Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacha8030

Sprzedam Suknie slubna

Polecane posty

Gość MalinowaKrólowa
Idiotko a znasz nas aby mówić ile zarabiamy? Taka jesteś ciekawa? Dla twojej informacji- mieszkam w wielkim mieście i zarabiam pewnie tyle co twoja rodzina razem wzięta. Pozdrowienia z miasta dla wieśniaczki która ciągle tak o tej wsi pisze bo widocznie ma z tym jakieś kompleksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
ja tez mam dziecko (synka ma roczek) slub koscielny tez mam za rok ale pierwszy raz slysze o tej marce madonna jedna suknia mi sie podoba ale nie wiem gdzie ja kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
mussa... cena fajna, i warta, ale ja szukam innej, do mnie wogóle nie pasuja takie suknie, bo ja mam szerokie biodra i wygladam okropnie w takiego typu sukniach, nad czym juz od dawna ubolewam, ale bioder sobie nie odetnę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
mkoreczki, gratukuję synka, i to jest powód do dumy, a kiedy masz slub?? ja 14lipca, 2012,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Ja jestem zaręczona i też mamy brać ślub ale jeszcze nic nie jest zarezerwowane i suknie tak sobie przeglądam ale przyznaję szczerze że na markach się nie znam i nic mi nie mówi marka tej sukni. Gdyby to była suknia z domu mody Alexandra McQueena to się chwal kobiet jak masz potrzebę ale kupiłaś kiecę za marne 3tys (marne, bo tyle to każda kobieta potrafi sobie odłożyć) i zgrywasz wielką bogaczkę, chyba tylko po to aby ulżyć swoim kompleksom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
ja 17 czerwca 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Kacha- nie, nie Radom, Szczecin. Mussa- Twoja mi się o wiele bardziej podoba niż ta autorki, zawsze mi się podobały takie na styl grecki. I właśnie wydaje mi się że na szerokie biodra taka pasuje bo maskuje te okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahca, sprawdź
maila, bo jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
mkoreczki mi też sie podobają suknie z długim welonem, i trenem, chyba mamy podobny gust, ja zawsze patrzę czy mi sie suknia podoba a nie jakie literki ma na metce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha, znaczy...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
ja tez tylko ze jestem z olsztyna a tutaj nie ma tego salonu ale zapytam czy maja podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie musialam odlkadac zeby sobie kupic zajebista suknie slubna i kompleksow nie mam. Kazda chciala wazyc 52 kg i nosic rozmiar 36 w wieku 30 lat :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
ja też jestem z małopolski, pozdrowienia dla tego województwa, hehe autorka chyba w końcu zwątpiła, i przestała obrazac, bo wie ze nie wygra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tez mam szerokie biodra:) wiem ze moja suknia jest bardzo skromna no ale moze ktos akurat w takich gustuje ja teraz bym wybrala calkiem inna niz ta ktora mialam na slubie no ale wtedy mi sie taka podobala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
ja jestem z warmi i mazur no i co z tego ze masz rozmiar 36/38 (bo tak jest w twoim ogloszeniu napisane) masz powod do dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
ja waże 50kg, r 34 a wieku nie zdradzę, ja akurat jestem dumna z tego ze sami odkładamy, a nie sępimy od rodziców, czy bogatych mężów, hehehe autorko poległaś na całej rozciągłości, masz sie za lesza, wytłumasz mi dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
no nastepna jest tez mam rozmiar 34 ale waze 48,5 kg :( chcialabym toche przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
o jej chawlisz sie czy zalisz ze ci sadlo wisi z bebecha wielkiego jak wiadro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
wiesz że ja tez, wszystkie ubrania musze kupowac od nowa, bo wszytskie porzednie są na mnie za duze, jak byłam w ciazy i po porodzie ważyłam 60kg i wygladałam super, a teraz bardzo schudłam, a jem za 3, teraz kazdy mi mówi co ja robiałam ze tak schudłam, a ja zawsze mówie ze przy dziecku to tak właśnie bywa, jest sie w ciagłym ruchu wiec waga leci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no następna
dobra juz przestań mnie rozśmieszac bo peknę, heheh autorko jesteś bardzo pusta, nie odpowiedziałaś mi dlaczego sie uważasz za lepszą od innych?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
mi sie przytyc nie udaje tez mam duzo zajec i jem za 3 ale nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Autorko naprawdę tak cię duma rozpiera i myślisz że ci zazdrościmy wieku i wagi? Haha to teraz czytaj i popadaj w kompleksy- wiek 22, wymiary 92/63/89. Gorzej ci teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×