,to nastawiłam zupę w między czasie jedno pranie,potem drugie i teraz siedzę i piję meliskę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no popatrz , ja nie wpadlam na to zeby tam kiszonej wrzucic , a kapusniak z kiszonej uwielbiam , i tonami moge jejsc ,bo kwasne , a kapustowa mi za slodka ! Dzieki za dobry tip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pranie a popijam jakas herbate o wdziecznej nazwie "spalanie" z seri pomagajacych w odchudzaniu , to jedna z nielicznych ktora mi smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to widzę że praniowy dzień dzisiaj :) ja dwie pralki rano wstawiłam jak przyszłam to powiesiłam a teraz już mi się następne dwie wyprały i zaraz biegnę powiesić :D a teraz siedzę z herbatką czerwoną i odpoczywam po godzinnym pedałowaniu :) a w planach ma wieczór spa w łazience, no muszę wreszcie zadbać o siebie a nie tylko o dom i moich chłopów ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Serene - ściskam Cię mocno, z czasem będzie Ci łatwiej i mniej smutno. Paseczki - udanego odpoczynku !!! Ja własnie skonczyłam raporty do pracy, choc jeden został ale to moze jutro, zrobie sobie kawe i zasiadam do nauki, musze przerobić to co założyłam. miłego wieczorku, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralka i u mnie szalała jak wy dajecie radę to jeść, tą zupę z kapusty... dla mnie jak w zupie mięsa nie ma to niejadalne... :D ale ja drapieżnik jestem, z odrobina rozsądku, żeby nie pchać się na Dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z braku czasu wszystkie zupy na knorku , tylko rosol z kury jest gesty od kurzego miesa ;) A kapuche ziolami przyprawialam i tymi ziarenkami smaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia życzę i pilnowanie diety :) spadam sprzątać , waga dziś 400 g w dół :) i mam nadzieję ze do poniedziałku uda mi się utrzymać tendencje spadkową ;) choć jak wiecie weekendy zawsze dla mnie są zgubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Kochane kobietki:) Wstałam dopiero i pije kawusię,zaraz zabieram się za dalsze sprzątanie,jestem dzisiaj sama do wieczora w domciu,więc nic mnie nie goni,córcia na uczelni no i oczywiście mam nerwy ,bo ma już sesję a dzisiaj egzamin z anatomii z bardzo porąbanym doktorkiem. Więc nie wiem nawet czy z nerwów dam radę pojeść sobie moją zupkę kapuścianą:( mon cheri zupka jest wspaniałą,właśnie po całym ciężkim tygodniu chciało mi się czegoś kwaśnego i lekkiego Waszka oj TY mięsożerna Kobieto,dla mnie nie musi być mięska w zupie,tak naprawdę ja w ciągu dnia bardzo mało mam zachcianek i jakiś specjalnych apetytów,na tyle jedzenia to ja powinnam być szprotka;P marzencia gratulacje,jestem pełna podziwu ,niesamowita u ciebie motywacja do jeżdżenia na rowerku,może mnie tak w d*pkę kopniesz i razem popedałujemy;) Życzę wszystkim milusiego weekenu,buziaki Osobne buziaczki dla Alanji i Małej Fasolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej soboty i niedzieli dziewczyny! w końcu przyszła macocha zima,zrobiło się jaśniej :) Mnie chyba też bierze choróbsko,zakatarzyłam się okropnie oby na dziewczyny moje nie przeszło. Dietowo u mnie nawet dobrze,nie podjadam,zobaczę w poniedziałek na wadze,nie powinno byc więcej. biore się na razie za jaki obiad,potem placek na niedzielę,polecam placek "do góry nogami",pewnie trochę zjem ale w granicach normy. Powodzenia w dietowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć :) dalej nie jem na wadze 2 kg mniej ( stopke zmienei w poniedzialek - czekam na telefon od syna ( za godzine poiwnien byc na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazywam witaminy - dla osob na diecie - vita--miner dieta- zestaw witamin i minerałow dla osob stosujacych diety odchudzające okolo 15 zl za 60 sztuk ( 2 na dzien ) moze sie komus pzrydac teraz zima to powinnysmy w sumie cos brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki , a co tu tak lyso - paseczki na urlopie i zaraz cisza , wszystkie na balach ? Weszlam na moja fatalna wage i nic nie ubylo , ale pasek spodni o jedna dziurke mniej zapinam i brzuch taki wyraznie plastszy , co jest ,miala tak ktoras ? Dodam ,ze sport i ruch jak zwykle , wiec to nie przyrost miesni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×