Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Uwielbiam się droczyć. Droczenie się prowadzi często do baaardzo przyjemnych... czynności. ;) Hiehie... :D Widzisz... dlatego ja chce kobiety która nie pozwoli mi na to żebym jej na tą głowę wlazł. Tylko taką kobietę będę w pełni szanował. Związek partnerski. taska - ja jeszcze nie osiągnąłem tego co chciałem. Wiedziałem, że taki sms się pojawi. Ale to dopiero początek. Mam inne plany. Co zrobiłem? Nic. Śmiałem się. :) Nie odpisałem bo i po co? Co miałem napisać? "Ja o Tobie nie. I to od dawna. Nie potrafiłaś uszanować tego co miałaś to teraz myśl bo tylko na to możesz liczyć." Nie jestem aż tak złośliwy. Na dzień dzisiejszy tyle mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyszło coś o czym jeszcze nigdy nie mówiłam na głos nikomu. Głupota to jest, jest, jest błogosławieństwo!!!!!! Tacy ludzie są o wiele szczęśliwsi bo mniej wymagają. Nie zdają sobie sprawy że można chcieć od życia więcej, mocniej, głębiej, szerzej, silniej czy jakkolwiek to nazwać. Chcę być głupia i pusta! Wakacje mogą być. Sierpień? Kocham duże rodziny! Marze o takowej! Zobaczysz że Twoja rodzina będzie mną zachwycona. Nawiasem mówiąc tak właśnie było. :( I straciłam wraz z nim i tę rodzinę. Dużo miejsca mówisz. Może na jakiejś ogromnej polanie? Rozłożymy namiot gigatntyczny. Szczegóły dopracujemy. :) Co do gierek. Temat przeszły bo przeszły ale ja się bałam pokazać że "za bardzo" mi zależy. Bałam się że go zrażę, że się narzucam, że ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Zegarku tak myslalam, ze o to Ci chodzilo, mimo mojej zadziornosci mam tez te ceche, ze pokazuje milosc a to podobno zle, wlasnie gierki sie licza podobno dla facetow. Gosciu a moze sie myle? Gierki same czasami wychodzily ale nie zeby celowo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Gosciu - No tak ja tez powinnam milczec :O Teraz tego zaluje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz u mnie nie ma gierek..ale jest dyskusja, partnerstwo, mówienie o swoich potrzebach, obawach, dbanie o siebie nawzajem, bronienie swoich racji...... to nie jest podlizywanie się anie narzucanie się, bo niektóre osoby mogą tak to widzieć gdy mówię "ja mówię że go kocham sto razy dziennie".... idziemy przez życie ramię w ramię, daję z siebie 100% prawdy i oddania, tego samego wymagam od niego..nie ma czasu na pokera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko czemu kradniesz moje marzenia? Ja tez chce byc glupia pusta moze nie :) ale glupia :D Ciebie tez polubila Rodzina? Nie wierze, zeby az taka zbieznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Zegarku wlasnie o to mi chodzi, dokladnie o to. Teraz sie zastanawiam czy jednak to dawalam? A moze w tym wszystkim, gdzies przegielam? Tak - i takie mysli mnie nachodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Zegarku a ja teraz chcialabym byc glupia po co czuc bol istnienia? :D Ale jak juz spotkam to wracam do siebie takiej jaka jestem. Kobitko, moze wlasnie spotkalysmy takich, ze tylko nam sie chcialo? Napewno talkich spotkalysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko to byla propozycja dla Was, a tak sie wtracilam, poniewaz tam wlasnie bym chciala sie bawic skoro juz zostalam zaproszona przez Goscia :D a moze to Ty mowilas - ucieklo mi, przepraszam :P Ja jako uczestnik tego czatu - bo chyba juz tak to nalezy nazwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli dochodzisz do pozycji której ZDECYDOWANIE zależy bardziej, to znaczy że nie doceniasz samej siebie..... a to jest zawsze wielkie niebezpieczeństwo, w każdej chwili związku i trzeba uważać by w to nie wpaść....z braku docenienia siebie, z braku pewności siebie już krok tylko do zazdrości, do