Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
Kobito owszem i to normalne. Zmarl, zostalas sama ze soba. Teraz na pierwszym planie sa mysli natarczywe, co bedzie, jak bedzie i zaraz odpowiedz nic, wielkie nic. Tez tak mialam u mnie doszlo to, ze ja siebie o to obwinialam. Ale mija, czuje to, blednie, czasami jeszcze zatrzesie ale juz mija. Spotkanie Was duzo mi dalo :) Kobitko u Ciebie tez minie, tak to czuje. Teraz okres zaloby, ktora dobrze, ze jest. Tak mysle. Niestety do tego potrzebny jest czas, na szczescie jest pod reka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Jade na test a jak juz zaczne kopac dolu to zamierzam dokopac sie chociaz bursztynu :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko a myslisz, ze moj mozg nie pracowal? Na najwyzszych obrotach non stop i nie chcial przestac, praca nie praca wszedzie. Juz mi mowili wez sie w garsc bo bedzie zle. Przetrwalam i chyba moge powiedziec, ze jestem dumna :) Teraz test, jade tam specjalnie zobaczyc jak bedzie. Biore aparat i w droge. Taka podjelam decyzje. Zobacze co zycie przyniesie, jak sie zachowam :) Boje sie okrutnie ale jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dobranoc Kobitko :) Pamietaj dzis 2 sekundy :D:D:D:D:D nie ma zmiluj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Witam dzis w mrozny (uszy mi prawie odpadly w drodze z pracy do domu ;)) dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Hahahahaha juz pedze :D:D:D Ale najpierw musze sie spakowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taska, taka okazja by zmienić stan cywilny, a Ty się wahasz..no wiesz co :D:D:D Witajcie Czytacze w ten przyjemny listopadowy wieczór (kocham listopad)... Do Kobiety..ja nie postaram się zniknąć z Twojego życia, bo Cię polubiłam...a jak kogoś polubię to mam tak samo jak Ty, jestem oddana do końca, nie nudzę się danym człowiekiem, czasami kontakt z powodu zmian życiowych staje się rzadszy, ale nigdy nie zanika, nigdy pomimo mniejszej intensywności spotkań, nie cierpi jego "jakość".... Jesli tylko będziesz kiedyś chciała się spotkać, wyskoczyć w góry albo po bursztyn w okolice Gdyni - daj znak, skompletujemy się na pewenwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko Ty sie martwisz a zobacz ilu znajomych NOWYCH masz. :) I to nie tylko w sieci :) Ja przyznam tez bym chciala Was wszystkich poznac w realu :) Moze kiedys ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
hahahahahaha Zegarku nie moge przestac sie smiac. Zastanawialam sie czemu piszesz na pewno i znow na pewno, dopiero teraz zauwazylam jak twor jezykowy Ci wyszedl :D:D:D No nie, ja juz widze to co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Udało się! :) Dosłownie 2 sekundy myślenia przed zaśnięciem, że jeszcze gdzieś tam w środku na dnie dna jest we mnie jakaś nadzieja. Taki płomyk. Fajne uczucie. A popołudniu jak wracałam z pracy to włączyłam radio na największą moc że aż drzwi się trzęsły i sobie tak pomyślałam: "aaaaaaaa...... olać to wszystko, te idiotyczne strachy przed wszystkim! Będzie jak będzie. A teraz nie jest różowo to po co jeszcze sie dobijać. Olewam" To było jakieś 10 sekund! Potem jechałam i śpiewałam na głos. Wiem już że przeżyję to łażenie po dołach i górach i znów dołach. Może to głupie co powiem ale pomyślałam też że.... że przecież w tym wszystkim mam.... siebie! Obym tylko przestała się zachowywać i myśleć jak jakaś męczydusza i zrzęda. Zegarku! :) Przyjmuję zachętę. Postanawiam się już nie zamykać tak na świat. Nadejdzie wiosna czy tam cieplejsze dni i możemy wyskoczyć na wyprawę. Na pewenwo!!!!! :) Nie bójmy się neologizmów.... :P Ha ha! "Taska" alem ślepa. RZECZYWIŚCIE! Przecież tu nie gadam z maszyną tylko z ludźmi z kości i z krwi. Wiecie co. Poczułam się