Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

Gość pytanie do Serena
Ty te karmy jesz a Twój kot owsiankę i jajecznicę? Czy może odwrotnie? - bo z Twojej wypowiedzi trudno jednoznacznie wywnioskować! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene ,mój piesek też jadłby to co my,łapczywie patrzy jak się brodą rusza:) Mi został teraz jeden młody psiak ,tamta suka była z nami 11 lat i trzeba było ją uspac(przestała jeśc),teraz rozgladamy się za podobnym psem (suką) owczarka niemieckiego. Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wlasnie sobie wielkiego posta zmazalam :( :( :( York Coz moj pies jest wybredny ;) jada tylko niektore puszki i jedna sucha karme , na szczescie z tych niedrogich , z naszych talerzy , to tylko spagetti i makaron na slodko z serem :) Marzencia , a moze to rzeczywiscie ,przez ten rok przestepny , bo mnie tez podobnie leci ! W samochod wlozylismy w tym roku juz tyle ile jest wart ,a znow sie to samo psuje :( Dziecku musze okulary zaplacic i aparat na zeby , wiec urlop juz skreslilam , choc mi sie sni po nocach , caly czas nadgodziny , bo kolezanka sie zwalnia i przy kazdej okazji melduje L4 eh...... Jejku mam nadzieje , ze jakos w koncu Ci sie ulozy . Twoj szef tak czesciej ? Jestes zadowolona z tej pracy , czy moze myslisz o zmianie ? Paseczki gdzie chodzisz na ta zumbe , ile kosztuje na miesiac? Serene nie, ja do Izraela sie nie nadaje ( post byl do kolezanki) , wystarczajaco nieszczesliwa jestem w Niemcach :( U mnie pas jeszcze ok , tylko dooopa jak kalafior i uda jak sekwoje :) Ponizej 65 buzia mi chudnie i robia sie bruzdy na policzkach ,okraglejsza wygladam jednak mlodziej - niestety :( I wiecie co porostu ignorujemy , zadnego odchodzenia , odpisywania - nie czytamy , przechodzimy do porzadku dziennego , w koncu sie znudzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri z pracy jestem zadowolona , mieszkam w małym mieście i tu z pracom kiepsko, zmieniałam kila firm w ostatnich 8 latach ta jest czwarta i najfajniejsza ze wszystkich, rodzaj pracy mi odpowiada tylko specyfika (reklama) jej jest taka, że najpierw musisz zainwestować a potem to odzyskujesz, ponieważ firma jest mała to jak mamy większe zlecenie szef traci płynność finansową , niestety, wtedy są poślizgi w wypłacie. Ale już mi wypłacił więc na razie jestem szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia - pozytywnym ludziom niewiele do szczescia potrzeba ( to ma byc stwierdzenie pozytywne ) To sie ciesze , ze przynajmniej jedna rzecz sie wyklarowala :) Ja w robocie 10 lat , ale zamienilabym na lepsza bez zmruzenia oka , bo stara sie mnie eksploatowac do granic , a taka mloda juz nie jestem i sil nie starcza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietowo wytrzymałam ładnie :D czuje si e dobrze , najedzona, i nie mam problemów z wytrzymaniem od posiłku do posiłku. Tylko muszę się jeszcze poobserwować bo coś mnie żołądek zaczyna pobolewać nie wiem czy to sprawka zbliżającej się wiosny czy dużej ilość warzyw surowych a one niestety nie wpływają korzystnie na mnie (miałam kiedyś wrzody na dwunastnicy) i teraz mam wrażliwy żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja ostatnio wrzucam jarzyny na teflonowa , bo zawsze po surowych jakos mi dziwnie ! Albo zupe sobie robie , albo troche sosu jogurtowego do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri ja poprzednią prace miałam taką że szłam z płaczem i wracałam z płaczem, nawet raz miałam takie zdarzenie że średni syn był sam w domu bo był chory i dzwoni do mnie że ma 40 stopni gorączki wziął już pyralgin ale nie zadziałał i tak mu dziwnie że chyba zaraz zemdleje to była godzina 14 ja pracowałam do 16 (praca biurowa) do okoła nikogo u sąsiadów nie było żebym mogła poprosić o pomoc więc poszłam do prezeski żeby się zwolnić to mnie wyśmiała i powiedziała że jak się przychodzi do pracy to spawy domowe zostawia się za bramą i dała mi taką robotę że wyszłam pół godziny później niż zwykle. Tak że po tamtej pracy to