Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

paseczki :) ja popzrednio jadlam tez tyle bedac na sb mi schudalm w ponad 2 miesiace 15 kg ,, to nie dieta 1000 kcal ze ja pzrekraczam i jem tyle nie wiem po co ktos pisze jak nie zna zasad tak samo na dukanie im wiecej jesz tym wiecej chudniesz ") ale co tam ,zobaczymy wyniki potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e....tam..... serene ja wogole nie zwracam uwagi na te wpisy:D mam je w ........ Nie przejmuj sie na mnie tez cos tam pisali Pomaranczki,niech sobie pisza,moze to ktos ze znajomych sie bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bylo pyszne.......................!!!!!naprawde,mnam ,mniam:) Mielej nocki kochaniutkie,ja tez jeszcze z psem musze i po moich filmikach lulku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus z ranka!:):):) dzien dietki:D Somopoczucie b.dobre:) Waga-mniejsza niz wczoraj,jestem zadowolona:) Sniadanko-zjedzone kawa-bezkofeinowa 2 jaja na polmiekko z odrobinka majonezu odtl. 2 bardzo grube rulony serka zoltego leit,chudej szynki z indyka zawiniete w salate lodawa. resze menu juz man tez zaplanowane,ale o tym toche pozniej.musze powoli sie zmywac:( Coz zrobic?:O SErene-bigosi rewelacja!:D Dzsiaj postanowilam pogrzebac w tych przeisach i znowu cis upichciic: do pozniej i buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czytałam wczoraj te diety "sb"-ale na razie to nie dla mnie. Majac rodzine ktora trzeba karmic, a czasowao wolnego raczej brak.Niestety odpadne.Bede zagladac i czytac oraz pisac. Na razie nadal bedzie mz-do czerwca chce wazyc mniej niz 50 czyli 48 mam nadzieje ,ze sie uda. Chce potem docelowo miec 5o kg... Jeszcze zaczelam chodzic na prawko od wczoraj....)))) Jak dam rady z motorem z moja posturą)))niezle bedzie.Pani stwierdziła ,ze takie chucherko jestem niezle.-troche mnie to ubawiło i podnioslo na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) paseczki ciesze sie ze ci smakowal bigosik :) PASECZKIKROPECZKI_ na diecie sb ( na topiku) piszmy tylko o sprawach dotyczacych sb ( bo dziewczyny nie sa w tematach naszych wiec nie draznic ich lepiej :) hihi a tu piszmy o roznych sprawach okey??? york ; jezeli uwazasz ze dieta nie dla ciebie to lepiej sie nie zmuszac, :) rob dalej mz a na pewno i tak schudniesz, pisz jak ci idzie z tym prawkiem i wogole :) pozdrawiam i tzrymam kciuki za kurs i za diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) mam wreszcie chwilkę żeby was poczytać :) Ja też nie nadaję się raczej na diety typowe, więc zostaje na mż bo mi bardzo odpowiada, połączyłam ja troszkę z niełączenia i jest super , chudnę bardzo wolno ale jednak chudnę, jem to co lubię i na co mam ochotę , głodna nie chodzę więc chyba to jest dla mnie najlepsze :) fajnie ze dietka sb wam służy i możecie na niej wytrzymać :) Ja siedzę właśnie nad talerzem z jabłuszkiem i dwoma kiwi :) pyszota :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :) szkoda że zostało tu nas tak mało , dziewczyny wracajcie , brakuje was tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Marzencia:) mnie brakuje na sb owsianki, owocow, chlebka lub wasy ;) ale jakos dam rade moja znajoma jest dieteyczka i powiedziala mi ze jak nawet dodam jakis owoc, w 2 dniu owsianka, w 3 dniu wasa to itak schudne na diecie sb ale na razie probuje wytrzymac , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie weszlam,bylam z piskiem ijuz pogdrzewam moj bigosik:)szkoda ,ze sie do nas dziewczynki nie przylaczycie:(,ale na sile to nie ma sesu. ok,serene bede pusac tylko o diecie na tamtym topiku:) Nie pamietamczy napisalam cos nie tak?tylko o cwiczeniachi zumbie,ale to tez dot.dietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-jzu bylam tam i doczytalam! No jak chcemy tam byc trzeba sie dostosowac,ale ja bym nigdy tak nie napisala:O Tak miedzy nami to nie wiem co je tak zdanerwowalo? To,ze troche pdagalysmy ze sobe i nie byly w to wtajemniczone? Bedziemy sobie tu u nas plotkawac,atam widze tylko przepisy i przepisy! MOze i byc tak! ja jestem otwarta na wszystko ido wszystkich:P:P:P :P Ide na kawusie,kto ze mna?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
York-ty masz taka wage,ze ja przy moich grubych gnatach nawet pomarzyc nie moge:( Ja teraz daze do 69 kilo,potem jak sie uda 66 kilo i to juz chyba szczyt mioch mozliwosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,serene nie ma problemu,piszmy tylko o"sb" wiesz,chciala zrobic tego twojego saenika,ale okazolo soe ze mam tylko galaretki z cukrem.Wiec odpada,tz nie kupie bo w Niemcowie nie ma wogole galaretek owocowych:( Ale....ale....ty cos wspominalas twarog i mleko i sama zelatyna plus slodzik,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Nie było mnie dwa tygodnie przez zakichany internet a właściwie jego brak,zmienialiśmy operatora a to wszystko idzie jak krew z nosa ale już podłączone:) Widzę ,że brygada nasza się uszczupliła,co niektóre kobietki zmieniły topik i nie wróciły .Ja dalej na niełaczeniu bynajmniej próbuję choc wpadki są a i efekt lekko zwyżkowy też,były ferie kuchcenie z dziewczynami i podjadanie. W ubiegłym tygodniu musiałam uspac moją 11-letnią sukę owczarka niemieckiegi,przestała jeśc ,płakaliśmy wszyscy 11 lat razem to kupa czasu. Serene i Paseczki widzę zmianę w dietowaniu,ale jak będą efekty to każda zmiana dobra. Marzencia coś znowu cię ubyło Yurk toż ty faktycznie chuderlak:) Mon cheri -dzięki za pamięc,moje remonty będą się wlec chyba w nieskończonośc bo chata duża Czujecie już wiosnę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie miałam takie dwa bialka , jak robilam ciasto kruchee z zóltek to mi bialka zostaly , a po za tym zdrowszy taki z bialek a jutro zrobie nalesniki sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie podwałam na nalec=sniki ja je robie po swojemu , bardzo prosto na 1 duzego nalesnika daje 1 jajko. 3 lyzki mleka ( ja daje w proszku)( i dodaje deko wody ) i ubijam tak lekko trzepaczka albo rozmieszuje szybko łyzka i daje na goracy teflon i smaze bez tluszczu lub na kropli oliwy z oliwek i pieke jak nalesniki , robie np z serkiem homo i slodzikiem lub olejkiem zapachowym, a do krokieta robie farsz pieczarki , miesko zmielone kapusta - co tam sie chce dozwolonego ) i zawijam tylko ze nie obtaczam krokieta w bulce tartej ale pyszne ; tak robilam popzrednio na sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurta paseczki badania mam wszystkie bardzo dobre ale ten brzuch mnie wkurwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki szkoda ze nie mozna coli light :) bo gazowana :) ale jak sie odgazuuje to wypije troche :) dziewczyny gdzie sie podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×