Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
Ałłła to boli ;) Och jak ja bym chciala Barana tak olac ale chyba dla mnie jeszcze nie nastal czas, skoro spustoszylo mnie to. Pol roku minelo, moze za rok tez tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobito, stan obojętności i totalnego braku emocji (czy to negatywnych czy pozytywnych: JAKICHKOLWIEK) to najlepszy stan jaki można sobie wyobrazić po okresie zranienia. i dojdziesz do tego i Ty..popatrz jak wiele kroków zrobiłaś przez ostatni miesiąc..bo za chwilę będzie już miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Moge prosic cukierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer, toż to dzisiaj nasza miesięcznica! No nie....a ja taka zmęczona, a tu impreza by się zdała :D aż się przestraszyłam gdy zobaczyłam datę 2 października 18:17 Kobito, najlepszego z okazji Twego święta niepodległości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Czytam i chlone jak gabka rady, dziekuje ze Was znalazlam i sie podczepilam. Juz milcze, nie moj post. Przepraszam :) Stane z boczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miesiąc z haczykiem. Faktycznie jestem troche dalej niż byłam. Powiem nieskromnie że ja biegnę przez tę drogę. Takie jest moje założenie: jak najszybciej z tego wyjść, nie męczyć się bezsensownie latami (nikomu w niczym to nie pomoże a już najmniej mnie samej) i nie oglądać się do tyłu za żadne skarby świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
ubytki sie naprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Oj pomarudzic tez lubie ale robie to po to, zeby sie upodlic do reszty, zeby juz nizej nic nie bylo a potem hooop w gore. Mnie meczy to przez niego podkreslane szczescie, chyba zazdrosna jestem i pytanie dlaczego nie ja (wstyd to ale jak prawda to prawda) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko dowodzi jaki z niego baran do szesnastej potęgi. Przyznaje się do tego że Cię zranił, a z drugiej strony pieprzy o swoim szczęściu z inną kobietą, no chyba takim debilem nie jest by nie przypuszczać, że takimi wywodami znowu Cię rani. Moim zdaniem taki człowiek, nie będzie szczęśliwy w związku z kobietą nigdy, bo...bo po prostu debil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarku wyznaczam sama sobie termin: do niedzieli :) "taska" nie zazdrość bo to męczące uczucie. Pomyśl tak najpierw on jest już szczęśliwy potem ktoś tam, potem ja, potem następna osoba i tak po kolei. W jednej sekundzie wszyscy nie możemy być szczęśliwi bo przy tym okienku gdzie wydają szczęście nie nadążyliby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobito, to najlepszy prezent na naszą miesięcznicę, dziękuję :) Kroję kroję tego piernika, trochę twardawy ale co tam.....lepszy taki piernik, niezbyt idealny, ale i tak wiadomo że będzie pyszniutki. Pomaczamy go sobie w likierze....mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Oj Zegarku rozsmieszylo mnie to, debil. Pewnie masz racje a ja glupia za debilem placze. Moja mysl taka byla pierwsza, szuka rozgrzeszenia ale ode mnie go nie dostanie. Druga a moze jednak bada grunt zeby wrocic? To jakos tak wdziera mi sie w mysl wrrrrrr Ale chyba najprawdziwsze, ze debil, bo skoro tak napisal to chyba nim jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre to z tym szczęściem i teorią przydziału..tak jest faktycznie, szczęście, ale zarówno i okres "doliny psychicznej" mijają.....dlatego trzeba przeczekać jedno i drugie. To znaczy szczęściem się cieszyć i szanować póki je mamy, być przygotowanym ze spokojem i pokorą na gorszy okres...a tego pecha przeczekać :) bo znowu przyjdzie okres szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Hura mam likier i bede zmiekczac cukierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpoweidziaś debilowi na tego jego smsa aby przypadkiem? :) jeśli już coś mu masz napisać to proponuję jedną z podpowiedzi: - spadaj - nic nie szkodzi, ja też jestem bardzo szczęśliwa obecnie, w końcu! - nie ma takiego numeru - to pomyłka, z tej strony Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
To ja jednoczesnie lece juz sie ustawic w kolejce :) Oj dluga jest ale bede cierpliwa i bede walczyc, zeby je zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Nie odpowiedzialam. Minely 2 tygodnie od tej wiadomosci, ktora skasowalam, zeby mnie nie korcilo. Numer moge zdobyc ale walczylam z tym, zeby nie robic tego. A jak juz mialabym odpowiedziec to mialam to napisac: - od... sie ode mnie ale to niekulturalnie - a drugie bylo-teraz to dostrzegles? Takie 2 wersje w glowie mialam ale nic walka zeby nie zdobywac numeru trwala, teraz juz nawet nie chce, glupio mi po takim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Teraz likierek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×