Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

Ok, rozwój w wieku 7 lat jest ważny, ale jeżeli chodzi o naprawdę istotny rozwój socjalny to następuje on trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ty najlepiej możesz wiedzieć bo nikogo z nas przy twoim dzieciństwie nie było. ale też pamiętaj że dzieci uczą się przez obserwację i naśladowanie." Coś w tym jest, moja matka nie ma znajomych. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki niby rodzice mieli wpływ na nasze kontakty z dziewczynami, co mieli ciągle wywierać presje abym jakąś do domu przyprowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Coś w tym jest, moja matka nie ma znajomych." no i proszę. to jak ona miała cię nauczyć bycia towarzystkim? a twoi się jeszcze do tego zdaje się rozwiedli, to dodatkowy stres. no i dziecko się zamyka. a potem wyrasta z niego taki wiara co to się do nikogo odezwać normalnie nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jaki niby rodzice mieli wpływ na nasze kontakty z dziewczynami, co mieli ciągle wywierać presje abym jakąś do domu przyprowadził" Dokładnie. To nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice są mało towarzyscy. Mama się czasem z jakąś koleżanką spotka, tato poza praca nie ma żadnego kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jaki niby rodzice mieli wpływ na nasze kontakty z dziewczynami, co mieli ciągle wywierać presje abym jakąś do domu przyprowadził" mięli cię nauczyć a nie "wywierać presję". ładne ty metody wychowawcze znasz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samemu trza było sie uczyć zachowań samczych a nie chodzić po rady do mamusi czy tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"samemu trza było sie uczyć zachowań samczych a nie chodzić po rady do mamusi czy tatusia" no i właśnie to jest dowód że nie miałeś normalnego dzieciństwa. "samemu" to ssak tylko ssać potrafi, wszystkiego innego się musi nauczyć. a już na pewno zachowań społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mówię o agresji słownej ale odrzuceniu w sensie tzw. miłosci" Już wielokrotnie to pisałem - ale napiszę jeszcze raz. Jak coś próbowałem dalej działać, to okazywała sie ta dziewczyna zajęta. ZAWSZE! Jak zatem można wytłumaczyć ten fenomen? Klątwa, pech? To nie były jakieś czcze słowa z ust tych dziewczyn - jak myślicie, ale prawda. Widywałem je po kilku-kilunastu dniach z jakimiś kolesiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym trza sie urodzić, widocznie moim przeznaczeniem jest być samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice powinni uczyć dzieci przede wszystkim samodzielności i wpajać im poczucie własnej wartości. żeby w życie wchodziły ze świadomością, że są fajne i że własną pracą mogą coś w życiu osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z tym trza sie urodzić, widocznie moim przeznaczeniem jest być samemu" nieprawda. tego się każdy uczy. oczywiście są różne charaktery ale zachowania są sprawą nabytą a nie wrodzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jak na swój wiek to jestem aż nadto samodzielny, a z dziewczynami i tak mi nieidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rodzice powinni uczyć dzieci przede wszystkim samodzielności i wpajać im poczucie własnej wartości." No to moi spierdolili sprawę koncertowo :D Zawsze czułem się gorszy od każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toi Tanaka
Radwańska jak nie ma ochoty grać to niech spieprza z kortu bo na taką mizerię to wstyd patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja teraz jak na swój wiek to jestem aż nadto samodzielny, a z dziewczynami i tak mi nieidzie" ale czy ta twoja "samodzielność" to czasem nie jest po prostu niechęć do ludzi? to nie jest żadna samodzielność w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Radwańska jak nie ma ochoty grać to niech spieprza z kortu bo na taką mizerię to wstyd patrzeć " to nie patrz, przygłupie. co za jebane ścierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toi Tanaka
Mi to pokazywali że jestem gorszy. Przedrzeźnianie, izolacja od siebie, ważne jednak żeby wiedzieć na czym się stoi i nie mieć złudnej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale nie ty stary 36 prawiczku będziesz mnie pouczał w sprawach relacji z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×