Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

dziewczyny gratki widzę ,że waga leci Serene ile ty chcesz ważyc? już masz pięknie,York to samo laskiii wy jedne:) Paseczki ładnie zrzucasz to samo Marzenka,jeden z celi osiągnięty,fajnie:) U mnie zrobiło się bardzo przyjemnie, wiatr ustał w końcu ciepło,posadziłam cebule lilii rózne kolory moze z nich coś będzie jak nie przymrozi. ja teraz więcej na działce,plewienie truskawek ,malin itp,przyjemne z pożytecznym:) pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chudnac nie chce na pewno, ale w pasie mam deko za duzo i( mam typ jablka) i musze wzaisc sie chyba za cwizcenia, zeby go zmniejszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene ja to kurdupel przy tobie:)naciagane 160,juz mnie jedna córka przerosla 170cm a druga na równi smarkule będą patrzec na mnie zgóry a tak w ogóle to gotuje własnie zupkę dla szczeniaczka nowego nabytku tym razem cane corso jest taki kochanyyyy tylko ten drugi psiak strasznie zazdrosny,to uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ja bym wolaal mniej miec cm, jak ubiore szpilki to juz za wysoka jestem :) wiem jaka to rasa slizcne pieski :) ; moj pies jest zazdrosny o koty jak je glaskam albo sie do nich przytulam no do niej tez odarzu musze bo to taka pzrylepka, ale nic im nie robi, opiekuje sie nimi i bawi spia razem pzrytuleni wszyscy naraz :) no a szczeniaczek wymaga szzcegolnej troski i zainteresowania :) czekam na tesciowa i nie pzrychodzi :( miala byc po 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wizytacji dziś nie będzie:) co się odwlecze to nie uciecze:) ja już nie mam tesciowej,zmarła 6 lat temu ale fajna z niej byla kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie pomylilo przez to ze poniedzialek bylo wolne i tak jakos to wyszlo :) ale dla mnie lepiej bo dzis sie zle czuje :) moja tesciowa tez rowna babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam wolne heeh i wiekszosc czasu siedze na necie :( ale wole ze jutro bo mi pzrejdzie po tej zupie to bede lepsza kompanka do towarzystwa jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki -wykapana ,pachnąca jak niemowlaczek? zrobilam własnie dziewczynom nalesniki czekoladowe z dżemem i bitą śmietaną,starsza buszuje po necie i wyszukuje smakołyki do testowania,nawet niezłe, ugryzłam od jednej,ale ja już po kolacji,dosc słodkiego na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leży jak mały budda ,to suczka Saba,mam sentyment do dużych psów ,ostatni to owczarek niemiecki,to małe wzięliśmy przed swietami ,kochana ,głaszczę na dwie ręce ją i tą drugą też suczkę mieszankę biglowską idzie się posikac co one wyprawiają,też leża z kocurami (2szt) Na razie śpią w domu ale pójdą jak się zrobi cieplej na pole,ale będzie darcieeee,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny zwierzyniec,to witaj w klanie:) Ja to bym nazciągała choc co ale to jest obowiązek,córka ma 2 szczury i jeszcze mówi o nastepnych ,do tego krolika miniaturkę i świnkę aj ja myśle czy mają zapas jedzenia,lubię jak mi coś lata koło nóg(oczywiscie ,nie szczury) zmykam i ja się nieco ogarnąc przed spaniem,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak wiecie duzego zwierzynca nie mam ,tylko jesdnego pieska:) Kiedys tez mialam zwierzyniec-poprostu wszystko,ptaszki(papuszki,kanarki,swinke morska,chimiki-2 szt i kota,ale to jak moe dzieci byly male. Do jutra-rzegna was Jz wyrosniety niemowlaczek-hahaha,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra niemowlaczku :) do jutra dziewczyny :) zauwazylam paseczki ze tylko my pzrekrecamy literki :) haha i juz poprzekrecałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam!!! pozdrawiam Was od samego ranka:) Tak ,serene-tylko my przekrecamy literrki to fakt,ale ja jeszcze je zjadam!!hahahaha wiem dlaczego-jestesmy najstarsze!!!!!:(:(:( :):):)hahahahahahaha Trzymajcie sie mlodziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM LASECZKI :) OJ NIE TYLKO WY PRZEKRĘCACIE LITERKI TYLKO JA STARAM SIĘ POPRAWIAĆ TO CO MI NA CZERWONO WYSKAKUJE BO JUŻ KILKA RAZY ZARZUCONO MI ANALFABETYZM I BRAK ZASAD ORTOGRAFII :D:D:D CO PRAWDA JESTEM DYS WIĘC CZUJE SIĘ CHOĆ TROCHĘ USPRAWIEDLIWIONA :D:D:D POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny; ja staram się czasem poprawić ale nieraz piszę z komórki wiec już tego nie robię , był czas że poprawiałam ale jak było tego dużo, to tak pobieżnie no teraz chyba dobrze :) u ans piękna pogoda jem śniadanko- 4 wafle ryżowe z pasztetem sojowym i zaraz kawka zapraszam na wirtualną kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) serena dzięki za kawkę chętnie wypije bo coś śpiąca jestem :) , o 10-tej będę jadła drugie śniadanko 3 kiwi i batonik musli :) więc kawa do tego może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem:) mialam pracowity dzień na działce i już mi się nic nie chce,spaliłam trochę kalorii a i nie najadłam dziś nie,sama nie wiem co by tu zjeśc,miewam nieraz takie smaki:) czas poodrabiac lekcje z młodszą bo pewnie jeszcze nic nie robiła,ooojjj a mi się nie chce wcale uczyc trzymcie się kobietki zaglądne potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodze na zumbe,ale nie wiem jak bede dzis cwiczyc?jestem taka otepiala,ze mam problem ,zeby noge podniesc!!!:(hahaha nie wiem jak to zrobie??? Na dzialke jade w sobote prosto po pracy:) Caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ,dziewczynki jakos przebudzilam sie w trakcie cwiczen,bylo fajnie:) Ogolnie to jestem jaka nadeta,tzn chodzi o moj brzuchol,ale jutro bedzie lepiej! do jutra kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z ranka!!!!:) Jakos udalo mi sie zasnac. U nas za oknem mokro,pada od ????? Nie czuje sie dzisiaj zbyt dobrze-boli mnie zoladek,ale to nie wazne! Moje menu na dzis to: sniadanko-3 krazki roladki szpinakowa -lososiowej,2 liscie salaty z szyneczka,kawa przkaska-cwiartka papryki z twarozkiem obiad-3 nalesniki sb przekaska-2 ogorki konserwowe zawiniete w szynce kolacja-salatka z tunczyka(tunczyk,ogorek sw.fasola czerwona,cebulka) Takie sa zalozenia,ale jaka bedzie relizacja,przy moim zlym samopoczuciu,zobaczymy? Pozdrawiam i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej też witam z rana Dzis weszłam na wage pokazuje dokładnie 51,5 wiec napewno było wiecej..ale bałam sie wejsc.Tym bardzije,ze wczesniej przed swietami wiedziałam czasem 50,8..dobrze ,ze stopki nie zmieniałam bo teraz byłabym czerwona ze wstydu. Cwiecz sobie na moim orbim od niedziele wczesniej nie dałam rady z ta noga ..jeszcze teraz boli ale po prostukrocej biegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×