Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

toja1971- mały psiak ,szczeniak jest super słodki...ale tez wiadomo chyba najbardziej szkodzi.Ale i tak jego oczy wszystko wynagrodza. MOJ PSIAK PODOBNY DO SERENE63 TEN U GORY RUDAWY Z TYM ,ZE MOJ MA CALE 3,5 KG WAGI I JEST MNIEJSZY OD KOTA.ALE TAKA MALA I ZABAWNA Z NIEGO '"popierdółka" ze hej...słodziak mały. Koty -ja mam alergie na ich siersc wiec nigdy nie bede miała. Widze ,ze my to forum psiowe spokojnie mozemy załorzyc))))) Ja równiez lubie jak mi sie cos merda kolo nóg. Dla odmiany lubie małe psiaki ale to chyba dlatego ,ze mało chodze na spacery i mniej siersci w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tak niewiele do celu mi zostało ..dobrze ze czerwiec daleko bo tak akurat jak licze 1 kg na miesiac to w czerwcu powinnam miec upragniona wage. Ale teraz juz tak nie daze do utraty tych kg bo naprawde wiedze roznice...mam nadzieje ze moje mięsnie tez waża. Teraz jeszcze musze sie skupic nad praca na brzuszka coby jeszcze te boczki bardziej zeszły.Własnie moj małżon na sciagnac mi z netu jakisc cwiczenia....... Ja to barzdiej cwicze niz sie dietuje...ale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tak niewiele do celu mi zostało ..dobrze ze czerwiec daleko bo tak akurat jak licze 1 kg na miesiac to w czerwcu powinnam miec upragniona wage. Ale teraz juz tak nie daze do utraty tych kg bo naprawde wiedze roznice...mam nadzieje ze moje mięsnie tez waża. Teraz jeszcze musze sie skupic nad praca na brzuszka coby jeszcze te boczki bardziej zeszły.Własnie moj małżon na sciagnac mi z netu jakisc cwiczenia....... Ja to bardziej cwicze niz sie dietuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ;) no moja sunia wazy 17 kg jest taka srednia:) no forum faktycznie to mozemy zalozyc ZOO :)ja dzis ws\talam o 4 rano , nakarmilam moje zoo i wzeilam prysznic i poszlam do osrodka do poradni dla kobiet ( rejestracje os 7, 390 ) ale na biezaco 1 osoba ( taki limit ) i tylko 2 razy wtygodniu jest moj lekarz wiec sie wstalam az do 8;30 bo przyszedl lekarz po drodze zakupy, apteka itd i dopiero od pol godziny jestem w domu i pije czarna gorzka kawe nawet mi smakuje ( zapomnialam poslaodzic a le po wypiciu 2 łykow stwierdzilam ze nawet dobra, lepsza niz ze slodzikiem :) i mam dosc na dzisiaj :) a co u was ? [pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szykuje sie na dzialke,jutro jesdziemy po mojej pracy:) Piesek sie wybiega i paseczki tez,podziwiajc roslinki:):):) Popijam sobie kawke bezkofeinowa,bo juz dzisiaj 3-cia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo!!! witam w rzekomo przestępny piątek:) dla mnie bardzo dobry bo dziś po wizycie u neurologa okazało się ,że moja 12-stka nie jest chora już na epi,ale z odstawieniem leków trzeba poczekac aż zacznie miesiączkowac,jestem szczęśliwa oby tylko wyniki się nie zmieniły(6 lat leczenia):):):) dietowo tak sobie ,po lekarzu poszłyśmy szczęsliwe na gofry, super smaczne i kaloryczne:):)kolację tez już zaliczyłam serek ziarnisty z warzywkami i tyle jedzenia na dziś,pa,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane z raneczka,hahaha . Ja do pracy ,potem tak jak juz pisalam wczesnie na dzialeczke,Tam troche pracy i ruchu mam nadzieje pomoze mi spuscic troche z wagi:) Dzis na liczniku bylo 69.500,a wiec powoli dochodze do wagi z przed wsiat:) Buziaczki i do niedzieli,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczyny gdzie jestescie? no paseczkim na dzialce , ja mialam do zakoca jechac ale zrezygnowalam moze w weekend majowy sie wybiore bylam wczesniej ale musialam gdzies isc i jestem teraz dzis jestem taka spiaca ze zaraz ide polezec ( bede ogladac julie powtorki , mam nadzieje ze nie usne wogole to za duzo dzis zjadalm wazenie w poniedzialek kupilam nowy chleb na zakwasie i zaczelam go testowac,, no pyszny a dzis w zdrowej zywnosci zauwazylam chleb z niskim indeksem , musze go wponiedzialek kupic , bo dzis byl ale juz po dacie waznosci ( jako atrapa) taki malutki zpakowany chyba mial 200 lub 250 gr taki to pasuje na diete south beach tylko czy zjadliwy? to sie okaze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dalej pustki :) ja spadam zagladne pozniej moze ktos sie pojawi , milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dziewczatka:) U mnie wszystko po starenu,pobudka,kawka,sniadanko. Zaplanowalam na dziesiejszy dzien nastepujace menu: Sniadanko-galaretka z jajem i szyneczka,2 pomidorki przekasta-salatka z warzyw obiad-watrobka kurza i kapusta kiszona przekaska-jogurt owocowy-stevia(odluszczony i bez cukru) kolacja-1 jajo na twardo i 2 kanapki z liscia salaty Porcje sa male,wiecie przeciez dlaczego:) Tak malo juz mam do wymarzonego celu,a cel tuz,tuz-w te sobote. Dzis przede mna jeszcze zumba i cwiczonko na urzadzeniu,ktore ujedrnia pupe-taki pas trzeszacy,pewnie wiecie o czym mowie:) Odzywajcie sie dziewczyny troche czesciej ,potem jak juz cala geba zawita do nas lato wogole bede pustki:( To ja -dzieki