Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacha8030

Sprzedam Suknie slubna

Polecane posty

Gość no następna
no ja też nie dam rady przytyć, ale ja to też mam w genach, u mnie wszyscy są szczupli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
p.s. Ja też 3 tys nie muszę odkładać i jeśli miałabym chęć to mogę sobie kupić suknię ślubną za 3tys bo ślub jest raz w życiu ale nie mam zamiaru tak się z tym obnosić bo uważam że mam większe powody do dumy niż to że jestem młoda i dobrze sobie radzę finansowo np kompletna rodzina, wykształcenie, moje pasje i zacięcie które przynoszą efekty- z tego jestem dumna, a nie z tego że mogę sobie kupić jakiegoś łacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
hehe ja tez mam 22 lata :P:P:P a ona to pusta stara rura i chce podniesc sobie samoocene tym ze powie ze wazy 52 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
No dokładnie, ja jej nie mam czego zazdrościć bo też jestem szczupła i biedy nie cierpię dzięki Bogu a przynajmniej wiekiem jestem o 10 do przodu :D Naprawdę nie wiem gdzie takie kobiety się rodzą... Autorko jeszcze podczas wesela trzeba było sobie markerem na czole napisać markę sukni tak aby KAŻDY widział jaka to ty jesteś bogata :D Chociaż 90% panien młodych ma suknie za taką cenę, bo to normalna cena za suknię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko kochane wszystkie tu
jesteście udane, kółko wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
a czego mialybysmy jej zazdroscic pustego lba? wspolczucia dla meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
do autorki my nie potrzebujemy sukni z metka zeby sie dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Autorko, dlaczego piszesz sama do siebie po raz kolejny? :) hehe I myśli że damy się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
do autorki my nie potrzebujemy sukni z metka zeby sie dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko kochane wszystkie tu
niestety nie jestem autorką tylko mam niezły ubaw z was, każda po niej jedzie a już zdążyłyście wszystkie opisać swoje wspaniałe życie i zajebiste figury. żałosne to jest, ale nic i tak powiecie że ja to autorka więc EOT z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnięte jesteście jak czytam wasze cytaty to widać ze same puste jesteście bez wychowani. Szukacie i krytykujecie ludzi zebys sie nie zdziwiła jutro jak wpierdoli dostaniesz za te slowa w swoim miescie. Lepiej nie pytaj z kim rozmawiasz s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Oooo grozisz mi/nam? :D Weź bo się posikam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Dobra, napisałaś się, pofantazjowałaś o tym co to ty nie masz, a teraz wypad na pole bo kombajn czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
co ma znaczyc s na koncu? hehe masz zamiar szukac nas po calej polsce ?? akrat ja sie nikogo i niczego nie boje wiec mozesz sobie grozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
a myslalam ze znasz moje imie bo na s sie zaczyna mozesz podac ale ja nie jestem ze szczecina hahaha ale z ciebie idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Sorry, ale to prędzej ciebie można znaleźć bo podałaś swoje imię i nazwisko pani ynteligentna :D kasia_mroz@o2.pl ? A nas jak będziesz szukać? Po pomarańczowych nickach? :D Przyjedź do mojego miasta, jest tu ok pół miliona mieszkańców, miłego szukania- bo nawet nie wiesz jak mam na imię i jak wyglądam :D Zaraz padnę ze śmiechu kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
hehehe tyle jej co sobie pogada bo na nic innego ja nie stac zamiast pisac to przyjezdzaj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
aha i ciesz sie z tego ze nazwalas moje dziecko benkartem bo ty wlasnego nigdy nie bedziesz miala bo skur***** dzieci nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
mozesz byc modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Hahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
obejrzalam ale z niej pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Cholera mi się link nie otwiera :( A jak kopiuję do przeglądarki to wyskakuje że podana strona nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaha kaha
jak to otworzyc tez chce obejrzec??????? mi sie nie otwiera plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Heheh to nasz autorka z mężem? :D Fajna chata, pewnie musieli z 10 milionów dać aby sobie kupić cały blok, bo przecież takie państwo w jednym mieszkaniu by nie mogło mieszkać :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
ona jest na naszej klasie hehe mi sie link otworzyl ale tak jak pisalam pasztet z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×