Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

ja też bardzo lubię słuchać historii innych ludzi, ale nigdy się nie narzucam w sensie "powiedz mi powiedz, chcę wiedzieć".....ktoś kto ma problem chętni mówi, wystarczy byc wysłuchanym, często nie potrzebuje się nawet rady, lecz tylko uważnego słuchacza. Tak, ja potrafię słuchać. Jesli udzielam rad to z reguły tylko wtedy gdy wiem co powiedzieć... i gdy ktoś jej na serio potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiesz Kobita, skorpiony trzymają w sobie wiele rzeczy.....wszystko..niestety.... nawet nie wiem czy skorpiony, ale ja tak mam..... Ciągle trzymam na sobie tony złych wspomnień z przeszłości, nie potrafię ich z siebie zrzucić przed kimś, pomimo wspaniałaj rodziny, przyjaciół i Jego. Szok. Szkoda trochę, tak sobie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Urodzeni w znaku Skorpiona życie traktują jako wieczną walkę. Charakteryzują się silną wolą i dużą pobudliwością emocjonalną. Skorpiony posiadają świetną pamięć i wybitny dar obserwacyjny. Są bardzo aktywne inteligentne, ambitne, oryginalne. Dysponują dużą wiedzą i są na ogół dobrymi mówcami. Bywają doskonałymi strategami, a w swoim działaniu przejawiają duże zaangażowanie. Każdą sprawę której się podejmą doprowadzają do końca. Są uosobieniem zdobywcy. kobieta - skorpion: Kobiety spod znaku Skorpiona są niestałe, lubią kokietować mężczyzn, zwodzić, rzucać przyrzeczenia na wiatr, dawać słowa bez pokrycia. Postępują bez ambicji, są niekonsekwentne, Pomimo to, są w małżeństwie przykładnymi żonami, umiejętnie prowadzą dom, zarządzają dobrze majątkiem, dbają o męża i dzieci. W domu przeważnie dzierży berło władzy, którego nie da sobie odebrać nawet najbardziej despotycznym i walecznym przeciwnikom. Ma ogromna intuicję i potrafi ją wykorzystywać. Charaktery kobiet Skorpionów są niezwykle rozchwiane. mężczyzna - skorpion: Pan Skorpion jest wrażliwy, refleksyjny, z którym można porozmawiać na trudne tematy. Skorpiony to na ogół ludzie bardzo wartościowi, którzy dzięki swojej ogromnej intuicji i inteligencji mają zdolność do zarabiania pieniędzy. Mężczyźni spod Skorpiona są samolubami, nie umieją współżyć w towarzystwie, nie maja przyjaciół. Są tak dumni z siebie, swoich osiągnięć, są tak zarozumiali, że aż nietolerancyjni w stosunku do osób mniej zaradnych. Ciągle udaje im się lawirowanie pomiędzy prawdą a plotką, dobrem i złem, kłamstwem i prawdą, ale z reguły są kłamcami. Są także skryci, zawzięci, gadatliwi i chętnie o drugich plotkujący. W związku małżeńskim są trudni, gdyż chcą być zawsze i wszędzie na najwyższym szczeblu." Tacy jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadza się fragment o przyjaciołach. Mam takowych i to od wieeeeelu lat tych samych. :) A reszta? To niech każdy ocenia indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do trzymania wszystkiego w sobie - prawda. My nie zapominamy. Możemy wybaczyć ale nie zapominamy. Pamiętliwe z nas bestie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem teraz co na to nasza Autorka. Mam nadzieje, że przemyślisz i odniesiesz się do tego. :) Mnie jednak ciekawi jedna rzecz... Napisałaś - Zaczynam więc pytać.... (nie o wszystko mogę, nie wszystkie pytania nadają się do wiadomości publicznej ) Jestem cholernie ciekaw jakie to mogą być pytania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę we wróżki, horoskopy itd. Ale muszę się przyznać do grzechu. Parę ładnych lat temu byłam z koleżanką w Krakowie. Ona wiedziała gdzie tam jest jakaś wróżka. Namawiała mnie, potem sama nie chciała. Przeszło 2 godziny stałyśmy raz bliżej raz dalej bramy w pewnej kamienicy i nie mogłyśmy się zdecydować. W końcu stwierdziłyśmy: wchodzimy!!! Czary mary. Bzdura. Nic mi się nie sprawdziło. Według jej prognoz to teraz już powinnam mieć syna i córkę i jakieś udane małżeństwo. Nie mam nic. Jedyne co mi się zgadzało w jej wypowiedzi to doskonale opisany mój charakter. Przeraziła mnie trochę tym. Wypowiadała się tak jakby mnie znała jakieś 15 lat. Poza tym nic a nic z tego nie wyszło. :D Młody człowiek był i głupi. I naiwny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha! Może ja też jestem naiwny? Kto wie? Możliwe, że to, że mój charakter tak bardzo odpowiada temu co zapisane w znaku to czysty przypadek? :) Wróżka coś jednak o Tobie wiedziała. Dobrze oceniła Twój charakter. A, że naobiecywała pierdół? Taka praca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×