Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

"wybacz ale nie ty stary 36 prawiczku będziesz mnie pouczał w sprawach relacji z kobietami" ktoś musi skoro sam jesteś za głupi żeby cokolwiek zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam, czy wam prawiczki tak trudno wypatrzyć jakąś podobną osobowościowo kobietę, niekoniecznie dziewicę, ale właśnie z lekka zablokowaną, nieśmiałą i zacząć się oswajać z płcią przeciwną poprzez taką znajomość? przecież nie musi to być od razu miłość po grób, ale jakieś stopniowe wchodzenie w tę dziedzinę ludzkiego życia. bo biadolić latami jest najłatwiej, tylko ze to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy wam prawiczki tak trudno wypatrzyć jakąś podobną osobowościowo kobietę, niekoniecznie dziewicę, ale właśnie z lekka zablokowaną, nieśmiałą i zacząć się oswajać z płcią przeciwną poprzez taką znajomość?" Takie też marzą o Johnym Deppie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toi Tanaka
Jak ktoś ma szansę to niech wypatruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy wam prawiczki tak trudno wypatrzyć jakąś podobną osobowościowo kobietę, niekoniecznie dziewicę, ale właśnie z lekka zablokowaną, nieśmiałą" akurat te cechy to są u kobiet pożądane. mało który facet chce przebojowego i pewnego siebie "kobietona" na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie niemiec pluł mi w twarz, tylko zgrywasz takiego mądrego a sam jesteś głupi, sam sie zastosuj do tych rad i coś se przygruchaj a dopiero praw kazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie będzie niemiec pluł mi w twarz, tylko zgrywasz takiego mądrego a sam jesteś głupi, sam sie zastosuj do tych rad i coś se przygruchaj a dopiero praw kazania" ty jesteś za głupi nawet na to żeby zrozumieć że to nie są żadne rady, tylko wyjaśnienia. i pewnie na to żeby wiedzieć czym się różnią rady od wyjaśnień też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, chyba nie chcesz powiedzieć, ze normalni faceci szukają niepewnych swej wartości kobiet nie mówię o dominacji, ale pewność siebie, czy lekka próżność w niczym kobiecie nie ujmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma, chyba nie chcesz powiedzieć, ze normalni faceci szukają niepewnych swej wartości kobiet nie mówię o dominacji, ale pewność siebie, czy lekka próżność w niczym kobiecie nie ujmuje" D takiej kobiety też trzeba zagadać i ona też nie chce byle kogo. One własnie marzą o rozrywkowych kolesiach co wyciągną je z monotonii włąsnego zycia. 🖐️ Poza tym trzeba rywalizowac z innymi, pewnymi siebie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne siebie kobiety biorą sobie nieśmiałych aby i nad nimi bez trudu trzymać piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo biadolić latami jest najłatwiej, tylko ze to nic nie da" Lusia daje dobry przykład i nie biadoli nad swoim staropanieństwem :classic_cool: ja mam wrażenie, że Stev jakiś niedorozwinięty jest. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mówię o dominacji" to o czym mówisz? facet ma dominować a nie konkurować z kobietą. dlatego pewność siebie jest u kobiet wadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... najważniejsze, ze umiecie czytać ze zrozumieniem no nic, każdy swoje zdanie wyrazić może, ze mnie by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara pannica żelek już zaczyna bronić prawicza offerma, ciągnie swój do swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ma być partnerem, nie właścicielem :) Żeby związek był udany oboje muszą znać swoją wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mówię o dominacji, ale pewność siebie, czy lekka próżność w niczym kobiecie nie ujmuje" co jakiś czas nam tu taka próżna zakłada topik i płacze, że ona jest taka PIĘKNA, WSPANIAŁA I CUDOWNA, ale nie może znaleźć tego jedynego :D a ma już 35 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie rozumiem czym się pewność siebie różni od dominacji wg ciebie. o co ci w ogóle chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby offerma taki oświecony a nie chce przeczyścić komina żelkowi jak ta go o to prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden pan przed 30
"nie mówię o dominacji" to o czym mówisz? facet ma dominować a nie konkurować z kobietą. dlatego pewność siebie jest u kobiet wadą. i tutaj panie ofermo wychodzi brak doświadczenia z kobietami bo mam wrażenie że za bardzo nie wiesz o czym mówisz. Owszem facet ma dominować ,a nie konkurować ,ale to niema nic wspólnego z pewnością siebie u kobiet.. Niepewne siebie kobiety są strasznie męczące bo na każdym kroku podejrzewają faceta o zdrady zachowują się uciążliwie , robią awantury o byle gówno , często się fochują o gówno...za to często same przebaczają też nasze wybryki nieraz bardzo mocne....natomiast kobieta pewna siebie będzie stabilna emocjonalnie będzie sama trzymała się wspólnie ustalonych zasad w związku ,ale za to jak Ty coś spierdolisz to niema przebacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxxy proxy
kocham Janusza denikusia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewność siebie pozwala na bronienie swoich argumentów, na dyskusje, na mówienie otwarcie kiedy coś nam przeszkadza, umożliwia szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z punktu widzenia prawiczka na pewno, pozostali myślą trochę normalniej" to idź w pizdu do tych normalnych i nie zawracaj dupy. naprawdę nie można normalnie porozmawiać to się zawsze jakieś pojebaństwo przypałęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"stara pannica żelek już zaczyna bronić prawicza offerma" z tobą idioto to nawet nie mam zamiaru dyskutować i nie bronię offermy, tylko stwierdzam fakt. do mnie też się nie raz dopierdalałeś. daj boże być wszystkim kobietom tak szczęśliwymi w związkach starymi pannami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natomiast kobieta pewna siebie będzie stabilna emocjonalnie będzie sama trzymała się wspólnie ustalonych zasad w związku" o właśnie, ktoś mnie ładnie wyręczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co jakiś czas nam tu taka próżna zakłada topik i płacze, że ona jest taka PIĘKNA, WSPANIAŁA I CUDOWNA, ale nie może znaleźć tego jedynego a ma już 35 lat" Na gazeta.pl są bardzo ciekawe tematy pozakładane przez samotne matki w tym wieku lub nieco młodsze. Każdy zaczyna się od przymiotników jaka to ona jest och i ach a ci jebani mężczyźni nawet nie dadzą szansy im i ich bachorowi. A to pech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×