Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerykus

jaka fryzura dla panny młodej?

Polecane posty

slub za trzy tygodnie a ja nie wiem jaka fryzure wybrac,mam wlosy za ramiona,dosc grube,lepiej jest miec welon nad fryzura,czy tak wychodzacy spod tej fryzury...?nie chce wygladac jak pół wesela z fryzura na jeden bok,chce miec cos fajnego,oryginalnego,moze ktos mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvjkxnjvkcn kvj
Zgól sie na łyso i będziesz robic furorę🖐️ prócz łysych wujków będziesz jedyną kobietą w takiej fryzurze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub za dwa tygodnie i powiem szczerze, że z początku szukałam fryzury na internecie, ale na nic zdecydować się nie mogłam. Włosy mam do ramion. W końcu dwa miesiące temu trafiłam przez przypadek (akurat szłam do bratowej na wesele) do fryzjerki która mi zrobiła super fryzurę, a nie miałam pomysłu i poszłam do niej z marszu:) U siebie w salonie ma albumy z fryzurami które ona sama robiła i powiem szczerze, że bardzo mi sie spodobały nie które. Teraz jak u niej byłam umawiać się na fryzurę ślubną to powiedziałam, że jej całkowicie ufam i zdaje się na nią:) Wiem, ze jak mnie uczesze to napewno mi sie spodoba. Dobrze jest znaleźć fryzjera który zrobi ci fryzurę która będzie do ciebie pasować i który umie to robić i wcale do tego nie potrzebuje zdjęć. Nie znasz może takiej fryzjerki bądź fryzjera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka niuniolka
lepiej welon u góry, bo takiego niskiego, spod fryzury prawie nie widać, a na zdjęciach to już w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upnij włosy.
Spróbuj kupić 100 wsuwek, i na górze głowy upiąć z włosów cieniutkie kółeczka. Wtedy widać twoją fryzurę i nie wyglądasz jak te prezydentowe, co to na audiencję z papieżem się załapały. Welon to symbol i zawsze lepiej, jeśli zasłania mniej głowy - jest przypięty na dole. Zrób (może pomoże jakaś koleżanka, czy siostra) taką fryzurę na próbę, zrób zdjęcie (nawet komórką) i w Paintcie spróbuj dorysować welon. Zobaczysz jak ci lepiej, ale dużo włosów u góry (buzia robi się delikatniejsza) z reguły wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×