ci:) Pozdrawiam Was mocno,nocno tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!causki! Pozdrawiam milusinsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) sorki za milczenie ale mam taki nawał zajęć że nawet nie mam kiedy po tyłku się podrapać a co dopiero popisać z koleżankami :) udało mi się załapać na dodatkową pracę :) piekę torty dla kucharki która gotuje na weselach i innych imprezach okolicznościowych :) na wadze kiepsko (82kg) a to dodatkowo nie motywuję do odzywania się do was :) wy tak pięknie schodzicie w dół , a ja spoczęłam na laurach i o są tego efekty :P, Pozdrawiam wszystkie miłe koleżanki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia 70 -super gratuluje tego ,ze masz nowe zajecie -ale tak bardzo ci zazdroszeumiejetności pieczenia- bo mi nawet sucha babka nie wychodzi a tort to mistrzostwo swiata. Ale mi teraz slinka pleciałam..mniam..... Druga rzecz jakbym piekła to napewno bym tez jadła...!!!! paseczkiikropeczki.-Ty juz ,juz jestes na swoim number one!!!Gratki kolezanko, super. Zumba ja chyba nie potrafiłabym tak zgrabnie kręcić"dupeczka" choc wyglada super toja1971- u nas wczoraje tez prawie snieg a dzis juz ladniutko rano + 6 st. serene63- G R A T U L A C J E !!!!!!!-Ale ci dobrze ale mam nadzieje ze nas nie opuscisz i bedziesz zagladac ja inne sie jeszcze zmagaja ze swoimi kg. Ja dzis zaczełam sezon rowerowy dzis po raz pierwszy rowerem do pracy pojechalam .Mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma i juz tak zostanie.Smigam razem 14 km w dwie strony. Cieszez sie moze cos to da bo waga stoi. Ale cwiczenia na orbim duzo daja bo nawet nie zdazyłam sie zmeczyc.Lekko mi sie jechało ale do pracy mam lekko z gorki gorzej z pracy bo pod....ale co tam. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki :) York dziekuje za gratulacje :) ja tu bede chyba na kafe zawsze zagladac, zeby waga sie utrzymała tylko ;) i juz was tak polucilam ze nie mogłabym nie wejsc tu :) moj syn jest 5 dzien na 1 fazie sb. i sie trzyma jak narazie, zwazy sie po 7 albo 10 dniach ( tak mowił) ciekawe czy mu cos spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Witam z rana ,zapowiada się piękna pogoda,wczoraj też było niezle,trochę ruchu na działce i w ogródku, Moja 14-stka też zaczęła odchudzanie ale jak to młoda narwana chciałaby już schudnąc w ekspresowym tempie. Ja dietowo ok.właściwie weszło w krew moje odżywianie i myślę ,że jojo nie dopadnie już mam dośc diet ,teraz nie chodzę głodna i tak ma byc dziś w planie tez praca na działce mam do skończenia plewienie malin,trochę się pewnie złapię przy tym trochę opalenizny:) Jutro jak będzie ładnie planuję przejażdżkę rowerową do mamy ok.godz,w jedną stronę,ale dam radę zdana na dwa kółka ,bo mąż w delegacji(brak kierowcy):):) co u was kobietki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) pustki tu ostatnio , czyżby wszystkie osiągnęły cel przed latem :):) moja waga niestety stanęła na 80,5 i ani drgnie w dół :( w górę od czasu do czasu skacze ale tylko do 82 kg więc nie jakoś drastycznie . Mam nadzieję że jak w moim życiu skończy się zamieszanie wrócę do spokoju to i do ostrzejszego dietowania i znów zacznie mi waga spadać :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwusik dziewczynki:) U mnie z ranka mala radosc:):D:)hahahaha,hurrrra na wadze 68.200_)-jeszcze 200 gram.Moj Boze kochaniutki ,jak to na tym etapie sie wlecze!!!!Czlowiek cieszy sie z kazdego gramika:P:P:P ZJADLA SMIADANKO-" KANAPKI Z PAPRYKI Z TWAROZKIEM i rzodkiewkami.kawka. Zmieniam stopke:) Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) jestem,jestem,mało zaglądam,teraz więcej na działce takie tam prace polowe,sianie ,sadzenie ,plewienie,łapię słońce:):) i trzymam dietkę,raz zjem więcej ,raz mniejteraz to pewnie więcej picia będzie i lepiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osilowni.pl/
www.osilowni.pl/dieta polecam, moze sie wam przydac, a na forum chetnie pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Toja-ja tez teraz wszystek wolnego czasu poswiecam na moja kochana dzialeczke,a jest co robic cale 1030m".;no i cale 2 godziny drogi.W tym tez roku chcemy drewniamy donek postawic caloroczny-marzenie calego mojego zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki dziekuje :) juz po :) witajcie ja po wczorajszym dniu mam dzien lenia i spiocha zarazem , dokładnie nic mi sie nie chce miałam jechac do niko na zakupy ale olałam to i przełozyłam na inny dzien , dostałam @ na dodatek pare dni wczesniej a plam=nowałam basen w poniedziałek i lipa , może zajrze tu pozniej jak bedzziecie wogole miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) W końcu zrobiło się ciepło:D Paseczki:) taki domek to rarytas i odskocznia od codzienności,fajna sprawa,spełnienia marzeń:) Serene witaj w klanie ja też mam @ a tu trzeba z pieluchą chodzic na takie ciepło;) Dietowo u mnie spoko,mniej ,jałowiej i lepsze samopoczucie Miłej niedzieli🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×