Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

Jednak - jej dobrze , ze nie sa ciezko ranni , wcale sie nie dziwie , ze dzis nie masz na nic nerwow . Wszystko bedzie dobrze ! Mam nadzieje ,ze pospisz choc odrobine ! Trzymaj sie i zdrowia dla syna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki :) Łukasz czuje się dobrze choć cały jest obolały. Dziś przewinęło się przez nasz dom sporo znajomych i rodziny odwiedzali Łukasza :)na dworze było dziś tak fajnie ciepło, choć już trochę wiał wiatr, że większość dnia spędziliśmy na dworze. Dietowo trzymałam się tak sobie , ale w takich chwilach trudno myśleć o diecie. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkirm marzencia jak dobrze ze z synem wszystko w porzadku , naprawde ciesze sie ze jest juz w miare dobrze wyobrazam son=bie co Ty i inni rodzice przezyli, trzymaj ise :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie,tylko czesc posta wyszlo,jak to mozliwe ,tak w srodku zdania??? NAPISALAM ;jeszcze ,ze sie b. ciesze ,ze z synem jest wszystko ok:) JESTEm chota ,katar,kaszel,stracilam glos -dobrze,ze nie rozmawiamy ze soba lelef.bo wtedy bylaby klapa tolalna:) Caluje was .pozdrawiam i do pozmiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) z synem jako tako , dietowo jako tako - choć szału nie ma , czasu brak na pisanie :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia strasznie mial wiadomosc , ze z synem wszystko w porzadku :) zmienilam stopke i wlasnie pieke chlebek sb ( ale sobie go zmodyfikowalam troszke) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki gratki;) witam dziewczyny co u was? mam pytanie uzywa ktos dzbanka z filtrem britta? bo chcialabym wiedziec na jak dlugo starcza taki filtr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mowili na tvn , zeby uwazac na produkty zawierajace syrop glukozowo- fruktozowy ze jest przyczyna tycia czesto znajduje sie wproduktach fit . i zeby sprawdzac co kupujemy jest tez w serkach jogurtach itp 170/65/60 !----62---60,20kg-----59 kg wymiary............. talia 74 cm,,,,,,,,72----70cm-----68cm biodra 96 cm----94-----93 cm------92 udo 51 cm-------51-----50.5 cm----50 cm start- 28.luty.2012 drugi cel 58 kg sb faza 1 ( 28 luty-12,marzec)\ sb 2 faza ( 13 marzec-26 marzec) sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zagladam ale jak nie ma topiku na pierwszych dwóch stronach odpuszczam U mnie nastapił spadek hu-ra.Przez 3 tygodnie była cisza waga stała i bach w ciagu tygodnie ladnie spadła. Mały sukcesik widze na wadze juz 50,80- dzis wczoraj-jest nieżle. Co prawda weekend sie zbliza i imprezka wiec pewno w poniedziałek bedzie 51,..z groszami temu stopki nie zmieniam. Czyli po mału zaraz bede miała 1 sukces!!!! Ale jak popatrze moje cwiczenia i mniejsze objadanie sie trwaja dokładnie 4 miesiace i na wadze wiedze - 4,5 kg. Czyli chudne tak jak kiedys 1 kg na miesiac. Dla jednych moze byc to smieszne i malo dla mnie mega duzo . Do czerwca napewno bede miała 48 kg dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,ja dawno nie zaglądalam mam,te 58kg i chyba mi to wystarczy oby teraz utrzymac,powróciłam do wagi panieńskiej czyli jest dobrze,taka w miarę zgrabna czterdziestka:) dziewczyny gratuluję spadku wagi:)oby nie szla w góre,ja dalej na niełaczeniu jest mi z tym dobrze i tak pozostanie,nie chodze glodna,trzymcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahano,no robie sie """"laska jak Trojanowska""" no,ale faktycznie ciesze sie i ciezko nad tym pracuje,musze kidys zobaczyc te ten moj 2 cel-66 kilo chocby na cwilche! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj witam Paseczki - tak sobie Ciebie pulchna wyobrazalam , no i czas to zmienic , super ciesze sie , ze dietka skutkuje :) Serene , Ty to prawie u celu :) Toja ja tak nawet za dziecka nie wazylam ;) , zawsze bylam duza kobita :) York nie szkodzi ,ze powoli - tak przeciez zdrowiej ,najwazniejsze ,ze spada ! U mnie mniej , ale nie wiem ile , bo strasznie wode gromadze , nie wiem co to , ale nogi jak banie , a nigdy tak nie mialam :( Wy teraz przy mnie laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monn-nogi do gory i w tej pozycji toche je potrzymaj,pomocz w zimnej wodzie. Cos musialabys wziasc moczopednego. Mam nadzieje,ze lepiej ci bedzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki ja juz nogi na lampie wieszam , w tramwaju stare baby ;) zlym okiem na mnie patrza bo je do gory na obudowe zarzucam , jak nie przejdzie to sie do lekarza wybiore , bo moze nery ( ah i leje jak z cebra !!! :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)witaski:) do pracy wale,a leje jak cholera,leje .wieje,jakbym mieszkala w Polsce to powiedzialabym """kaszub sie powiesil""" Monn-jest cos lepie,zawsze przez noc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,u mnie leje i wieje ,okropnie brzydko,gdzie ta wiosna???? Mon cheri znalazłam coś,co może dotyczyc ciebie i twej opuchlizny [zgłoś do usunięcia]monikach@diety.poznan.pl Witam organizm osoby będącej na diecie Dukana (a także innych dietach eliminujących węglowodany) zostaje wprowadzony w stan ketozy. W wyniku niedostatecznej ilości węglowodanów w diecie organizm pozyskuje energię z innych źródeł (tkanka tłuszczowa, mięśnie), przy niedostatecznym poziomie glukozy tłuszcz nie jest spalany całkowicie- powstają ciała ketonowe i dochodzi do zakwaszenia organizmu. Zakwaszenie może prowadzić do puchnięcia (zatrzymywanie wody w organizmie), a chudnięcie na diecie Dukana ma raczej związek z tym,z e białko mimo iż dostarcza tyle samo energii co taka sama ilość weglowodanów (1g/4kcal) jest ciężej strawne. Powoduje to zużywanie większej energii na rozkład białek i ich trawienie niż na identyczną ilość węglowodanów. Zaburzone proporcje białek, tłuszczów i węglowodanów w diecie powodują zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu i mogące objawiać się zatrzymywaniem wody. Może także dochodzic do takiej sytuacji, gdy gwałtownie chudniemy i z komórek tłuszczowych uwalniane są zmagazynowane w nich produkty przemiany materii. Zwiększenie ich ilości we krwi także prowadzi do zatrzymania wody. Jeśli pojawią się kolejne wątpliwości dotyczące diety i odżywiania, chętnie odpowiem na nie mailowo : monikach@diety.poznan . robisz mi konkurencje na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×