Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

to super serene-juz ulozylam sobie nemu na jutro. jutro zaopatruje sie w wszelakie produkty potrzebne:) Nie widze tam pieczarek,ale to maly problem. Gorzej bedzie z kawa i teraz na jednym portalu mowia,ze mozna slaba,potem ,ze bezkofeinowa w koncu,ze nie.Sama wiec juz nie wiem. Serene-ty przy tej diecie pijasz kawkei????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamtym razem nie pilam zrobilam diete bez 1 grzeszku:) ale teraz pije kawe gorzka , bo slodzika nie trawie, po dukanie mam go dosc :) nawet sam autor opisuje w swojej ksiaczce ze miala takiego pacjenta naa sb co codziennie zjadal 1 litr lodow i bo nie chcial z nich zrezygnowac i chudł ładnie , wiec moim zdaniem kawa czarna nie zaszkodzi , bez pzresady :) jakie masz menu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj dzisiejszy taki byl :) 1)---posilek) jajecznica z 2 jajek , na kropli oliwy z oliwek, pomidor szklanka soku warzywnego bez cukru 2)---serek naturalny homogenizowany 3)- warzywa na patelnie ( cala paczka) meksykanskie ( dozwolone w 100% ja zrobilam jako zupe plus kawalek chudego kurczka bez skory 4)----- galareta z indyka z jarzynka $----)2 plastry sera zóltego light, szklanka soku warzywnego 3 liscie zielonej sałaty 6 )--- kawalek wedzonego tunczyka, szklanka soku warzywnego do tego 2 litry wody , herbatki ziolowe zielona czerwona )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dam na pzrekaske, orzechy , migdaly bo zapomnialam o nich wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro rano sie zmierze w tali, biodrach udach i jak bede sie wazyc co poniedzialek ti i tedy porownam wymiary jutro dodam do stopki wymiary zeby wiedziec co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok serene to tez tak zrobie i znajde ten twoj topik,nasz:):)hahahaha,niech sie pomaranczki wsciekaja-to tak na marginesie!!!! moje menuto:musze je dostosowac do mojego dnia. sniadanko 6/7.oo-kawa z mlekiem(nie slodze nigdy kawy):) -twarozek wiejski,pomidor 9/10.00-mala przekaska-15 sz(orzecow roznych) 13/14 obiad-duszona wolowinka,ogorek 16.00 2 przekaska-jescze nie wiem co? 18/19 kolacja-2 plastry szynki z indyka ,jajo na twardo Mysle,ze moze byc? milej nocki juz mysle o dietce bardzo pozytywnie!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski!!! Mam dzisiaj znowu super podejscie do zycia,moze za sprawa tej dietki. sniadanie -kawka.twarozek wiejski z krojonym pomidoram ,szczypiorek,zoiloa. 8.30 wychodze,wiec biore w kieszen ,pare orzechow -tak na mala przekaske_) Zycze milego dnia!!! serene -u ciebie juz 2 dzionek-jaj sie czujesz,bo ja dopiero moge napisac cos o samopoczuciu dopiero dzisiaj wieczorkiem. papa,do pozniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki w 1 fazie ma sie zjesc 6 posilkow a w 2 fazie 5 posilkow, a w 3 fazie 4 posilki sa ( do konca zycia). ja czuje sie dobrze , poprzednio tez sie czulam dobrze . ja napisze pozniej swoje mebu bo sama nie wiem co jeszzce zjem pijesz kawe na czczo? czy po jedzeniu? bo ja raczej po ale nie zawsze :) milego dnia dziewczyny :) wpadne pozniej bo dalej sobi sprzatam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam stopke z wymiarami , ja to moglabym wazyc te 65 tylko w pasie zeby bylo z 10 cm mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ja pije ocet jablkowy ( tylko ze zapominam co chwile , musze to sobie zakodowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i biore sie za 2 posilek- Nie wiem serene ,ale wlasnie czytam i sama zobacz: Dieta South-Beach zwana inaczej dieta Plaż Południowych ETAP I To najtrudniejszy i najbardziej rygorystyczny etap. Zmiana sposobu odżywiania się jest niejako szokiem dla organizmu. W I etapie diety plaż południowych możemy spożywać trzy posiłki dziennie i dwie przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj obiadek-wolowinka gotowany i 3 ogorki konserwowe Jak narazie czuje sie super ,wogole nie czuje glodu. Serene -jak tylko zanaje czas zajrze na topik-tam do was! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ja mam 2 ksiazki sb i tam sam autor poleca 6 posilkow ,, na necie jest tak w niektorych gazetach ,ale jest 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 fazie jesy tak 1)- śniadanie 2)- pzrekąska pzredpoludniow 3)- lunch 4)-przekaska popoludniowa 5)-obiad 6)-deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki pomylilam sie piszac , w 1 i 2 fazie jest 6 posilkow a w 3 fazie jest 4 nie wiem czemu napisalam 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec stosuj 6 posilkow. popzrednio bedac na sb tez robilam wg ksaizki specjalnie ja zamowilam pzrez neta wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tez tu na forum http://forum.gazeta.pl/forum/f,20960,Dieta_South_Beach.html bylam tu 4 lata temu jak byalm 1 raz na diecie ,ale slabo tam pisza dawniej to tam wrzalo :) sa tam pzrepisy na 1 faze u gory takie podlinkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menu 2 dzień 1) jajecznica z 2 jajek na sucho, pomidor, 2 plastry szynki z piersi z kurczaka , 2 plastry polędwicy łososiowej sok warzywny 2)- troszkę orzechów wloskich, pestek dyni i slonecznika 3)- bigos sb 4)- 2 plastry serka light, sok pomidorowy 5)- babeczki jarzynowe plus salatka z parryk ( 3 rodzaje, cebulka i ogorka kiszonego) 6) serek homogenizowany z gorzka czekolada w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , gdzie jestescie? paseczki jak dieta???? ja jestem zadowolona z wyboru :) jutro 3 dzien a po 5 dniu juz szybko poleci :) mierj nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!! Przaszlam dopiero ok.godz.20.00 dziasiaj mialam nieniecki. Serene -jestem jak narazie zadowolona z dietki i czuje sie ok. Jutro drugi dzien i musze sobie ulozyc jakes ciekawe i pyszne menu. Zwalam od ciebie i napewno na sniadanko bedzie jajecznica z 2 jaj-uwielbiam!!!!:) Potem pomysle dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×