Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adonis cudnych Pań

wice,żarty i kawały

Polecane posty

Gość końbysieuśmiał :).;0ij-=.-,;-.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końbysieuśmiał :).;0ij-=.-,;-
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końbysieuśmiał :).;0ij-=.-,;-
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotyka się gdzieś na jakimś sympozjum czterech światowej klasy chirurgów: Chirurg z Izraela mówi: "U nas medycyna jest tak zaawansowana, ze jesteśmy w stanie obciąć facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i juz po 6-ciu tygodniach będzie biegać w poszukiwaniu pracy" Chirurg z Niemiec mówi na to: "Chwale bardzo za takie osiągnięcia, ale to i tak mało. U nas jesteśmy w stanie wyciąć komuś polowe mózgu, przeszczepić drugiej osobie i już po 4-ech tygodniach będzie latać w poszukiwaniu pracy" Rosyjski chirurg włącza się: "Panowie! Niewątpliwie są to osiągnięcia, ale nie ma co ich równać z naszymi! Jesteśmy w stanie wyciąć polowe serca człowiekowi, przeszczepić drugiemu i już po 2-och tygodniach będzie biegać jak nowo narodzony w poszukiwaniu pracy" Polski Chirurg na to: "Panowie, wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale jakaż to pomoc dla jednego człowieka? U nas w Polsce jakieś 5 lat temu zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mozgi i bez serca. Zrobiliśmy z niego premiera i teraz... Cały kraj szuka pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (.........................)
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien 94-letni staruszek obudził się z rana z ogromna chęcią na seks. Pomyślał, wstał z łóżka i podszedł do kredensu, gdzie trzymał zaoszczędzone pieniądze. Wyjął je i położył na stole. Po południu długo starał się przypomnieć sobie, po co do cholery ten szmal leży na wierzchu. Po godzinie uśmiechnął się, złapał gazetę i wykręcił numer, który widniał przy ogłoszeniu „Francuzeczka i koleżanki - wizyty domowe. Wieczorem do domu staruszka przybyła atrakcyjna dziewczyna i stanęła przed lekko zdziwionym tą wizytą gospodarzem. Po chwili jednak dziadek uśmiechnął się ze zrozumieniem, poprosił dziewoję do pokoju i rozsiadł się wygodnie w fotelu. - Myślałam - powiedziała dziewczyna - że w tym wieku to z seksem już koniec. - Co mówisz? - zapytał dziadek przykładając dłoń do ucha. - Mówię - powiedziała głośniej panienka - że myślałam, że w tym wieku to z seksem już koniec! - Co??? - K mruknęła pod nosem prostytutka i wrzasnęła: - MYŚLAŁAM, ŻE W TYM WIEKU Z SEKSEM JUŻ KONIEC!!! - Koniec??? zapytał dziadek - To ile płacę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprawdziwsza,..... Święta Prawda!!! 1. Bramki w sklepie - mimo że nic nie zwinęłaś, i tak boisz się, że zapiszczą. 2. Babcie?.... pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju pięciu minut nie ustoją. 3. Sprawiedliwość?.... jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat, molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu 4. Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, by rozpalić grilla. 5. Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz. 6. Polsat?..... oglądasz sobie z rodzinką reklamy, a tu nagle film. 7. Polska?.... tutaj nawet kryzys się nie udał! 8. Bill Gates?.... okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy 9. Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem. 10. Leżakowanie w przedszkolu?.... kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 godziny snu w ciągu dnia. 11. Mleko na gazie tylko czeka, aż się odwrócisz 12. Mamo, co to znaczy orgazm?.... Ja nie wiem, zapytaj taty. 13. Łacina?.... jedyny język, w którym nawet "gówno" brzmi mądrze. 14. Nawet, jakby papier toaletowy miał 8 warstw, to i tak złożysz go na pół. 15. A4?.... jedyna płatna jednopasmówka na świecie. 16. Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują. 17. Tesco?.... nigdzie indziej nie znajdziesz wody LEKKO NIEGAZOWANEJ za pół ceny. 18. Jak Polacy uniknęli korków na autostradach?..... Nie wybudowali autostrad! 19. Seks jest jak skok na bungee..... dodaje adrenaliny, a gdy pęknie guma, masz przerąbane! 20. Jeżeli trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to już środa. 21. Kość piszczelowa?.... urządzenie do znajdywania mebli w ciemnym pokoju. 22. Chleb?.... zero marketingu, najwyższa sprzedaż. 23. Britney Spears: "Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość." 24. Egzamin?.... na korytarzu każdy wmawia ci, że nic nie umie. 25. Szacunek do nauczyciela istnieje wtedy, gdy uczniowie po usłyszeniu dzwonka pozwalają mu dokończyć wypowiedź. 26. Paradoks seksualny.... seks można uprawiać od 15 roku życia, a oglądać?.... od 18!! 27. Okres i wypłata.... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma, to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał. 28. Paradoks Szymborskiej.... dla testu napisała maturę, interpretując swoje wiersze i dostała tylko 60%. 29. Studenci pierwszego roku.... spieszmy się ich poznawać, bo tak szybko odchodzą. 30. Piesek?....u nas słodki a w Azji słodko-kwaśny. 31. Gdy umrę, rozsypcie moje prochy pod Tesco.... wtedy będziecie mnie odwiedzać co niedzielę. 32. Pieniądze szczęścia nie dają,.... ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym. 33. Mały palec u nogi powstał tylko po to, by boleśniej walnąć się o szafkę. 34. Kanapka studencka?.... chleb posmarowany nożem. 35. Pieniądze z pierwszej komunii?.... do dziś nie wiesz, gdzie się podziały. 36. Nimfomanka?.... kobieta, która pragnie seksu tak często jak przeciętny mężczyzna. 37. Polska waluta?.... tylko tutaj złoty jest srebrny. 38. Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8 piętro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kobietach: "Nie potrzebuję alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daję radę:-) Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"! Najpiękniejsze słowa swiata: "Idę na zakupy" :-) Nie mam żadnych dziwactw! To sa "special effects"! Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie wytapetowane kości! Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera! My kobiety jestesmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle! Bo w końcu jestesmy elastyczne!!! To nie jest żaden tłuszcz! To "erotyczna powierzchnia użytkowa"! Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można spotkać na każdym rogu....a potem uczynił ziemię okragła. Na moim nagrobku niech będzie napis: "Co się głupio gapisz? Też bym wolała leżeć teraz na plaży!" Tak tak...my kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atak- duch kłamie
jest codziennie na kafe pod innymi nickami. Nigdzie nie wyjechał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwalipięta??
Nasz Rodzynku❤️ Promykiem słońca są wpisy od Ciebie, Każde Twoje słowo wciąż płynie po niebie. W Twoich słowach ciepło, którego tak mało. Jak miło Cię było poznać, szczęście nas spotkało, Że istnieje Ktoś kto potrafi wzruszyć,Kto potrafi nawet wszystkie lody skruszyć, Kto potrafi sprawić, by serce się śmiało, By radość zakwitła, której było za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×