Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacha8030

Sprzedam Suknie slubna

Polecane posty

Opis: Witam, Mam do sprzedania piękną, hiszpańską suknię ślubną z kolekcji 2010 WHITE ONE model 3004, kolor śmietankowy w stanie idealnym. Jestem jej pierwszą właścicielką. Rozmiar 36-38. Wzrost ok. 166+ 7 cm obcas. Suknia wykonana jest z satyny, posiada gładki tren, a gorset wyszywany jest koralikami i cyrkoniami. Suknia dzięki dodatkowemu zapięciu wewnątrz gorsetu ładnie się dopasowuje i nie zsuwa. Tren podpinany jest na mały guziczek . Sukienka posiada wszytą halkę. Posiadam piękny długi welon zakupiony w salonie Madonny , który ślicznie prezentuje się w kościele, którego moona podpiaści i bedzie po ceremonii kościelnej. Suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu. Można ją przymierzyć w Warszawie. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: kasia_mroz@o2.pl Cena: 1400 zł do negocjacji.+ welon 350 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
co myśli że za prawie 2tys sprzeda używaną sukienkę, żałosne to już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
troche duzo za nia chcesz pokaz zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUKNIE ZAKUPIONE W SALONIE MADONNY KOSZTUJĘ POWYŻEJ 3000 TYS. SUKNIE Z WIESZAKA W ZWYKŁYM SALONIE KUPISZ ZA 1500, KTÓRE SA MIERZONE PRZEZ 200 DZIEWCZYN. POTEM SA PRANE RAZ NA ROK I TAKICH SUKNI SALONY SIE POZBYWAJ ZA DZIWNE CENY GDZIE DOKRADASZ 400 ZL I MASZ NOWA. ZANIM OCENISZ JAKIE SA KOSZTY TO PRZYMIERZ SUKNIE W BADZIEWNYM SALONIE A W SALONIE PRADZIEJE MODY TO SAMA OCENISZ JAKA JEST ROZCINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
ok twoj problem ile za nia chcesz pochwal sie zdjeciem i bedzie wiadomo czy jest warta tej ceny co proponujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
mozesz dodac zdjecie samej sukni albo pokazac jak ty w niej wygladasz bo modelki w kazdej sukni wygladaja pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
to sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
se sprawdź sama, nikogo nie obchodzi ile sukienka kosztuje w salonie, ale miej świadomosć ze za uzywkę nikt ci nie da 2tys!! (prawie 2tys) bo za 2tys będzie miał nówkę, a nie używkę, jestem PM 2012 i wiem, kupiłąś za 3tys żadaj maks 1tys zł i to ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo to obchodzi6546
czy madonna choćby za 10 tys była to jednak używka i cena nie powinna być większa niż 1 tys spójrz na realia tysiąc kiecek ślubnych na all nie chce się sprzedać bo ceny z dupy wzięte za używkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
ale napisalas 1400 + 350 welon to prawie 2 tys to czemu kogos obrazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie stac cie to zle szukac moja droga to zapraszam do wypozyczalni . Tam sa ceny rozne od wyboru do koloru z kolam tez maja moze wlasnie takiej szukasz hhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problem ze sprzedaza z tym ze ja kupilam za 2 tysiace a chce sprzedac za 700zeta ale i tak nie ma chetnych niestetyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kale troll
nie odp jej topik zgłoszony do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
czemu zgloszony do usuniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
kupie ale wole w salonie pozatym potrzebuje rozmiaru 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będzie ludzi obrażać
i tyle w temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
wiesz co głupia to ty jesteś, a po 2 ta sukienka jest paskudna, wogóle nawet nie warta 1tys zł, myślisz że jesteś ode mnie lepsza?? bo nie stać mnie na sukienkę za 3tys?? to się grubo mylisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
generalnie i tak nie kupuje nic od osob ktore nie maja kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie same głupoty nikt nikogo nie zmusza do kupna sukni. To same szukacie aby taniej skoro nie stac cie na suknie z Madonny na używana to tym bardzie na nowa i tyle kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
no i nikt tej twojej paskudnej sukni nie ma zamiaru kupic ale nie zmienia to faktu ze nie masz kultury obrazajac kogos tylko za to ze pisze ci prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
wiesz co ja nie mam zamiaru płacić ciężko zarobionych pieniędzy za samą metkę, wg mnie to poprostu chore, mi się ma suknia podobć a nie jaki napis jest na metce, a ty się już tak nie wywyższaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×