Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markspenser

14 tydzien czy jest szansa,z dobre usg pokaze juz plec?

Polecane posty

Gość markspenser

zastanawiam sie czy cos mi jutro lekarz powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko jakoscs przetu sie liczy,bo nawet na starymsprzecie dobry lekarz oceniplec,ja sie dowiedzialam a raczej podejrzewala moja gin płećjuż w 11t4d a potwierdzono w 100% już 13t6d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama czeka na dzidziusia
j ana usg prenatalnym w 13 tyg i 3 dni mi powiedzieli ze dziewczynka tak na 80 % na kolejnych było tak samo a na połówkowym się tylko potwierdziło tylko ze moj agin pracuje na switnym sprzeci ei jakosc obrazu niesamowita, jak zainwestujesz w dobra klinike z dobrym specjalista to powinien powiedziec bo tam gdzi eja chodze to mówia w 90% pod koniec pierwszego trymestru juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markspenser
aaaa no widzisz.. a bo tak mowia,ze na dobrym sprzecie widac, a ze i jak chlopak, to lekarz tez wczesniej potrafi powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markspenser
mloda mamo a ile zaplacilasz za usg geneteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama czeka na dzidziusia
czy ja wiem czy chlopczyk wczesniej, to chyba nie ma regułu.. wazne oko lekarza:)) a bardzo chcesz wiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dowiedziałam się właśnie w 14.Usg pokazało chłopaka,urodził sie Aleksander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama czeka na dzidziusia
ja płace za wizyte 100 zł a za prenatalne 250 zł al ejestem bardzo zadowolona, moj alekark aposwieca mi duzo czasu i na kazde pytani emi odpowiada a ja tak sie martwie ze czasem głupio pytam:):) a ty skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markspenser
powiem Was, ze chcialbym wiedziec, wiem,ze najwazniejsze zdrowko, ale ciekawa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama czeka na dzidziusia
ja tak samo byłam bardzo ciekawa:)to nie jest az tak wazne al epostanowiłam ze po połowie robi ewyprawke i chciałam wiedziec na co mam sie nastawic:)) moim zdaniem to wazne a dziecko i tak sie koch aobojetnie co ja chcialam bardzo wiedziec i jak moja gin mi powiedziała czy chcemy wiedziec to az podskoczylam ze tak szybko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i mąż chcieliśmy znac pleć,chociaż odkąd dowiedziałam się o ciązy to powiedziałam że będzie chłopak a z buzi do 20 tygodnia byłam tak paskudna że kazdy wróżył córkę.Przypuszczanej córce wyrósł ptaszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam dzis polowkowe
i lekarz podkreslil, ze okresla plec na 99 procent (dziewczynka). PRzy chlopcu jest tylko mozliwa pewnosc 100 procent. Natomiast na wczesniejszym USG kierowal mnie raczej do wrozki w celu poznania plci ;) Tz. moze i mozna okreslic, ale ryzyko bledu jest bardzo duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markspenser
super!! to moze u mnie tez tak bedzie, ja ejstem z wroclawia, mam dobrego ginekologa, ma dobry sprzet i podobno jest swietny w okreslaniu plci, ale ejdnak wydawalo mi sie, ze jak cos to ok. 18-20 tyg. sie dowiem, a tu moze juz niebawem.. :) Ja tez juz chcialabym zaczac za jakis kupowac wybrawke i tez chcialbym wiedziec pod jaim katem, nie mowie, ze niebieskie dla chlopca,a rozwe dla dziewczynki, ale jednak z kawiatuszkiem to nie za bardzo dla chlopca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama czeka na dzidziusia
dokładnie:) ja mam juz synka i teraz czekam na dziewczynke:)) tobi ezycze zdrowego dzidziusia ale takiego wymarzonego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markspenser
dziekuje :) Mloda mamo a kiedy zaczal Ci rosnac brzuszesz? bo mnie narazie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabl123
mi w 13 tygodniu lekarz na 100% potwierdził chlopaka i tak bylo już za każdą wizytą :) Tylko musi mieć dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam dzis polowkowe
A widzials zdjecia, ktore pokazuja roznice miedzy chlopcem a dziewczynka w 13 tc? Naprawde latwo o pomylke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę wam wrzucić na forum zdjęcie gdzie to usg pokazuje penisa?naprawdę widać że to chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam dzis polowkowe
Ale na tym etapie i chlopiec i dziewczynka maja "penisa". Rozni sie tylko katem nachylenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hullwetrey
No jak widac rozne zdania, ale jak dobry lekarz i sprzet to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markspenser
no zdania widze podzielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z Wrocławia i u mnie pomylił się sam Fuchs. Pewnie wiesz, że jeden z najlepszych specjalistów, super sprzęt. Oczywiście do 20tc nikt nie da Ci 100%. U mnie problem był taki, że całą ciążę wychodziła dziewczynka na 99% za wyjątkiem 3d- wtedy ewidentnie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie mango o czym Ty mów
isz?:O płeć się "kształtuje" do 22 tc?:O chyba sobie żartujesz:O już w momencie poczęcia dziecko staje się konkretnej płci inna sprawa, że zanim jądra zejdą do moszny genitalia żeńskie i męskie wyglądają bardzo podobnie, ale na pewno płeć NIE KSZTAŁTUJE SIĘ do 22tc a oto dlaczego tak trudno poznać płeć na wczesnym etapie ciąży i potrzebny jest do tego specjalista, który zna się na rzeczy: http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html#top przyjrzyjcie się genitaliom chłopca i dziewczynki w 11tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie mango o czym Ty mów
z tego co wiem to dr Dudarewicz z Łodzi bezbłędnie podaje płeć już w 12-13 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niebieskie mango o czym Ty mów Owszem płeć jest określona w momencie zapłodnienia, ale ty chyba musisz sie do czegos ewidentnie przyczepic, temat jest o tym kiedy lekarz moze powiedzieć czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka, więc żeby zaspokoić twoją potrzebę "estetycznej" i dosłownej wypowiedzi napiszę jeszcze raz: lekarz na tak wczesnym etapie ciąży nie jest w stanie określić jakiej płci urodzisz dziecko. A jak już tak bardzo cię zatrzęsło, że ktoś o czymś nie ma pojęcia to proponuję poćwiczyć wyobraźnię, chodziło o kształtowanie się płci wizualne oczywiście, inna rzecz byłaby nie na temat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaff
Moja kolezanka właśnie w 14 tyg dowiedziala się, ze bedzie chłopiec, ale to już raczej ewenement. Dziecko musi się super ułożyc, lekarz musi byc doswiadczony i mieć świetny wzrok, no i sprzęt też pewnie robi swoje. ALe jest to możliwe więc powodzenia :) Pozdrawiam, Ewa http://ewalazinska.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralana z cytryna
ewaff super zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×