Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

Gość dsfds
Ta, jedni mowili, ze tomej nie zyje, inni, ze siedzi w psychiatryku, teraz znowu, ze sie z kims spotyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedy już przekroczę granicę 25 lat to będę na tym samym poziomie co oni." a ja zawsze będę kafeterianym starym dziadem, co za los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "ciebie nie lubię, odwal się." A myślisz, że ja ciebie kiedykolwiek lubiłam?! :D Weź lepiej napisz czy głos już został oddany na Jarosława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę za jakiś czas, teraz Radwańską trzeba pooglądać. Może będzie największy sukces w jej karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zostaw mnie w spokoju, ciągle się za mną pętasz i dupę trujesz. gdzie bym czegoś nie napisał to zaraz przyleziesz że swoimi "mądrościami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdzie bym czegoś nie napisał to zaraz przyleziesz że swoimi "mądrościami"." Mam taką wewnętrzną potrzebę. Luzer, ja idę na wybory jakoś pod wieczór, jak dwa mnie opcje są tylko dwie SLD albo RPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak dwa mnie opcje są tylko dwie SLD albo RPP." no tak, PZPRu już nie ma to trzeba sobie radzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Offerma nie martw się, za 10 lat my wszyscy tutaj też dołączymy do grona dziadów, będzie Ci razniej" no ale jak widzę wpisy w stylu "mam 22 lata i jestem prawiczkiem" to mnie to osłabia :D znaczy zdaję sobie sprawę z tego że to trochę dużo jest ale jak popatrzę na siebie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off, nie rób ze mnie komunistki, ja stwierdzam fakty, te dwie partie są dla mnie najbardziej wartościowe, nie to co mdły Tusk, czy wiecznie szukający spisku Jarosław, a o chłopach z PSL nawet nie wspomnę, bo są po prostu zakłamani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden pan przed 30
To jak was zagadują to trenujcie rozmowę wysilcie szare komórki...a to że ona ma chłopaka to nic nie oznacza ..co innego mąż ,ale chłopak ? ..a moze jest z nim z przyzwyczajenia ,ale w gruncie rzeczy nie jest do końca szczęśliwa ??...może się okazać że będzie pasować bardziej do któregoś z was....ale to trzeba najpierw porozmawiać ..zeby wiedzieć co lubi / muzyka/ jak spedza czas/ filmy / jakie ma mniej wiecej poglady na zycie ..a to wychodzi podczas właśnie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych wygórowanych wymagań co do wyglądu, po prostu ma mi się podobać, a podoba mi się większość mijanych na ulicy. 🖐️ No ale co z tego skoro się spinam, a z wiekiem jest coraz gorzej i człowiek już nie potrafi podejśc tak po koleżeńsku tylko od razu go zatyka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Nie mam żadnych wygórowanych wymagań co do wyglądu, po prostu ma mi się podobać, a podoba mi się większość mijanych na ulicy." No jeszcze w tym samy topiku napisałeś, że nie lubisz wysokich dziewczyn, nie pomyślałeś nawet o tym jak ja albo Pink mogłyśmy się poczuć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znaczy zdaję sobie sprawę z tego że to trochę dużo jest ale jak popatrzę na siebie ... " Sam miałeś kiedyś 22 lata i wiesz do czego bycie prawiczkiem w tym wieku prowadzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię wysokie. Czekam aż mnie jakaś poderwie. Jakąś piękną 167 cm też bym pewnie nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie to co mdły Tusk, czy wiecznie szukający spisku Jarosław" co to są za jakieś bzdury? ty się kierujesz takimi kryteriami jakbyś miała smsy wysyłać do "tańca z gwiazdami" który jest najsympatyczniejszy. a my tu mówimy o państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie lubię tylko mniej mi się podobają, bo kobiecość kojarzy mi się z niewinnoscią i bezbronnością, a kobieta mająca wzrost przecietnego faceta raczej nie pasuje do tego opisu. U mnie w rodzinie wszyscy się własnie tak dobierali i taki otrzymałem podswiadomie wzorzec. Poza tym na kazdego miłosnika filigranowych przypada miłosnik wysokich. 🖐️ Zresztą to akurat żadne wymagania, bo wiekszosc jednak to kobiety niskie i srednie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden pan przed 30
..a co wy piękne panny jesteście żeby się za wami uganiać ?? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "a my tu mówimy o państwie." No co ty, nie gadaj, a już myślałam, że to jakieś reality-show... Ja się właśnie kieruję tym co jest dobre dla państwa, a to, że napiłam jak widzę jakichś polityków, to nie znaczy, że są to jedyne czynniki, które wykorzystuje przy swoich wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW powinien poznac
laske z wysokim czołem i rzadkimi włosami :D po co ma zatruwac zdrowe geny lasce z normalnymi włosami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×