natrectwa, do żałości wielkiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Tak Kobitko z nami tez tak bedzie. U mnie poajwilo sie malutkie swiatelko w tunelu, swiatlosc moze to nie jest ale juz cos. Tak Kobitko zaczynam w to na nowo wierzyc. Problemy sa, gorsze dni tez, myli dolujace rowniez ale pojawila sie nic nadziei i wiara, ze bedzie lepiej. Oswajam sie, ze moge byc sama do konca ale tez nie mysle, ze tak bedzie na pewno. I cos mi moj osmy zmysl mowi, ze Kobitko za niedlugo tez tak zaczniesz myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota jest błogosławieństwem. Im mniej chcesz od życia tym łatwiej zaspokajasz swoje potrzeby. A człowiek zaspokojony to człowiek szczęśliwy. ;) Może być namiot i góry. Polane znajdziemy. :) Sierpień jak najbardziej. :) Tak jest - szczegóły zostawimy na później. Jestem pewien, że rodzince się spodobasz. :) To jesteśmy ustawieni! :P Dodam jeszcze coś do tego co napisałem wcześnie o kobietach które mnie odrzucają. Wierność, lojalność i szacunek. To musi być bezwarunkowo. Napiszę jeszcze o czymś co może zabrzmi brutalnie... ale taka jest prawda. Kobieta musi być atrakcyjna. Koniec. Z charakterem nie chodzi się do łóżka. A ta sfera życia jest dla mnie równie ważna jak cała reszta. Łóżko jest zwierciadłem tego co dzieje się w związku. Nie można być też z człowiekiem bliżej niż w takiej właśnie sytuacji. taska - tu się nie zgodzę. Chłop ma budowę cepa. Czyli jest z założenia stworzeniem prostym. Wydaję mi się, że to najczęściej kobiety chcą ciągle sprawdzać czy są kochane. I tu pojawia się problem. Bo przestają zwracać uwagę w takiej sytuacji na drobne gesty i sygnały wysyłane pod ich adresem. Nie doceniają i za szybko się przyzwyczajają. Zaczynają chcieć więcej i więcej... i koło się zamyka. Bo ileż można dawać z siebie dostając w zamian jedynie kolejne "sprawdziany"? Co do milczenia - zrobiłaś to co uważałaś w danej chwili za słuszne. To był Twój wybór i nikt Cię za to nie gani. :) Zegarek - tak właśnie powinno być w związku. Dzielimy się po równo tym co złe i tym co dobre. Czy ktoś pamięta jeszcze jak pisałem o skrajnościach? ;) Złoty środek. Nigdy nikt go nie osiągnął. Ale najważniejsze co ciągle starać się go uchwycić. W każdym aspekcie swojego życia. Tak myślę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taska" będę próbowała tak myśleć. Ale za tą myślą już widzę kolejną myśl która mi mówi: "No to sobie pomyślisz jeszcze dłuuuuugo oj długo. Za 20 lat skończysz tak myśleć i ci życie unaoczni jak bardzo sie mylisz. Chcesz być naiwna to sobie bądź!" Taką bitwę myśli mam w głowie. Nie jest łatwo z taką głową chodzić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
To ja juz lece kupic te sol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przeczytałam Gość. Mam wrażenie po tej naszej dzisiejszej rozmowie że kompletnie nie znam sie na mężczyznach a bycie w relacji damsko-męskiej zdecydowanie nie jest dla mnie. Niby to takie proste kto czego chce a zarazem takie skomplikowane. Nie ma co. Kupuję kota na starość i jego będę głaskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, doceniać drobnostki w codziennym życiu.... nie wielkie gesty, wyuczone słowa, numerki..... doceniać oryginalność, nie utarte schematy "zdobywania się"... Gosć, o tą atrakcyjnosć nikt się nie obraża, dla kobiet, przynamniej dla mnie jest też wazna. Choć pewnie potem wiele rzeczy można zaakceptować...ale tu chodzi o zwykłe ułomności ciała, że ktoś ma za dużo zmarszczek, albo jedną rękę większą od drugiej, tak czy siak jest w jej fizyczności coś dla Ciebie atrakcyjnego, co Cię pociąga. Nie musi to być też utarty kanon piękna, a dla Ciebie jednak tak, to piękna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×