Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
Najlepszy na bol glowy jest sex i kazda o tym wie ale nie powie ;) A z obraczka, gratuluje decyzji ja nie wiem czy bym potrafila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obrączką REWELACJA! :D:D:D Pochwalam i każdemu będę polecał zrobić tak samo! :D:D:D Nie ma się czego wstydzić! No pięknie... ja o zimnym kompresie na czoło mówiłem! Oj wiecie co? Tak młodzież deprawować! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moglabym zrobic skup pamiatek po beznadziejnych facetach :-) Wyszlo by mnie taniej niz zakup drewna :-) Z ta obraczka to bardzo dobrze. Tak myslalam, bo sama "przepilam " swoj pierscionek :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
A co do bizuterii ja oddalam jemu, mowiac, ze nic teraz nie znacza wiec niech sobie ja zabierze. Zrobilam to na jedynym spotkaniu po tym wszystkim, musial mi przywiezc jedna rzecz, gdzie zastanawiam sie czy ja sprzedac. Reszta zostala, lacznie z ubraniami u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge zadac Autorce jedno pytanie ? Czy masz ciagle nadzieje na jego powrot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze od siebie - nie zmieniaj tematu tylko tu pisz! Jak na spowiedzi! :D Sex... ojej... aż w słowniku sprawdziłem... NO JAK TAK MOŻNA?! Fu! :P Taska - trochę ciuchów szkoda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Od razu deprawujemy a moge sie zalozyc, ze Gosciu niejednego by nas nauczyl jeszcze ;) Kobitki - jak teraz nie potrafisz nie wyrzucaj, zrobisz to pozniej :) A skoro Gosciu tak podpuszcza to prosze ;) Kompresy sie zgodze, chlodne rowniez moga byc ... ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli teraz nie możesz to może później się go pozbedziesz tylko nie zaglądaj tam do niego.z pamiątkami to jest tak ze jesli wiesz ,ze będąc babcia będziesz umiała powiedziećwnukom -ach to od mojego narzeczonego w młodości jeszcze zanim poznałam dziadka,to ok. ale jeśli patrzac na zdjęcia i inne pamiątki chodza ci zimne ciarki po plecach to bez litości wszyściuteko na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu gościu nie podpuszczaj bo nie wiesz co może robic kobieta w rozpaczy...powiem tak miałam największego kaca w zyciu i cała drogę do domu hmm w kazdych krzakach karmiłam koty ze tak obrazowo to powiem.więcej nic nie napiszę ja teraz stateczna kobieta matka dzieciom itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
hahahaha ..... jak tak mozna ;) oj Gosciu, Gosciu ;) Sam sie prosiles ;) A co do ciuchow i reszty, wiem moglam wziac ale nie wiem co wtedy mna kierowalo, duma? Nie wiem, wszystko zostalo a ja sobie poradzilam :) Wszystko wyrzucilam oprocz tej jednej rzeczy i nie wiem co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Columba odpowiadam. Nie, nie. Żaden powrót. Nie chciałabyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym! Chcę czegoś nowego! Co do opowiadania wnukom..... Takowych nie będzie bo nie będzie rodziców wnuków. :D Mówiąc w skrócie aby pojawiło się potomstwo musiałabym chyba już dziś wyjść za mąż. :D A ja nawet nie mam widoku na cokolwiek... a takie cokolwiek też musi mieć czas by się rozwinąć..... a gdyby się nawet rozwinęło to ja już nie będę w odpowiednim przedziale wiekowym by jechać na oddział porodówkowy. Mówiąc w skrócie: przepadło opowiadanie wnukom. Pozwólcie mi zatem chociaż misia trzymać na kolanach na starość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak...macie wszystkie tutaj wysmienite poczucie humoru!!!Gratuluje! Fajne z Was babki :-) Szczerze. mam nadzieje i licze na to, ze ulozy sie wszystko szybciej lub wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kobitko... będą dzieci... tylko głowa musi Cię rozboleć! :P Taska - ja umywam od tego... eeee... ręce? :P To ja jeszcze od siebie - uwierz. Wiem co może zrobić kobieta w rozpaczy. ;) Widzisz - przynajmniej koty głodne nie pójdą spać. A to już coś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×