ta jest jak marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ws dziewczyny! Piekna w Berlinie pogoda,slenecznie i zaraz wabieram sie na NW. zumba-ale sie wyszalalam!!!!!!:D Mon-mojej kolezanki corka prowadzi 3 Fittnes-kluby,i tam prowadzi rozne formy sportu ,tam tez nauczylam sie maszerowac NW.Miesiecznie place 20 e.ale ja place kwartalnie-50-e. poruszylyscie, dziewczymy bardzo istotny temat ,jeski chodzie o prace zawodowa. Bardzo wazne jesz to ,zeby byc z niej zadowolonym,W Polsce pobobnie MMarzenciu jak ty z placzem i bolem brzucha szlam do pracy,bezsens,ale tak faktycznie bylo:(masakra ,jak sobie przypomne,,,,,,,,,,,,,,,,,,ech. Marzencia to ,tory dzionek dzis masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) mon cheri----zanim klikniesz wyślij to zaznacz tekst i zrób ctrl C...jak wetnie posta to robisz ctrl V i cały tekst wklei ci się na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wotam :) kochane koleżanki:) no niby trzeci dzień dzisiaj by był :P gdym właśnie nie siedziała na kafe i zajadała jabłko :) mnie niestety na przekąskę o tej porze pasuje jakiś owoc :P więc stwierdziłam że tak trochę te wszystkie diety połączę i wyjdzie mi taka pasująca dla mnie :) Przede wszystkim obiadokolacje będę robiła takie z sb bo na swojej mż jadłam normalne obiady i chyba dlatego waga nie bardzo spadała. Dziś znów było w dół :) 81,2 kg :D a na starej wadze to nawet pokazało mi 79,5 :D więc wszystko na dobrej drodze , bo ja siódemki na wadze to nie widziałam hoho albo i dawniej :D:D Paseczki a jak u ciebie ? nadal zastój czy dalej spada :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mąż zabiera mnie na termy do Uniejowa :) już nie mogę się doczekać :) cieszę się jak małe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywcie Marzencia,ze mozesz przypasowac dietke do siebie,ale jak bedzisz stosowac duzo z sb,mysle ,ze waga i tak pojdzie na dol;D U mnie powolusienienku:D cor ryszylo.ale 100 gr zawsze coc , w poniedzialek mysle,ze w komcu bedzie mniej niz 71.ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)\ marzencia mne dietetyczka ( znajoma) powiedziala ze jak bym chciala stosowac 2 faze sb to tez schudne, wiec mozesz pokombinowac i te owoce dodac i cos tam jescze a i tak schudniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zrobie dzis placki z cukini jako ze post jest wiec z miesa nic ;) a itak za nim nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też tak myślę dziewczyny :) w ogóle to nie powinno się do tego naszego odchudzania podchodzić, że jesteśmy na diecie, tylko po prostu zmieniamy nawyki żywieniowe na zdrowsze i bardziej racjonalne :) U mnie na obiadek rybka :) tylko muszę do męża zadzwonić żeby dla mnie zrobił bez panierki :) i do tego zrobię sobie warzywa na patelnie i ciemny ryż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super serene,ze podajesz nam te etronki,ka duzo z nich korzstam. Juz dzisiaj zrobilam galaretke z indyka i papryczka,drobiowe szalenstwo-wszystkie warzywa na patelnie;O. Na iedziele robie tez torcika z mojego przepisu na biszkopt sb i krem ze serka roccotte z zelatynka,pychotka:) Moj maz mowi ,ze mnie poznaje,tyle pichce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj teraz zrobialm sobie ( wymyslilam) taki placek- nie placek \\\ starlam oponad kilo jablek i zasmażylam z cynamonem ) i fruktoza nastepnie ubilam 4 bialka i dalam troche soku z cytryny i fruktozy i dalam na chwilke do piekarnika ale tak zeby tylko lekko sie scielo , na to wylożylam jablka i znowu dalam piane z 4 bialek deko frutozy, i i pieklam chwilke do koloru zlocistego bialek - jeszcze nie jadlam bo gorace , ale pachnie pysznie, i na pewno nie tuczace jak sie zje troche a rodzinka tez mam nadzieje zje wyglada extra nie wiem jak ostygnie jak sie go bezdie jadlo , moze łyżeczka amoze sie da pokroic , ale i tak wyglada i pachnie pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia to dobrze , ze jestes w tej pracy zadowolona , ja mam nadzieje , ze tez cos znajde , mialam nadzieje ,ze wyskocze na maciezynski :( , ale dooopa dalej sie mecze :( A z dieta masz racje , smieszy mnie gdy ktos mowi ,ze jak po djecie zaczol jejsc normalnie ( cola ,chipsy ,piwo , czekolada ) to przytyl - dla mnie to wybor na wiele lat ! Serene mam tucha kompa z androidem , jak telefony i czesto po prostu caly internet mi sie wylacza w ciagu sekundy , nie zdaze wtedy nic zrobi i posty chooooolera bierz , juz nir raz sie zdazylo :( Kobity cierpie na brak czasu - macie fajne przepisy , ale ja najczesciej wrzucam cos drobnego na surowo .Caly wolny czas zajmuje mi obgotowywanie rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ja tylko zak na szybko zameldowac sie z samego rana.Smigam zaraz do pracy ,a potem jedziemy do Polski-na dzialeczke. Milego Wochenende i chyba do miedzieli wieczorkiem,narka,buziaczki dla was wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam:) U mnie w małopolsce piękna wiosna,że ho hoooo,aż życ się chce:) Paseczki udanego pobytu w Polsce,zawsze to u siebie:) Marzencia,może dopasowałas żarełko pod siebie ,ważne aby nie chodzic głodnym,głodny Polak ,zły Polak:) Serene to z ciebie już laseczka:) Mon cheri ,głowa do góry,mówią ,że nigdy nie jest tak żle ,aby tylko gorzej nie było:) Ja już dawno po sniadaniu-2 kromki razowca z pomidorem teraz pomału czas brac się za obiad w planie udka pieczone z surówką,dla reszty bractwa jeszcze ziemniaki o kolacji pomyślę w międzyczasie,pewnie serek wiejski z warzywami,jak miło jak wszystko zaczyna wisiec,garderoba do wymiany York-gdzie jesteś?:) Udanego wekenduuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja dzis poznej bo mam tego kota chorego i wiecej czasu mu poswiecam ' toja zadna ze mnie laseczka. no chyba z e z sadelkiem na brzuszku jeszcze ( nie zeszlo calkiem) , chyba po 2 fazie sb zrobie dwa dni bialkowe. samo czyste bialko moze wtedy bedzie juz okey :) Nightshade za malo chyba jesz ale poczekaj jak ci pisalam na innym topiku ,ze niektorym pod koniec1 fazy a innym w 2 fazie , ale musisz wytrzymac i jesc chyba wiecej jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć koleżanki wczorajszy wypad na basen był super :) totalny relaks:) tylko po basenie zostałam zaproszona na lody :P no jak tu odmówić mężowi . dziś był piękny słoneczny dzień choć niespodziewanie mnie zaskoczył na smutno http://fakty.interia.pl/p...nnych,1773378,3 tam był mój Łukasz (średni syn), na szczęście nic poważnego mu się nie stało ogólnie jest poobijany ma rozciętą głowę skręcony kręgosłup szyjny i stłuczone prawe biodro, ale po prześwietleniach i konsultacji z ortopedą puścili go do domu. Oczywiście znając naszą służbę zdrowia to nie dali mu usztywniacza na szyję tylko powiedzieli żebym gdzieś kupiła ,tylko gdzie skoro sklepy medyczne pozamykane do poniedziałku a w aptekach nie ma. Nawet leków przeciw bólowych mu nie podali, kazali w domu dać pyralgin i obserwować w razie pogorszenia przywieźć do szpitala. Psychicznie jestem dziś wykończona po prostu padam na pysk a w środku wszystko mi się trzęsie z nerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene tak to jest , jak sie czlowiek w wielu watkach angazuje , przynajmniej nie jestem sama , choc ja walnelam calego posta nie tam gdzie trzeba ;) Dzis na imprezke nagotowalam cala mase pysznosci :( :( :( , a skorzystalam tylko z salaty i grilowanego cycka kurzego i pomidorkow z feta ! Ale pachnialo zabojczo ! Musze zrzucic 1,5 kg do czwartku - dostalam przykaz od lekarza :( , to wazne i nie wiem , czy dam rade tak na zawolanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia - nie otwiera mi sie jak trzeba !!! I dalej nie wiem co sie stalo ? Mam nadzieje , ze synek szybko dojdzie do siebie , zwracaj uwage czy nie blednie , ma zawroty glowy, lub mowi od rzeczy , wtedy szybciutko do lekarza , tak do 48 godzin obserwuj - trzeba na zimne dmuchac , choc jestem przekonana ,ze niepotrzebnie . A termy ...........oj tez bym chciala nawt bez lodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×