przez chwilkę szczęśliwa. Może nie jestem tak do końca sama jak palec. Fizycznie może tak bo nikt obok mnie nie siedzi, nie kaszle, nie śmieje się. Ale to nic. Najbardziej cieszę się z tego że jestem nadal (może w uszczuplony sposób ale jednak) otwarta. Wiem że jednego dnia jest tak a drugiego całkiem odwrotnie. Ale dziś mi jest fajnie. :) To znak że moja dusza nie umarła calkiem. "Taska" kiedy jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zmiany stanu cywilnego = moderatorzy wykasowali posta reklamy tarota czy czegos takiego a la wróżby - że dzięki nim szybko zmieniesz stan posiadania cywilnego :) witaj kobito fajnie CIę widzieć w takim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy że czytają nas i znają potrzeby niektórych tutaj (mówię za siebie) :D Wróżby. E nie chce. Co mi to da. Że niby królewicz z bajki na białym koniu do mnie przyjedzie. Gdzie ja tego konia będę trzymała! Nie chce. No mówie Ci Zegarku aż się nieswojo czuję w takim dobrym stanie. Ale kurcze blade. Takie krótkie to życie a ja sie będę biczowała i biczowała. A niech sie dzieje co chce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
taska ma dzis tez dobry humor i siedzi miedzy ubraniami starajac sie wszystko zminimalizowac i zabrac jak najmniej. Styl sportowy, zadne plaszczyki, kozaczki i takie tam ale i tak duzo tego ;)))) Baterie laduje i mam nadzieje ich nie zapomniec jutro, bo wtedy klapa i nici ze zdjec. Ale znajac siebie roznie moze byc :D Kobitko, jak sie ciesze, ze 2 sekundy wytrzymalas huuuuraaaa :))))) A dzis jestem dumna jak paw :) z Ciebie :) A w mojej glowie to tak, mysl i chec poznania w realu Was sie zrodzila, chociaz wiem, ze nie kazdy bedzie chcial :)))))))))))))))) Ale jak cos to jestem chetna :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dwie sekundy, ja już naliczyłam conajmniej 150 w ktorych Kobita miała dobry humor. Dzisiaj rzeczywiście musi być coś w powietrzu bo i ja czzuję się na plusie dużych, choć ja rzadko mam doly, to jednak dzisiaj jest bardzo na plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobito...bardzo lubię spontaniczność...za bardzo ..czasami jestem jak dziewczynka 8-letnia...cieszę się chwilą, pomysłem rzuconym gdzieś w przestrzeń, jakimś marzeniem....ech...ale lubię to :) przemieniam to w marzenia...marzenia w rzeczywistość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taska...Ty dzisiaj się pakujesz, a ja to też uwielbiam......echhhhh...całe szczęście często gdzieś wyjeżdżam, choćby na parę dni, kocham być w drodze to żeby nam było razem miło to co planujemy nasze spotkanie? w przysżłym roku na wiosnę no chyba że najdzie was ochota wcześniej (ochota albo mus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko biore plecak, a problem w tym czy wziac jeden czy 2 swetry, zapasowe spodnie czy nie ile bluzek ile skarpet, recznik i pidzamke juz spakowalam. Przeciez to tylko kilka dni ale jak to wsadze do plecaka to juz pelno a jeszcze kosmetyki, suszarka lo matko i maly plecak na spacery kurtke i czy w razie czego polar no i znow tego tyle wyszlo :D a moze bluze??? zapke rekawiczki czy szalik tez????? Dzis to chyba faktycznie nasze fluidy sie spotkaly i stad taka fajna atmosfera :D A co do spotkania jestem za, wystarczy impuls :) Na razie zagladam tutaj i nie zamierzam uciekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek taka spontaniczność to chyba dobra rzecz. Bo gdyby sie tak nad wszystkim zastanawiać i gdybać to życie byłoby bez smaku. U mnie to różnie. Czasem mam jednak tak że sama siebie zaskakuję i robię coś na zasadzie "a niech sie dzieje co chce, raz kozie śmierć" Spotkanie. No to może jak stopnieją śniegi. :) Jeszcze ich nie ma ale czuć w powietrzu że nadchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×