Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

witam babeczki ,chcialam wam zyczyc milej niedzieli , jade na dzialke na grila pozniej , wiec zagladne tu jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie mi
po odchudzaniu na brzuchu mam taka skore jakby zmieta czym to smarowac znacie jakis dobry krem z apteki ? ona jest taka pomarszczona przy wciagnieciu brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski!!!! Jestem juz po urlopiku,bylo super.super!!!! Waga bez zmiam ,mimo roznorakich wpadeczek,ale tez bylo mnostwo ruchu ,jak to na dzialce!!! Caluski i pozdrowionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati77
Lekko ograniczam sobie jedzenie. Dwa lata temu jesienią zaczęłam od joggingu. Potem była wspaniała śnieżna zima i zaczęłam wędrówki na nartach biegowych. Wiosną rozpoczęłam marsze nordic walking i niemal zaprzestałam biegania. W tym roku w zimie znowu narty biegowe. Efekt- nie mam już niemal nadwagi straciłam 12,5 kg. Uprawiam marsz nordic walking lub biegam na nartach 2 razy w tygodniu po 1,5 do 3 godzin. Jem prawie wszystko w rozsądnej ilości. polecam sympatyczny sklep kije do nordic walking, skarpety do nordic walking, rękawice do nordic ul. Rusiecka 8A, 03-698 Warszawa. Całą ofertę można obejrzeć na www.nartybiegowe.biz.pl. Jest to realny sklep z towarem i obsługą na miejscu. W sezonie zimowym także narty biegowe. nordic walking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati77
Lekko ograniczam sobie jedzenie. Dwa lata temu jesienią zaczęłam od joggingu. Potem była wspaniała śnieżna zima i zaczęłam wędrówki na nartach biegowych. Wiosną rozpoczęłam marsze nordic walking i niemal zaprzestałam biegania. W tym roku w zimie znowu narty biegowe. Efekt- nie mam już niemal nadwagi straciłam 12,5 kg. Uprawiam marsz nordic walking lub biegam na nartach 2 razy w tygodniu po 1,5 do 3 godzin. Jem prawie wszystko w rozsądnej ilości. polecam sympatyczny sklep kije do nordic walking, skarpety do nordic walking, rękawice do nordic ul. Rusiecka 8A, 03-698 Warszawa. Całą ofertę można obejrzeć na www.nartybiegowe.biz.pl Jest to realny sklep z towarem i obsługą na miejscu. W sezonie zimowym także narty biegowe. nordic walking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i jestem Ale w pracy mam nowa kolezanke jakas znajoma szefa i nawet ukradkiem nie mam kiedy zagladnac coby nie podkablowala. Wiec nie wiem jak bedzie z moim pisaniem. Cwiczenia maja sie dobrze kg ani rusz prawie nie rusza w doł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pije kawe znowu na czczo, masakra ;( mojej znajomej wypadl kot z 3 pitera i go 2 godziny szukałysmy i lipa , nie ma go ona tu mieszka od m iesiaca wiec kot nie zna terenu a nie nie chodzil po polu , tak mi go zal , ze nie chce mi sie nawet jesc. ciekawe czy wroci , biedaczek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia99
ja tam sie odchudzac akurat nie musze, ale jesli bym musiala to ciezko by mi bylo odmowic sobie slodycze, czy pieczywo. jem to co chce, ograniczam tylko niezdrowe rzeczy typu pizza, fastfoody, cola itd. ale tak czy siak jakbym musiala schudnac to chyba bym sprobowala inaczej :D http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ciekawostki/jak-szybko-schudnac-w-przyjemny-sposob/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jest tu jeszcze ktoras na niełaczeniu? bo ja zauwazyłam z eoststnio tak jem i odpaiwada mi to , prosze o odzew ;0 pozdrawiam was , starszne tu pustki ostsnio :) piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene,ja jestem na niełaczeniu:D jestem u Idy jako Anulka71:D widzę,że tam zaglądałaś,dobry sposób odżywiania nie chodzi się głodnym ja też wiele diet przechodziłam ale niełaczenie jest lepsze na dłuższą metę,właściwie na zawsze,czasami robię jakieś małe odstępstwo ale dobrze się czuję niełacząc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam leci dziewczyny?? Serene ja poczytywałam nas temat niełaczenia i jem podobnie jak IDA taki zlepek i Haya i tombaka:D Ja średnio jadam co 3 godz ale ostatnio mam wielki głód:( muszę zaś pasa zacisnąc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam z ejem wiecej posilkow weglowaodanowych niz bialkowych , od jutra musze zmienic na odwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ser zolty do bialkaa ale jak ma powyzej iles tluszczu ? chyba powyzej 60 % tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene,ja sery żółte traktuję jako białko,z tego co poczytywałam o jogurtach to u Mai Błaszczyn,twierdziła,że wszystkie mleczne produkty to białko nawet jogurty owocowe,choc w jogurcie owocowym więcej węgli z tego co piszą. Ja osobiście śmietanę i jogurt naturalny zaliczam do neutrali:D a jogurt owocowy jadam jako przekąskę między posiłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toja :) dziekuje za odpowiedz na moje pytanie, czyli zrobie sobie parowki z serem zóltym zapiekane :) mam nadzieje ze nie przytyje od takiego jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresitta
haloooo jestescie? wczoraj skonczyłam 50 lat i postanowiłam coś ze sobą zrobic , na poczatek mż a potem moze znajde jakąś przyjemną lekka diete mam jakies 8 kg za dużo i myślę ,ze mi się uda - musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresitta
jak nie ma nikogo to musze isć gdzie indziej, bo wsparcie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×